Český tenisový svaz

Zikmundová Valérie

Datum narození:
11.10.2006
Platnost reg. do:
22.03.2019
Klub:
TJ Solidarita Praha 10
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Hostýnská
647 (4)
 
 
 
2018
TJ Solidarita Praha 10
215 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
28.4.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
32. 1.třída B
5.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TC VŠ Praha
0
3.
32. 1.třída B
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - TJ Solidarita Praha 10 A
9
4.
32. 1.třída B
26.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha B
1
5.
32. 1.třída B
9.6.2018, SK OAZA Praha - TJ Solidarita Praha 10 A
1
6.
32. 1.třída B
16.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Písnice A
1
7.
32. 1.třída B
23.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - Tenis Cibulka
1
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
28.4.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
32. 1.třída B
5.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TC VŠ Praha
0
3.
32. 1.třída B
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
4.
32. 1.třída B
26.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha B
2
5.
32. 1.třída B
9.6.2018, SK OAZA Praha - TJ Solidarita Praha 10 A
5
6.
32. 1.třída B
16.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Písnice A
1
7.
32. 1.třída B
23.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - Tenis Cibulka
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

15
2
09.12.2017, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 500), K: 10/10

35
3
16.12.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 10/10

0
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

20
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

19
6
13.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
7
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

0
8
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
9
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
10
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

30
11
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

24
12
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
13
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

30
14
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

0
15
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

0
16
26.07.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/4

25
17
28.07.2018, Tennis Arena Kids Tour

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
18
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
19
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
20
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/-

30
21
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
22
27.08.2018, B7

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
23
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

45
24
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
25
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

0
26
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

24
27
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

32
28
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
426/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Písnice (C - 400), K: 5/5

0
2
09.12.2017, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 500), K: 10/10

0
3
16.12.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 10/10

0
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

20
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

19
6
13.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
7
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

24
8
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

24
9
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
10
17.03.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
11
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

0
12
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

21
13
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16
14
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

0
15
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

0
16
26.07.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/4

15
17
28.07.2018, Tennis Arena Kids Tour

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
18
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
19
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
20
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/-

-
21
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

21
22
27.08.2018, B7

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
23
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

0
24
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
25
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

-
26
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
27
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

-
28
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
213/23

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
29.4.2018, Tenis Cibulka A - TJ Solidarita Praha 10 A
1
2.
42. 1.třída B
6.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Radlice A
9
3.
42. 1.třída B
20.5.2018, TGC Kunratice A - TJ Solidarita Praha 10 A
12
4.
42. 1.třída B
27.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Konstruktiva, z.s.
4
5.
42. 1.třída B
10.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
6
6.
42. 1.třída B
17.6.2018, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
7.
42. 1.třída B
24.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Sparta Praha B
12
 Družstva celkem (2hra)
44
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
68

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
29.4.2018, Tenis Cibulka A - TJ Solidarita Praha 10 A
1
2.
42. 1.třída B
6.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Radlice A
5
3.
42. 1.třída B
20.5.2018, TGC Kunratice A - TJ Solidarita Praha 10 A
9
4.
42. 1.třída B
27.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Konstruktiva, z.s.
0
5.
42. 1.třída B
10.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0
6.
42. 1.třída B
17.6.2018, SK Meteor Praha A - TJ Solidarita Praha 10 A
6
7.
42. 1.třída B
24.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Sparta Praha B
9
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
68