Český tenisový svaz

Drukerova Amelie Essie

Datum narození:
27.06.2006
Platnost reg. do:
27.11.2019
Klub:
Sportcentrum Uhříněves
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Sportcentrum Uhříněves
107 (20)
380 (4)
 
 
2018
Sportcentrum Uhříněves
60 (30)
364 (6)
 
 
2019
Sportcentrum Uhříněves
35 (1)
128 (12)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/-

8
2
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
8/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/-

-
2
25.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
12.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TC VŠ Praha
0
2.
21. 1.třída A
26.5.2019, LTC Modřany 2005 A - TJ Solidarita Praha 10 A
1
3.
21. 1.třída A
16.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Solidarita Praha 10 A
6
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
12.5.2019, TJ Solidarita Praha 10 A - TC VŠ Praha
11
2.
21. 1.třída A
26.5.2019, LTC Modřany 2005 A - TJ Solidarita Praha 10 A
2
3.
21. 1.třída A
16.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Solidarita Praha 10 A
0
 Družstva celkem (4hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, 1. Vestecká sportovní - Tenis Dobříš
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, 1. Vestecká sportovní - Open Tennis Club
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Bohutín, z.s. - 1. Vestecká sportovní
4
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - 1. Vestecká sportovní
9
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, 1. Vestecká sportovní - TK Neridé
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, 1. Vestecká sportovní - Tenis Dobříš
8
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, 1. Vestecká sportovní - Open Tennis Club
0
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Bohutín, z.s. - 1. Vestecká sportovní
4
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - 1. Vestecká sportovní
0
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25