Český tenisový svaz

Svobodová Vanessa

Datum narození:
27.07.2009
Platnost reg. do:
30.09.2023
Klub:
LTC Modřany 2005
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Modřany 2005
90 (20)
796 (3)
 
 
2021
LTC Modřany 2005
29 (45)
277 (6)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

40
2
07.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 10/9

0
3
14.12.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 600), K: 11/11

0
4
21.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/6

60
5
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

27
6
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

60
7
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

40
8
10.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 7/7

35
9
24.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/-

0
10
08.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

0
11
15.02.2020, B4

TK Neridé (B - 600), K: 11/11

0
12
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

34
13
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/10

43
14
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

0
15
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

65
16
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 6/6

20
17
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

35
18
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
19
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

45
20
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

30
21
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

35
22
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

40
23
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

55
24
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

30
25
22.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 400), K: 8/8

65
26
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

45
27
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

75
28
12.09.2020, Lokomotiva Cup - MASTERS PWJT 2020

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/-

45
29
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

100
30
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

30
31
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

0
32
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/-

46
33
01.08.2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
1100/32

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

20
2
07.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 10/9

27
3
14.12.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 600), K: 11/11

0
4
21.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/6

20
5
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

20
6
29.12.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 6/5

20
7
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

40
8
10.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 7/7

35
9
24.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/-

-
10
08.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

64
11
15.02.2020, B4

TK Neridé (B - 600), K: 11/11

28
12
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

28
13
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/10

0
14
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
15
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

30
16
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 6/6

27
17
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

28
18
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
19
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

30
20
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

30
21
30.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 7/-

-
22
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
23
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

30
24
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

22
25
22.08.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 400), K: 8/8

45
26
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

21
27
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

21
28
12.09.2020, Lokomotiva Cup - MASTERS PWJT 2020

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/-

-
29
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

30
30
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
31
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

-
32
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/-

-
33
01.08.2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
631/27

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, LTC Modřany 2005 B - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
9
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha B
6
3.
41. 1.třída A
28.6.2020, SK HAMR, z.s. B - LTC Modřany 2005 B
6
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, LTC Modřany 2005 B - LOB S.A. Bohnice, z.s. A
11
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha B
8
3.
41. 1.třída A
28.6.2020, SK HAMR, z.s. B - LTC Modřany 2005 B
8
 Družstva celkem (4hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48