Český tenisový svaz
Název:
A4
Datum:
11.-15.09.
Pořadatel:
I.ČLTK Praha (A - 500)
Místo konání:
I. ČLTK - Štvanice
Kódové číslo:
616205
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Vaníček Petr
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
739 220 233
Tel. (2):
222 316 317
E-mail:
pevanicek@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do hlavní soutěže proběhne v pátek 11.9.2020 16.00-18.00 hod . Prezentovat se je možné osobně v kancelaři turnaje, případně telefonicky či prosřednictvím SMS panu Štychovi.... tel: 604 278 042

Prosíme o přesnou částku vkladu kvalifikace 400;-KČ hl. soutěž 500,- KČ
Začátek hlavní soutěže - sobota 12.9. v 9.00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
 
 
27.08.2020 08:14:29
2.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
 
27.05.2020 09:08:26
3.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
48
25
 
 
13.08.2020 15:44:34
4.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
22.05.2020 15:09:15
5.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
 
30.07.2020 15:40:33
6.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
 
15.04.2020 14:33:32
7.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
 
 
14.08.2020 14:15:49
8.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
 
24.08.2020 21:20:07
9.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
 
 
26.07.2020 10:42:11
10.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
 
04.04.2020 16:51:29
11.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
 
 
24.06.2020 11:00:09
12.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
 
19.06.2020 15:04:51
13.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
76
20
 
 
10.08.2020 13:53:09
14.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
 
09.08.2020 17:12:07
15.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
12.05.2020 12:00:44
16.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
81
20
 
 
19.05.2020 10:06:14
17.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
21.05.2020 20:38:46
18.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
85
20
13
 
01.09.2020 11:43:06
19.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
 
17.08.2020 21:08:13
20.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
90
15
 
 
15.07.2020 20:10:00
21.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
 
04.07.2020 20:00:12
22.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
 
13.08.2020 20:47:02
23.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
 
26.08.2020 12:07:15
24.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
 
09.04.2020 21:52:18
25.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
 
09.08.2020 18:59:56
26.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
 
 
04.05.2020 21:26:39
27.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
16.05.2020 14:54:44
28.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
24.05.2020 20:55:10
29.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
131
12
19
 
26.08.2020 09:12:04
30.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
135
12
40
volná karta ČTS
05.06.2020 19:45:06
31.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
136
12
18
volná karta ČTS
22.05.2020 22:53:24
32.
Harajda Ema 07.06.2007 TK Na Dolině o.s.
183
9
546
volná karta
23.08.2020 06:20:39
33.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
10.05.2020 22:21:38
34.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
208
9
12
 
17.05.2020 10:44:41
35.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
 
10.05.2020 20:42:59
36.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
volná karta pořadatele
30.04.2020 11:40:03
37.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
 
07.06.2020 21:45:40
38.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
volná karta ČTS
20.07.2020 07:57:31
39.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
 
07.04.2020 23:12:55
40.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
658
3
31
volná karta pořadatele
09.08.2020 16:54:16
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
 
27.06.2020 19:03:35
2.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
121
12
21
 
12.06.2020 20:50:27
3.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
 
01.07.2020 14:07:13
4.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
 
19.07.2020 17:14:48
5.
Růtová Dominika 24.01.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
129
12
 
 
31.08.2020 11:28:28
6.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
134
12
56
 
10.07.2020 23:32:30
7.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
 
06.04.2020 12:18:35
8.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
 
01.04.2020 00:48:42
9.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
149
12
27
 
21.07.2020 11:54:45
10.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
154
12
65
 
02.08.2020 19:01:14
11.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
 
05.05.2020 09:40:40
12.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
 
11.04.2020 21:41:24
13.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
191
9
145
 
26.07.2020 10:21:09
14.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
 
15.06.2020 16:28:42
15.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
225
9
 
 
14.06.2020 21:17:41
16.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
 
02.07.2020 22:15:45
17.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
231
9
105
 
22.07.2020 14:15:45
18.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
244
9
66
 
17.08.2020 07:36:06
19.
Kárychová Viktorie 05.04.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
246
9
78
 
04.08.2020 00:25:40
20.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
255
9
25
 
03.09.2020 15:14:31
21.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
279
6
77
 
03.08.2020 07:48:29
22.
Nechvátalová Natálie 20.06.2007 LTC Modřany 2005
294
6
290
 
07.07.2020 19:41:37
23.
Divilová Sára 30.01.2007 TC Dvůr Králové, z.s.
300
6
73
 
23.08.2020 18:48:27
24.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
302
6
 
volná karta
23.08.2020 20:55:30
25.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
316
6
34
volná karta ČTS
17.08.2020 07:39:55
26.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.04.2020 11:00:37
27.
Těhníková Ester 16.07.2008 TK Start Praha-Topolka
357
6
67
 
02.04.2020 11:10:29
28.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
364
6
33
 
10.04.2020 07:40:59
29.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TC Brno.
373
6
71
 
26.06.2020 00:16:13
30.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
484
4
92
volná karta
01.07.2020 20:00:17
31.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
634
3
36
volná karta ČTS
17.08.2020 21:04:34
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
506
4
98
 
25.08.2020 10:21:24
2.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
845
1
155
 
15.06.2020 16:30:05
3.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice
845
1
151
 
29.08.2020 14:25:18

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
166
12
599
odhlášeno hráčem
19.06.2020 18:45:14
2.
Nálevková Barbora 07.05.2008 Tenisový klub Eden
845
1
363
odhlášeno hráčem
27.07.2020 18:54:58
3.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
odhlášeno hráčem
11.08.2020 20:26:01
4.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
243
9
95
odhlášeno hráčem
16.08.2020 17:56:54
5.
Michlová Lucie 08.04.2007 Tenis Dobříš
195
9
326
odhlášeno hráčem
22.08.2020 17:50:41
6.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
796
3
233
odhlášeno hráčem
22.08.2020 21:40:52
7.
Bendova Kristyna 03.06.2008 LTC Modřany 2005
845
1
330
odhlášeno hráčem
27.08.2020 12:14:24
8.
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň
170
12
 
odhlášeno hráčem
27.08.2020 22:00:14
9.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
29.08.2020 20:41:06
10.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
odhlášeno hráčem
29.08.2020 21:48:16
11.
Cela Olivia 08.06.2007 SK JC Sport Opava
496
4
383
odhlášeno hráčem
30.08.2020 07:57:11
12.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
516
4
42
odhlášeno hráčem
30.08.2020 12:08:57
13.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
845
1
83
odhlášeno hráčem
30.08.2020 14:56:18
14.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
odhlášeno hráčem
31.08.2020 07:52:52
15.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
693
3
480
odhlášeno hráčem
31.08.2020 08:43:46
16.
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé
496
4
88
odhlášeno hráčem
31.08.2020 11:39:42
17.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
408
4
124
odhlášeno hráčem
01.09.2020 13:28:38
18.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
844
3
68
odhlášeno hráčem
02.09.2020 08:05:49
19.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
329
6
136
odhlášeno hráčem
02.09.2020 15:49:49
20.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
338
6
60
odhlášeno hráčem
03.09.2020 09:08:25
21.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
odhlášeno hráčem
03.09.2020 09:19:55
22.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
odhlášeno hráčem
03.09.2020 13:19:02
23.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
 
odhlášeno hráčem
03.09.2020 20:16:03
24.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
458
4
53
odhlášeno hráčem
05.09.2020 00:10:19
25.
Michálková Adriena 25.01.2007 Severočeská tenisová o.s.
345
6
149
odhlášeno hráčem
05.09.2020 08:27:24
26.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno hráčem
05.09.2020 11:06:24
27.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
118
15
 
odhlášeno hráčem
05.09.2020 11:17:20
28.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
349
6
46
odhlášeno hráčem
05.09.2020 11:59:17
29.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
05.09.2020 11:59:54
30.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
123
12
 
odhlášeno hráčem
06.09.2020 19:40:50
31.
Palánová Michaela 22.11.2006 TK Spartak Jihlava
114
15
 
odhlášeno hráčem
06.09.2020 20:15:33
32.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
 
odhlášeno hráčem
07.09.2020 18:01:22
33.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha
562
4
37
IS: lhůta 8 dní
08.09.2020 12:49:26
34.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
odhlášeno hráčem
08.09.2020 17:48:21
35.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
odhlášeno hráčem
08.09.2020 19:21:06
36.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.
845
1
 
odhlášeno hráčem
09.09.2020 12:04:42
37.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
42
30
 
odhlášeno hráčem
09.09.2020 21:01:48
38.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 09:27:22
39.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
 
odhlášeno pořadatelem
10.09.2020 12:23:56