Muži | Ženy | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
datum | kód.č. | Pořadatel | i | výsledky |
datum | kód.č. | Pořadatel | i | výsledky |
||
06.-08.04. | 616976 | Okresní přebor Opava TK Opava (P) |
-/- | ||||||||
06.-08.04. | 516976 | Okresní přebor Opava TK Opava (P) |
-/- | ||||||||
13.-14.04. | 516865 | Okresní přebor Písek TK Milevsko, z.s. (P) |
4/4 | 13.-14.04. | 616865 | Okresní přebor Písek TK Milevsko, z.s. (P) |
|||||
19.-21.04. | 516972 | Sdružený okresní přebor Frýdek-Místek TK TENNISPOINT FM (P) |
19.-21.04. | 616972 | Sdružený okresní přebor Frýdek-Místek TK TENNISPOINT FM (P) |
4/- | |||||
19.-21.04. | 516000 | TJ Sloup (C) | 4/4 | 19.-21.04. | 616000 | TJ Sloup (C) | 4/4 | ||||
19.-23.04. | 616001 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (A) | 12/12 | ||||||||
19.-23.04. | 516254 | TK AGROFERT Prostějov (A) | 12/12 | ||||||||
19.-21.04. | 516883 | Okresní přebor Cheb Tenisklub Cheb (P) |
4/4 | 19.-21.04. | 616883 | Okresní přebor Cheb Tenisklub Cheb (P) |
*/* | ||||
20.-22.04. | 516973 | Okresní přebor Karviná TK Havířov, z.s. (P) |
20.-22.04. | 616973 | Okresní přebor Karviná TK Havířov, z.s. (P) |
||||||
20.-21.04. | 516001 | TJ Sloup (E) | 20.-21.04. | 616002 | TJ Sloup (E) | ||||||
20.-21.04. | 516882 | Okresní přebor Domažlice LTC Domažlice (P) |
4/4 | 20.-21.04. | 616882 | Okresní přebor Domažlice LTC Domažlice (P) |
|||||
20.-22.04. | 516002 | TK EMA o.s. (C) | |||||||||
20.-21.04. | 516867 | Okresní přebor Strakonice TK Strakonice (P) |
20.-21.04. | 616867 | Okresní přebor Strakonice TK Strakonice (P) |
4/4 | |||||
20.-21.04. | 516003 | TO TJ Svitavy (C) | 20.-21.04. | 616003 | TO TJ Svitavy (C) | ||||||
20.-22.04. | 516004 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | 20.-22.04. | 616004 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | ||||
21.-23.04. | 516887 | Okresní přebor Plzeň - město TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P) |
4/4 | 21.-23.04. | 616887 | Okresní přebor Plzeň - město TK Lokomotiva Plzeň z.s. (P) |
4/* | ||||
27.-28.04. | 516005 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | 4/4 | 27.-28.04. | 616005 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | 4/4 | ||||
01.-02.05. | 516006 | TK Turnov (D) | 2/2 | 01.-02.05. | 616006 | TK Turnov (D) | 2/- | ||||
01.-02.05. | 516007 | SK Tenis Mýto, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
08.-09.05. | 516008 | SK Tenis Mýto, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
10.-11.05. | 516257 | SK Matchball Česká Lípa (E) | -/- | 10.-11.05. | 616242 | SK Matchball Česká Lípa (E) | -/- | ||||
18.-20.05. | 516009 | BLTC Brno (C) | 5/4 | 18.-20.05. | 616007 | BLTC Brno (C) | 4/4 | ||||
18.-20.05. | 516010 | DTK Skuteč (C) | 18.-20.05. | 616008 | DTK Skuteč (C) | ||||||
18.-20.05. | 616009 | Slavoj Český Brod (C) | 4/4 | ||||||||
18.-20.05. | 516011 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | 18.-20.05. | 616010 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | 4/4 | |||||
18.-20.05. | 516012 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 5/5 | 18.-20.05. | 616011 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
18.-20.05. | 516013 | TK Scentrum Benešov, z.s. (C) | |||||||||
18.-20.05. | 616012 | TK EMA o.s. (C) | 4/4 | ||||||||
18.-20.05. | 516014 | TK Turnov (C) | 4/4 | 18.-20.05. | 616013 | TK Turnov (C) | 4/4 | ||||
24.-25.05. | 516258 | SK Matchball Česká Lípa (E) | -/- | 24.-25.05. | 616243 | SK Matchball Česká Lípa (E) | -/- | ||||
08.-10.06. | 516940 | Oblastní přebor jihomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
08.-10.06. | 616940 | Oblastní přebor jihomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
08.-10.06. | 516970 | Oblastní přebor severomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
08.-10.06. | 616970 | Oblastní přebor severomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
08.-11.06. | 516800 | Oblastní přebor Praha (P) |
9/8 | ||||||||
08.-10.06. | 516860 | Oblastní přebor jihočeský (P) |
8/8 | 08.-10.06. | 616860 | Oblastní přebor jihočeský (P) |
8/8 | ||||
08.-10.06. | 516900 | Oblastní přebor severočeský (P) |
8/8 | ||||||||
08.-10.06. | 616900 | Oblastní přebor severočeský (P) |
8/8 | ||||||||
08.-10.06. | 516880 | Oblastní přebor západočeský (P) |
8/8 | ||||||||
08.-10.06. | 616880 | Oblastní přebor západočeský (P) |
8/8 | ||||||||
08.-11.06. | 616800 | Oblastní přebor Praha (P) |
8/8 | ||||||||
08.-10.06. | 516920 | Oblastní přebor východočeský (P) |
8/8 | ||||||||
08.-10.06. | 616920 | Oblastní přebor východočeský (P) |
8/8 | ||||||||
08.-10.06. | 516830 | Oblastní přebor středočeský (P) |
8/8 | 08.-10.06. | 616830 | Oblastní přebor středočeský (P) |
8/8 | ||||
14.-16.06. | 516259 | SK Matchball Česká Lípa (E) | -/- | 14.-16.06. | 616244 | SK Matchball Česká Lípa (E) | -/- | ||||
25.-27.06. | 516015 | SK Tenis Duchcov (C) | 4/4 | 25.-27.06. | 616014 | SK Tenis Duchcov (C) | 4/4 | ||||
27.-29.06. | 516016 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C) | 4/4 | 27.-29.06. | 616015 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C) | 4/4 | ||||
29.06-01.07. | 516017 | TK SC OSTRAVA (C) | 29.06-01.07. | 616016 | TK SC OSTRAVA (C) | ||||||
29.06-01.07. | 516018 | TC ESO Praha z.s. (C) | */* | 29.06-01.07. | 616017 | TC ESO Praha z.s. (C) | */* | ||||
29.06-01.07. | 516019 | Jiskra Otrokovice (C) | */* | 29.06-01.07. | 616018 | Jiskra Otrokovice (C) | */* | ||||
29.06-01.07. | 516020 | TJ Žďár nad Sázavou (C) | 29.06-01.07. | 616019 | TJ Žďár nad Sázavou (C) | */* | |||||
29.06-01.07. | 616020 | TK Semily (C) | */* | ||||||||
29.06-01.07. | 516021 | Rožnovský tenisový klub (C) | 29.06-01.07. | 616021 | Rožnovský tenisový klub (C) | ||||||
29.06-01.07. | 516022 | SK Matchball Česká Lípa (C) | */* | 29.06-01.07. | 616022 | SK Matchball Česká Lípa (C) | */* | ||||
29.06-01.07. | 516023 | TK Brno - Chrlice (C) | */* | 29.06-01.07. | 616023 | TK Brno - Chrlice (C) | */- | ||||
29.06-01.07. | 516024 | Slavoj Žiželice (C) | 29.06-01.07. | 616024 | Slavoj Žiželice (C) | ||||||
01.-04.07. | 616025 | TC Dvůr Králové, z.s. (B) | -/- | ||||||||
01.-04.07. | 516025 | Tenisklub Cheb (B) | -/- | 01.-04.07. | 616026 | Tenisklub Cheb (B) | -/- | ||||
01.-03.07. | 516026 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 01.-03.07. | 616027 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
01.-04.07. | 516027 | TK SB Světlá n.Sáz. (B) | -/- | ||||||||
02.-04.07. | 516028 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 02.-04.07. | 616028 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | ||||||
03.-04.07. | 516029 | TCD Donovalská (C) | -/- | 03.-04.07. | 616029 | TCD Donovalská (C) | -/- | ||||
03.-05.07. | 616030 | TK Březnice (C) | -/- | ||||||||
05.-08.07. | 616031 | TK Opava (B) | -/- | ||||||||
05.-07.07. | 516030 | TK Havířov, z.s. (B) | -/- | ||||||||
05.-07.07. | 516031 | TK Města Bučovice (C) | -/- | ||||||||
05.-07.07. | 516032 | Tenisový klub Rokycany (C) | 05.-07.07. | 616032 | Tenisový klub Rokycany (C) | ||||||
05.-07.07. | 516033 | TK Milevsko, z.s. (C) | -/- | 05.-07.07. | 616033 | TK Milevsko, z.s. (C) | -/- | ||||
05.-07.07. | 516034 | TK Březnice (C) | -/- | ||||||||
05.-08.07. | 516035 | LTC Mladá Boleslav z.s. (C) | -/- | ||||||||
05.-08.07. | 516036 | TK RAPID LIBEREC (B) | |||||||||
05.-08.07. | 616034 | LTC Panorama Teplice (B) | -/- | ||||||||
05.-08.07. | 516037 | TK Neridé (B) | -/- | ||||||||
05.-08.07. | 616035 | LTC Kolín (B) | -/- | ||||||||
05.-08.07. | 616036 | LTC Mladá Boleslav z.s. (C) | -/- | ||||||||
06.-08.07. | 516038 | TC Třinec (C) | -/- | 06.-08.07. | 616037 | TC Třinec (C) | -/- | ||||
06.-08.07. | 516039 | TK Františkovy Lázně (C) | -/- | ||||||||
06.-08.07. | 516040 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | -/- | 06.-08.07. | 616038 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | -/- | ||||
06.-08.07. | 516041 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (C) | -/- | 06.-08.07. | 616039 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (C) | -/- | ||||
06.-09.07. | 516042 | TK Frýdlant v Čechách (B) | -/- | ||||||||
06.-08.07. | 616040 | I. ČLTPK Čerčany (C) | |||||||||
06.-08.07. | 516043 | Tenis Dobříš (C) | -/- | ||||||||
06.-08.07. | 516044 | LTC Kolín (C) | -/- | ||||||||
06.-07.07. | 516045 | TO Meziboří (C) | -/- | ||||||||
07.-09.07. | 516046 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 07.-09.07. | 616041 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | ||||||
09.-11.07. | 516047 | LTC Vysoké Mýto (C) | -/- | 09.-11.07. | 616042 | LTC Vysoké Mýto (C) | -/- | ||||
09.-11.07. | 516048 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 09.-11.07. | 616043 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | ||||||
09.-12.07. | 516049 | LTC VITON České Budějovice,z.s. (B) | -/- | 09.-12.07. | 616044 | LTC VITON České Budějovice,z.s. (B) | -/- | ||||
10.-12.07. | 516050 | ASK Lipůvka (C) | -/- | 10.-12.07. | 616045 | ASK Lipůvka (C) | -/- | ||||
10.-12.07. | 516051 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 10.-12.07. | 616046 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
11.-13.07. | 516052 | TJ Spoje Praha (C) | -/- | 11.-13.07. | 616047 | TJ Spoje Praha (C) | -/- | ||||
11.-13.07. | 516053 | Fit klub Lysá nad Labem (C) | -/- | 11.-13.07. | 616048 | Fit klub Lysá nad Labem (C) | -/- | ||||
13.-14.07. | 516054 | LTC Humpolec (C) | -/- | 13.-14.07. | 616049 | LTC Humpolec (C) | -/- | ||||
13.-15.07. | 516055 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | -/- | 13.-15.07. | 616050 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | -/- | ||||
13.-15.07. | 516056 | TC Austerlitz (C) | 13.-15.07. | 616051 | TC Austerlitz (C) | ||||||
13.-15.07. | 516057 | LTC Litvínov (C) | -/- | 13.-15.07. | 616052 | LTC Litvínov (C) | -/- | ||||
13.-14.07. | 516058 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | -/- | 13.-14.07. | 616053 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | -/- | ||||
13.-15.07. | 516059 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | -/- | 13.-15.07. | 616054 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | -/- | ||||
13.-15.07. | 516060 | SK HAMR, z.s. (C) | -/- | 13.-15.07. | 616055 | SK HAMR, z.s. (C) | -/- | ||||
13.-15.07. | 516061 | TK Semily (C) | -/- | ||||||||
13.-15.07. | 516062 | TC Holešov, o.s. (C) | 13.-15.07. | 616056 | TC Holešov, o.s. (C) | ||||||
13.-15.07. | 516063 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | -/- | ||||||||
13.-15.07. | 516064 | TK Milo Olomouc (C) | -/- | 13.-15.07. | 616057 | TK Milo Olomouc (C) | -/- | ||||
13.-15.07. | 516065 | TJ LTC Poděbrady (C) | -/- | 13.-15.07. | 616058 | TJ LTC Poděbrady (C) | -/- | ||||
13.-14.07. | 616059 | TO Meziboří (C) | -/- | ||||||||
13.-18.07. | 516700 | Mistrovství ČR ČTS (M) |
-/- | 13.-18.07. | 616700 | Mistrovství ČR ČTS (M) |
-/- | ||||
14.-16.07. | 616240 | TK Sparta Praha (C) | -/- | ||||||||
15.-17.07. | 516066 | TK Kunštát (C) | -/- | 15.-17.07. | 616060 | TK Kunštát (C) | -/- | ||||
15.-17.07. | 516067 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 15.-17.07. | 616061 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
16.-18.07. | 516068 | Tenisklub7 (C) | -/- | 16.-18.07. | 616062 | Tenisklub7 (C) | -/- | ||||
17.-19.07. | 516069 | Lokomotiva Beroun (C) | -/- | 17.-19.07. | 616063 | Lokomotiva Beroun (C) | -/- | ||||
19.-21.07. | 516070 | TK TENNISPOINT FM (C) | -/- | 19.-21.07. | 616064 | TK TENNISPOINT FM (C) | -/- | ||||
19.-22.07. | 516071 | BLTC Brno (B) | -/- | ||||||||
19.-22.07. | 616065 | TC Brno. (B) | -/- | ||||||||
19.-22.07. | 516072 | TSM Sokol Vysočany (B) | -/- | ||||||||
19.-22.07. | 616066 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (B) | -/- | ||||||||
20.-22.07. | 516073 | TO VOKD Ostrava-Poruba (C) | -/- | 20.-22.07. | 616067 | TO VOKD Ostrava-Poruba (C) | -/- | ||||
20.-22.07. | 516074 | TC Jičín (C) | -/- | 20.-22.07. | 616068 | TC Jičín (C) | -/- | ||||
20.-22.07. | 516075 | Tenisový klub Tesla Brno (C) | -/- | 20.-22.07. | 616069 | Tenisový klub Tesla Brno (C) | -/- | ||||
20.-22.07. | 516076 | TK Pelhřimov (C) | -/- | 20.-22.07. | 616070 | TK Pelhřimov (C) | -/- | ||||
20.-21.07. | 516077 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C) | -/- | ||||||||
20.-22.07. | 516078 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | -/- | 20.-22.07. | 616071 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | -/- | ||||
20.-21.07. | 516079 | Tenis klub Nýrsko (C) | -/- | ||||||||
20.-22.07. | 516080 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | 20.-22.07. | 616072 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | ||||
20.-21.07. | 516081 | LTK TEPLICE o.s. (C) | -/- | ||||||||
20.-22.07. | 516082 | TC Tachlovice (C) | -/- | 20.-22.07. | 616073 | TC Tachlovice (C) | -/- | ||||
20.-21.07. | 516083 | TC SANITINO Litomyšl, z.s. (C) | -/- | 20.-21.07. | 616074 | TC SANITINO Litomyšl, z.s. (C) | -/- | ||||
20.-21.07. | 516084 | TK Hořovice (C) | -/- | 20.-21.07. | 616075 | TK Hořovice (C) | -/- | ||||
20.-22.07. | 516085 | Tenis Dobříš (C) | -/- | ||||||||
23.-25.07. | 516086 | TK Blansko (C) | -/- | 23.-25.07. | 616076 | TK Blansko (C) | -/- | ||||
23.-25.07. | 516087 | TJ Sokol Dolní Lhota (C) | -/- | 23.-25.07. | 616077 | TJ Sokol Dolní Lhota (C) | -/- | ||||
24.-26.07. | 516088 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 24.-26.07. | 616078 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
26.-30.07. | 516089 | SK HAMR, z.s. (A) | -/- | ||||||||
26.-30.07. | 616701 | A2 ČTS (M) |
|||||||||
26.-30.07. | 616239 | Slavoj Český Brod (A) | -/- | ||||||||
27.-29.07. | 516090 | TK Hlučín (C) | -/- | 27.-29.07. | 616079 | TK Hlučín (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516091 | TC Bajda Kroměříž (C) | -/- | 27.-29.07. | 616080 | TC Bajda Kroměříž (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516092 | TK Ústí n. Orlicí (C) | -/- | 27.-29.07. | 616081 | TK Ústí n. Orlicí (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516093 | LTC Modřany 2005 (C) | -/- | 27.-29.07. | 616082 | LTC Modřany 2005 (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516094 | SKT Planá n.Luž. (C) | -/- | 27.-29.07. | 616083 | SKT Planá n.Luž. (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516095 | TJ Žďár nad Sázavou (C) | -/- | 27.-29.07. | 616084 | TJ Žďár nad Sázavou (C) | -/- | ||||
27.-28.07. | 516096 | Tenisový klub Mikulov, spolek (C) | -/- | ||||||||
27.-29.07. | 516097 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | -/- | 27.-29.07. | 616085 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516098 | TK Lomnice n.Pop. (C) | -/- | 27.-29.07. | 616086 | TK Lomnice n.Pop. (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516099 | TK Sport Kolovraty (C) | -/- | 27.-29.07. | 616087 | TK Sport Kolovraty (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516100 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | 27.-29.07. | 616088 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516101 | TO TJ Tesla Pardubice (C) | -/- | 27.-29.07. | 616089 | TO TJ Tesla Pardubice (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516102 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (C) | -/- | 27.-29.07. | 616090 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516103 | Tenisklub Cheb (C) | -/- | 27.-29.07. | 616091 | Tenisklub Cheb (C) | -/- | ||||
27.-29.07. | 516104 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C) | -/- | ||||||||
27.-29.07. | 516105 | LTC Beroun, z.s. (C) | -/- | ||||||||
27.-29.07. | 516106 | Tenis Dobříš (D) | -/- | ||||||||
27.-28.07. | 516107 | TK Tuřany (C) | -/- | 27.-28.07. | 616092 | TK Tuřany (C) | -/- | ||||
29.-31.07. | 616093 | LTC Houštka (C) | -/- | ||||||||
29.-31.07. | 516108 | Fit klub Lysá nad Labem (C) | -/- | 29.-31.07. | 616094 | Fit klub Lysá nad Labem (C) | -/- | ||||
29.-31.07. | 516109 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 29.-31.07. | 616095 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
30.07-01.08. | 516110 | Tenis Nový Jičín,z.s. (C) | -/- | 30.07-01.08. | 616096 | Tenis Nový Jičín,z.s. (C) | -/- | ||||
30.07-01.08. | 516111 | TSM Sokol Vysočany (C) | -/- | 30.07-01.08. | 616097 | TSM Sokol Vysočany (C) | -/- | ||||
01.-03.08. | 516112 | TK Kopřivnice z.s. (C) | -/- | 01.-03.08. | 616098 | TK Kopřivnice z.s. (C) | -/- | ||||
02.-04.08. | 616099 | TK Sparta Praha (C) | -/- | ||||||||
02.-05.08. | 616100 | TK Písnice (B) | -/- | ||||||||
02.-05.08. | 516113 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (B) | -/- | ||||||||
03.-05.08. | 616101 | T.J. Sokol Šumperk (B) | -/- | ||||||||
03.-05.08. | 516114 | BLTC Brno (C) | -/- | 03.-05.08. | 616102 | BLTC Brno (C) | -/- | ||||
03.-05.08. | 516115 | TK Horažďovice (C) | -/- | 03.-05.08. | 616103 | TK Horažďovice (C) | -/- | ||||
03.-05.08. | 516116 | Slavoj Český Brod (C) | -/- | 03.-05.08. | 616104 | Slavoj Český Brod (C) | -/- | ||||
03.-05.08. | 516117 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | -/- | 03.-05.08. | 616105 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | -/- | ||||
03.-05.08. | 516118 | TK Slavia Orlová (B) | -/- | ||||||||
03.-05.08. | 516119 | TK Louny (C) | -/- | 03.-05.08. | 616106 | TK Louny (C) | -/- | ||||
03.-05.08. | 516120 | TK 2000 Luhačovice (C) | -/- | 03.-05.08. | 616107 | TK 2000 Luhačovice (C) | -/- | ||||
03.-05.08. | 516121 | LTC Tábor 1903 (C) | -/- | 03.-05.08. | 616108 | LTC Tábor 1903 (C) | -/- | ||||
03.-05.08. | 516122 | Lokomotiva Praha (C) | -/- | 03.-05.08. | 616109 | Lokomotiva Praha (C) | -/- | ||||
03.-05.08. | 516123 | Tenis Dobříš (C) | -/- | ||||||||
03.-05.08. | 516124 | TK Benešov (C) | -/- | 03.-05.08. | 616110 | TK Benešov (C) | -/- | ||||
03.-04.08. | 516261 | TJ Radlice z.s. (C) | -/- | 03.-04.08. | 616246 | TJ Radlice z.s. (C) | -/- | ||||
06.-09.08. | 516125 | TENIS SLOVÁCKO z.s. (B) | -/- | ||||||||
06.-09.08. | 616111 | HTK Třebíč (B) | -/- | ||||||||
06.-08.08. | 516126 | TSM Sokol Vysočany (C) | -/- | 06.-08.08. | 616112 | TSM Sokol Vysočany (C) | -/- | ||||
06.-09.08. | 616113 | LTC Litvínov (B) | -/- | ||||||||
06.-09.08. | 516127 | TK RAPID LIBEREC (B) | -/- | ||||||||
07.-09.08. | 516128 | CTA Rudná (C) | -/- | 07.-09.08. | 616114 | CTA Rudná (C) | -/- | ||||
07.-09.08. | 516129 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 07.-09.08. | 616115 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
08.-10.08. | 516130 | SK JC Sport Opava (C) | -/- | 08.-10.08. | 616116 | SK JC Sport Opava (C) | -/- | ||||
09.-11.08. | 516131 | TK Města Bučovice (C) | -/- | ||||||||
09.-13.08. | 516132 | LTK Klatovy (A) | -/- | ||||||||
09.-13.08. | 616117 | TO TJ Tesla Pardubice (A) | -/- | ||||||||
10.-12.08. | 516133 | Sokol Lanžhot (C) | -/- | 10.-12.08. | 616118 | Sokol Lanžhot (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516134 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | -/- | 10.-12.08. | 616119 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516135 | TC Chrudim z.s. (C) | -/- | 10.-12.08. | 616120 | TC Chrudim z.s. (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516136 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | -/- | 10.-12.08. | 616121 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516137 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | -/- | 10.-12.08. | 616122 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516138 | TK PTA Kolín (C) | -/- | 10.-12.08. | 616123 | TK PTA Kolín (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516139 | LTC VITON České Budějovice,z.s. (C) | -/- | 10.-12.08. | 616124 | LTC VITON České Budějovice,z.s. (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516140 | TK Březnice (C) | -/- | ||||||||
10.-11.08. | 516141 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | -/- | 10.-11.08. | 616125 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516142 | LTC Mladá Boleslav z.s. (C) | -/- | 10.-12.08. | 616126 | LTC Mladá Boleslav z.s. (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516143 | Fit klub Lysá nad Labem (C) | -/- | 10.-12.08. | 616127 | Fit klub Lysá nad Labem (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516144 | TK Znojmo (C) | -/- | 10.-12.08. | 616128 | TK Znojmo (C) | -/- | ||||
10.-12.08. | 516145 | ŽLTC Brno (C) | -/- | 10.-12.08. | 616129 | ŽLTC Brno (C) | -/- | ||||
11.-13.08. | 616130 | TK Březnice (C) | -/- | ||||||||
12.-14.08. | 516146 | ASK Lipůvka (C) | -/- | 12.-14.08. | 616131 | ASK Lipůvka (C) | -/- | ||||
12.-14.08. | 516147 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 12.-14.08. | 616132 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
13.-15.08. | 616133 | LTC Vysoké Mýto (C) | -/- | ||||||||
13.-15.08. | 516148 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | -/- | 13.-15.08. | 616134 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | -/- | ||||
14.-16.08. | 516149 | TK Konstruktiva, z.s. (C) | -/- | 14.-16.08. | 616135 | TK Konstruktiva, z.s. (C) | -/- | ||||
15.-18.08. | 516150 | LTC Vysoké Mýto (B) | -/- | ||||||||
15.-18.08. | 616136 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (B) | -/- | ||||||||
15.-18.08. | 516151 | LTC Slovan Kladno (B) | -/- | ||||||||
15.-17.08. | 516152 | TSM Sokol Vysočany (C) | -/- | 15.-17.08. | 616137 | TSM Sokol Vysočany (C) | -/- | ||||
15.-18.08. | 616138 | TJ TK Neratovice (B) | -/- | ||||||||
17.-19.08. | 516153 | LTC Panorama Teplice (C) | -/- | 17.-19.08. | 616139 | LTC Panorama Teplice (C) | -/- | ||||
17.-19.08. | 516154 | TK Zlín (C) | -/- | 17.-19.08. | 616140 | TK Zlín (C) | -/- | ||||
17.-19.08. | 516155 | SK HAMR, z.s. (C) | -/- | 17.-19.08. | 616141 | SK HAMR, z.s. (C) | -/- | ||||
17.-19.08. | 516156 | Tennis Hill Havířov o.s. (C) | -/- | 17.-19.08. | 616142 | Tennis Hill Havířov o.s. (C) | -/- | ||||
17.-19.08. | 516157 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | 17.-19.08. | 616143 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | ||||
17.-19.08. | 516158 | TK Dynamo Hradec Králové (C) | -/- | 17.-19.08. | 616144 | TK Dynamo Hradec Králové (C) | -/- | ||||
17.-19.08. | 616145 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | -/- | ||||||||
17.-19.08. | 516159 | TJ Solidarita Praha 10 (C) | -/- | 17.-19.08. | 616146 | TJ Solidarita Praha 10 (C) | -/- | ||||
17.-19.08. | 516160 | Tenisklub Cheb (C) | -/- | 17.-19.08. | 616147 | Tenisklub Cheb (C) | -/- | ||||
17.-19.08. | 616148 | Sokol TK Kaplice (C) | -/- | ||||||||
17.-19.08. | 516161 | TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C) | -/- | ||||||||
17.-19.08. | 516162 | TK Milo Olomouc (C) | -/- | 17.-19.08. | 616149 | TK Milo Olomouc (C) | -/- | ||||
17.-18.08. | 516163 | TK Hořovice (C) | -/- | 17.-18.08. | 616150 | TK Hořovice (C) | -/- | ||||
17.-19.08. | 516164 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 17.-19.08. | 616151 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
19.-20.08. | 516165 | TK Holice (C) | -/- | ||||||||
20.-22.08. | 516166 | TO SK Mělník (C) | -/- | 20.-22.08. | 616152 | TO SK Mělník (C) | -/- | ||||
20.-22.08. | 516167 | Tenisklub7 (C) | -/- | 20.-22.08. | 616153 | Tenisklub7 (C) | -/- | ||||
20.-22.08. | 516168 | TSM Sokol Vysočany (C) | -/- | 20.-22.08. | 616154 | TSM Sokol Vysočany (C) | -/- | ||||
22.-24.08. | 516169 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | -/- | 22.-24.08. | 616155 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | -/- | ||||
24.-26.08. | 516170 | TK Opava (C) | -/- | 24.-26.08. | 616156 | TK Opava (C) | -/- | ||||
24.-26.08. | 516171 | LTC Domažlice (C) | -/- | 24.-26.08. | 616157 | LTC Domažlice (C) | -/- | ||||
24.-26.08. | 516172 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | -/- | 24.-26.08. | 616158 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | -/- | ||||
24.-26.08. | 616159 | ASK Lovosice (C) | -/- | ||||||||
24.-26.08. | 516173 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | -/- | 24.-26.08. | 616160 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | -/- | ||||
24.-26.08. | 516174 | SK HAMR, z.s. (C) | -/- | 24.-26.08. | 616161 | SK HAMR, z.s. (C) | -/- | ||||
24.-26.08. | 516175 | TJ Solidarita Praha 10 (C) | -/- | 24.-26.08. | 616162 | TJ Solidarita Praha 10 (C) | -/- | ||||
24.-26.08. | 516176 | HTK Třebíč (C) | -/- | 24.-26.08. | 616163 | HTK Třebíč (C) | -/- | ||||
24.-26.08. | 616164 | LTC Houštka (C) | -/- | ||||||||
24.-26.08. | 516177 | TK Kadaň (C) | -/- | 24.-26.08. | 616165 | TK Kadaň (C) | -/- | ||||
24.-25.08. | 516260 | Sokol Čimice (D) | -/- | 24.-25.08. | 616245 | Sokol Čimice (D) | -/- | ||||
25.-27.08. | 516178 | TK Březnice (C) | -/- | ||||||||
26.-28.08. | 516179 | TENIS VLAŠIM,z.s. (C) | -/- | 26.-28.08. | 616166 | TENIS VLAŠIM,z.s. (C) | -/- | ||||
26.-28.08. | 516180 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 26.-28.08. | 616167 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
27.-29.08. | 516181 | TK TILIA Brno (C) | -/- | 27.-29.08. | 616168 | TK TILIA Brno (C) | -/- | ||||
29.-31.08. | 516182 | TK Ústí n. Orlicí (C) | -/- | 29.-31.08. | 616169 | TK Ústí n. Orlicí (C) | -/- | ||||
29.-31.08. | 516183 | TSM Sokol Vysočany (C) | -/- | 29.-31.08. | 616170 | TSM Sokol Vysočany (C) | -/- | ||||
30.08-02.09. | 516184 | CTA Rudná (C) | -/- | 30.08-02.09. | 616171 | CTA Rudná (C) | -/- | ||||
30.08-03.09. | 516701 | A4 ČTS (M) |
-/- | ||||||||
30.08-03.09. | 616172 | LTC Houštka (A) | -/- | ||||||||
30.08-03.09. | 516255 | TC BIOCEL Vratimov z.s. (A) | -/- | ||||||||
31.08-02.09. | 516185 | SKT Frýdlant n.O. (C) | -/- | 31.08-02.09. | 616173 | SKT Frýdlant n.O. (C) | -/- | ||||
31.08-02.09. | 516186 | TO SK Žamberk (C) | -/- | 31.08-02.09. | 616174 | TO SK Žamberk (C) | -/- | ||||
31.08-02.09. | 516187 | TJ Červený Kostelec (C) | -/- | 31.08-02.09. | 616175 | TJ Červený Kostelec (C) | -/- | ||||
31.08-01.09. | 516188 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | -/- | 31.08-01.09. | 616176 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | -/- | ||||
31.08-02.09. | 616177 | TK EMA o.s. (C) | -/- | ||||||||
31.08-02.09. | 516189 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | -/- | 31.08-02.09. | 616178 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | -/- | ||||
31.08-02.09. | 516190 | SK HAMR, z.s. (C) | -/- | 31.08-02.09. | 616179 | SK HAMR, z.s. (C) | -/- | ||||
31.08-02.09. | 616180 | TK Sparta Praha (C) | -/- | ||||||||
31.08-02.09. | 516191 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | 31.08-02.09. | 616181 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | ||||
31.08-02.09. | 516192 | TO TJ Tesla Pardubice (C) | -/- | 31.08-02.09. | 616182 | TO TJ Tesla Pardubice (C) | -/- | ||||
31.08-01.09. | 516193 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. (C) | -/- | 31.08-01.09. | 616183 | TJ Lokomotiva Veselí n.L. (C) | -/- | ||||
31.08-01.09. | 516194 | Slavoj Stod (C) | -/- | 31.08-01.09. | 616184 | Slavoj Stod (C) | -/- | ||||
31.08-02.09. | 516195 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C) | -/- | 31.08-02.09. | 616185 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C) | -/- | ||||
31.08-01.09. | 516196 | TK Hořovice (C) | -/- | 31.08-01.09. | 616186 | TK Hořovice (C) | -/- | ||||
31.08-02.09. | 516197 | TK Znojmo (C) | -/- | 31.08-02.09. | 616187 | TK Znojmo (C) | -/- | ||||
31.08-01.09. | 516256 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | -/- | 31.08-01.09. | 616241 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | -/- | ||||
07.-09.09. | 516198 | TJ Zbrojovka Vsetín (C) | -/- | 07.-09.09. | 616188 | TJ Zbrojovka Vsetín (C) | -/- | ||||
07.-09.09. | 516199 | Slavoj Český Brod (C) | -/- | ||||||||
07.-09.09. | 516200 | Sokol Nepomuk (C) | -/- | 07.-09.09. | 616189 | Sokol Nepomuk (C) | -/- | ||||
07.-09.09. | 516201 | TK Kročehlavy (C) | -/- | 07.-09.09. | 616190 | TK Kročehlavy (C) | -/- | ||||
07.-10.09. | 616191 | TK Písek (B) | -/- | ||||||||
07.-09.09. | 516202 | Lokomotiva Trutnov (C) | -/- | 07.-09.09. | 616192 | Lokomotiva Trutnov (C) | -/- | ||||
07.-09.09. | 516203 | LTC Vysoké Mýto (C) | -/- | 07.-09.09. | 616193 | LTC Vysoké Mýto (C) | -/- | ||||
07.-09.09. | 516204 | RADOST Králův Dvůr (C) | -/- | ||||||||
07.-09.09. | 516205 | TJ Solidarita Praha 10 (C) | -/- | 07.-09.09. | 616194 | TJ Solidarita Praha 10 (C) | -/- | ||||
07.-10.09. | 516206 | LTC Tábor 1903 (B) | -/- | ||||||||
07.-09.09. | 516207 | TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (C) | -/- | 07.-09.09. | 616195 | TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (C) | -/- | ||||
07.-09.09. | 516208 | TJ Sokol Dolní Lhota (C) | -/- | 07.-09.09. | 616196 | TJ Sokol Dolní Lhota (C) | -/- | ||||
07.-10.09. | 516209 | TK Konstruktiva, z.s. (B) | -/- | ||||||||
07.-10.09. | 616197 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (B) | -/- | ||||||||
07.-09.09. | 516210 | Fit klub Lysá nad Labem (C) | -/- | 07.-09.09. | 616198 | Fit klub Lysá nad Labem (C) | -/- | ||||
07.-09.09. | 516211 | TK Hlinsko (C) | -/- | ||||||||
07.-09.09. | 616199 | Lokomotiva Praha (C) | -/- | ||||||||
07.-09.09. | 516212 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||||||
08.-09.09. | 516213 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | -/- | 08.-09.09. | 616200 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | -/- | ||||
08.-10.09. | 616201 | RADOST Králův Dvůr (C) | -/- | ||||||||
14.-16.09. | 516214 | TJ Sparta Úpice (C) | -/- | 14.-16.09. | 616202 | TJ Sparta Úpice (C) | -/- | ||||
14.-15.09. | 516215 | LTC Humpolec (C) | -/- | 14.-15.09. | 616203 | LTC Humpolec (C) | -/- | ||||
14.-16.09. | 516216 | TC BIOCEL Vratimov z.s. (C) | -/- | 14.-16.09. | 616204 | TC BIOCEL Vratimov z.s. (C) | -/- | ||||
14.-17.09. | 616205 | BLTC Brno (B) | -/- | ||||||||
14.-16.09. | 616206 | SK Újezd Praha 4, z.s. (C) | -/- | ||||||||
14.-16.09. | 516217 | LTC Praha (C) | -/- | ||||||||
14.-16.09. | 516218 | TK Čelákovice (C) | -/- | 14.-16.09. | 616207 | TK Čelákovice (C) | -/- | ||||
14.-15.09. | 516219 | Tenis klub Nýrsko (C) | -/- | ||||||||
14.-15.09. | 516220 | TJ Lázně Bělohrad (C) | -/- | 14.-15.09. | 616208 | TJ Lázně Bělohrad (C) | -/- | ||||
14.-16.09. | 516221 | TK Roudnice n.L. (C) | -/- | 14.-16.09. | 616209 | TK Roudnice n.L. (C) | -/- | ||||
14.-16.09. | 516222 | TK Břízky Jablonec n.Nis. (C) | -/- | 14.-16.09. | 616210 | TK Břízky Jablonec n.Nis. (C) | -/- | ||||
14.-16.09. | 516223 | TK SK Kladno, z.s. (C) | -/- | 14.-16.09. | 616211 | TK SK Kladno, z.s. (C) | -/- | ||||
14.-16.09. | 516224 | TO TJ Svitavy (C) | -/- | 14.-16.09. | 616212 | TO TJ Svitavy (C) | -/- | ||||
14.-17.09. | 516225 | LTK Klatovy (B) | -/- | ||||||||
14.-15.09. | 516226 | LTK TEPLICE o.s. (C) | -/- | ||||||||
14.-17.09. | 616213 | TK Slavia Plzeň (B) | -/- | ||||||||
14.-16.09. | 616214 | LTC Mladá Boleslav z.s. (C) | -/- | ||||||||
14.-16.09. | 516227 | SK Véska (C) | -/- | 14.-16.09. | 616215 | SK Véska (C) | -/- | ||||
14.-16.09. | 516228 | I. ČLTPK Čerčany (C) | -/- | 14.-16.09. | 616216 | I. ČLTPK Čerčany (C) | -/- | ||||
14.-16.09. | 516229 | SK Matchball Česká Lípa (C) | -/- | 14.-16.09. | 616217 | SK Matchball Česká Lípa (C) | -/- | ||||
14.-16.09. | 516230 | Lokomotiva Praha (C) | -/- | ||||||||
14.-16.09. | 516231 | TK Kadaň (C) | -/- | 14.-16.09. | 616218 | TK Kadaň (C) | -/- | ||||
14.-17.09. | 516232 | ŽLTC Brno (B) | -/- | ||||||||
14.-15.09. | 616219 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. (C) | -/- | ||||||||
20.-21.09. | 516233 | SK Matchball Česká Lípa (E) | -/- | 20.-21.09. | 616220 | SK Matchball Česká Lípa (E) | -/- | ||||
20.-24.09. | 516234 | TC Chrudim z.s. (A) | -/- | ||||||||
20.-24.09. | 616221 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A) | -/- | ||||||||
21.-23.09. | 516235 | TK Havířov, z.s. (C) | -/- | 21.-23.09. | 616222 | TK Havířov, z.s. (C) | -/- | ||||
21.-23.09. | 516236 | SKT Frýdlant n.O. (C) | -/- | 21.-23.09. | 616223 | SKT Frýdlant n.O. (C) | -/- | ||||
21.-23.09. | 516237 | TC Brno. (C) | -/- | 21.-23.09. | 616224 | TC Brno. (C) | -/- | ||||
21.-23.09. | 516238 | TK EMA o.s. (C) | -/- | ||||||||
21.-23.09. | 516239 | TK PTA Kolín (C) | -/- | 21.-23.09. | 616225 | TK PTA Kolín (C) | -/- | ||||
21.-23.09. | 516240 | TK Choceň (C) | -/- | 21.-23.09. | 616226 | TK Choceň (C) | -/- | ||||
21.-23.09. | 516241 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | 21.-23.09. | 616227 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | -/- | ||||
21.-23.09. | 516242 | TJ Solidarita Praha 10 (C) | -/- | 21.-23.09. | 616228 | TJ Solidarita Praha 10 (C) | -/- | ||||
21.-23.09. | 516243 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | -/- | ||||||||
21.-23.09. | 516244 | LTC Mladá Boleslav z.s. (C) | -/- | ||||||||
21.-23.09. | 516245 | Tenisklub Cheb (C) | -/- | 21.-23.09. | 616229 | Tenisklub Cheb (C) | -/- | ||||
21.-22.09. | 516246 | TK Hořovice (C) | -/- | 21.-22.09. | 616230 | TK Hořovice (C) | -/- | ||||
28.09-01.10. | 616231 | TK TENNISPOINT FM (B) | -/- | ||||||||
28.-30.09. | 516247 | TK SC OSTRAVA (B) | -/- | 28.-30.09. | 616232 | TK SC OSTRAVA (B) | -/- | ||||
28.09.-30.09. | 516248 | LTC Pardubice (C) | -/- | 28.09.-30.09. | 616233 | LTC Pardubice (C) | -/- | ||||
28.-30.09. | 516249 | Slovácký TK Břeclav (C) | -/- | 28.-30.09. | 616234 | Slovácký TK Břeclav (C) | -/- | ||||
28.09-01.10. | 516250 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | -/- | 28.09-01.10. | 616235 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | -/- | ||||
28.-30.09. | 516251 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou (D) | -/- | 28.-30.09. | 616236 | Tenisový klub Benátky nad Jizerou (D) | -/- | ||||
28.09-01.10. | 616237 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (B) | -/- | ||||||||
28.-30.09. | 516252 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 28.-30.09. | 616238 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
28.09-01.10. | 516253 | Tenis Dobříš (B) | -/- |