Český tenisový svaz

Ječmínková Karolína

Datum narození:
16.03.2009
Platnost reg. do:
05.11.2020
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Olymp Praha
42 (30)
516 (4)
 
 
2021
TK Sparta Praha
19 (60)
94 (15)
640 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
25.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
6.6.2020, TK Start Praha-Topolka - TC VŠ Praha A
6
2.
32. 1.třída B
27.6.2020, TC VŠ Praha A - SK OAZA Praha
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
6.6.2020, TK Start Praha-Topolka - TC VŠ Praha A
5
2.
32. 1.třída B
27.6.2020, TC VŠ Praha A - SK OAZA Praha
4
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 10/9

67
2
14.12.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 600), K: 11/11

60
3
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

63
4
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/14

0
5
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

95
6
08.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

110
7
15.02.2020, B4

TK Neridé (B - 600), K: 11/11

60
8
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/13

105
9
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

70
10
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/10

60
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

67
12
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/14

0
13
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

64
14
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

45
15
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
16
20.07.2020

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 9/10

80
17
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

55
18
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

55
19
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

45
20
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

100
21
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

75
22
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

75
23
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

45
24
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

100
25
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

45
 Jednotlivci celkem
1541/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 10/9

55
2
14.12.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 600), K: 11/11

28
3
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

0
4
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/14

0
5
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

43
6
08.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

0
7
15.02.2020, B4

TK Neridé (B - 600), K: 11/11

43
8
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/13

63
9
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

28
10
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/10

50
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
12
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/14

90
13
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

0
14
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

30
15
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

30
16
20.07.2020

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 9/10

67
17
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

40
18
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

30
19
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

22
20
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

45
21
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

34
22
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

34
23
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

30
24
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

0
25
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
778/24

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK Sparta Praha A - TENIS Klánovice A
20
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK Sparta Praha A - TENIS Klánovice A
15
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
35
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35