Český tenisový svaz

Taxová Victoria

Datum narození:
10.08.2008
Platnost reg. do:
11.10.2019
Klub:
TK Na Dolině o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Na Dolině o.s.
116 (15)
733 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

0
2
24.02.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/-

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/-

-
2
24.02.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třídy skupina D-starší žactvo
28.04.2018, TK Na Dolině C - Rožnovský tenisový klub
0
2.
Oblastní soutěž I.třídy skupina D-starší žactvo
05.05.2018, TK Na Dolině C - ITS Tennis Club Olomouc
0
3.
Oblastní soutěž I.třídy skupina D-starší žactvo
26.05.2018, TK Na Dolině C - TC Kopřivnice
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třídy skupina D-starší žactvo
28.04.2018, TK Na Dolině C - Rožnovský tenisový klub
0
2.
Oblastní soutěž I.třídy skupina D-starší žactvo
05.05.2018, TK Na Dolině C - ITS Tennis Club Olomouc
3
3.
Oblastní soutěž I.třídy skupina D-starší žactvo
26.05.2018, TK Na Dolině C - TC Kopřivnice
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

10
2
17.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

13
3
26.12.2017, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

16
5
13.01.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

15
6
20.01.2018, INNOGY CUP 2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 4/4

10
7
03.02.2018, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

14
8
10.02.2018, Mladcová Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

30
9
16.02.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (B - 500), K: 11/11

0
10
03.03.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 10/10

35
11
10.03.2018, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

15
12
17.03.2018, Véska juniors 2018

SK Véska (C - 400), K: 4/4

10
13
24.03.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG IV

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 5/5

15
14
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
15
02.06.2018, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 4/4

10
16
14.07.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

15
17
21.07.2018, LA Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 300), K: 9/9

0
18
27.07.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
19
11.08.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

20
20
13.08.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 300), K: 8/8

16
21
18.08.2018

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

30
22
23.08.2018, Memoriál Aloise Huťky

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/-

0
23
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

0
24
31.08.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 200), K: 4/4

20
25
08.09.2018, Linea Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

30
26
22.09.2018, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 200), K: 4/4

10
27
28.09.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
28
03.03.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 10/-

0
29
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

24
30
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
412/30

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

5
2
17.12.2017, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 7/7

13
3
26.12.2017, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

0
5
13.01.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
20.01.2018, INNOGY CUP 2018

TK Na Dolině o.s. (C - 400), K: 4/4

0
7
03.02.2018, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

0
8
10.02.2018, Mladcová Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

10
9
16.02.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (B - 500), K: 11/11

0
10
03.03.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 10/10

0
11
10.03.2018, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 400), K: 5/5

15
12
17.03.2018, Véska juniors 2018

SK Véska (C - 400), K: 4/4

7
13
24.03.2018, PRINCE WINTER TENIS YOUNG IV

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 5/5

10
14
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
15
02.06.2018, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 4/4

10
16
14.07.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

15
17
21.07.2018, LA Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 300), K: 9/9

19
18
27.07.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

16
19
11.08.2018, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
13.08.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 300), K: 8/8

0
21
18.08.2018

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

7
22
23.08.2018, Memoriál Aloise Huťky

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/-

-
23
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

16
24
31.08.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 200), K: 4/4

15
25
08.09.2018, Linea Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

10
26
22.09.2018, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 200), K: 4/4

10
27
28.09.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
28
03.03.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 10/-

-
29
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

-
30
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
225/26

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
EXTRA LIGA o putovní pohár prezidenta ČTS
27.05.2018, TK Na Dolině o.s. A - SK JC Sport Opava A
0
1.
Oblastní přebor skupina A
29.04.2018, TENIS Vsetín A - TK Na Dolině o.s.
0
2.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2018, Tennis Hill Havířov o.s. A - TK Na Dolině o.s.
6
3.
Oblastní přebor skupina A
20.05.2018, TK Na Dolině o.s. - SK LAMA o.s. A
0
4.
Oblastní přebor skupina A
10.06.2018, TK Na Dolině o.s. - ITS Tennis Club, z.s.
4
5.
Oblastní přebor skupina A
17.06.2018, SK JC Sport Opava B - TK Na Dolině o.s.
6
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
EXTRA LIGA o putovní pohár prezidenta ČTS
27.05.2018, TK Na Dolině o.s. A - SK JC Sport Opava A
0
1.
Oblastní přebor skupina A
29.04.2018, TENIS Vsetín A - TK Na Dolině o.s.
0
2.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2018, Tennis Hill Havířov o.s. A - TK Na Dolině o.s.
0
3.
Oblastní přebor skupina A
20.05.2018, TK Na Dolině o.s. - SK LAMA o.s. A
0
4.
Oblastní přebor skupina A
10.06.2018, TK Na Dolině o.s. - ITS Tennis Club, z.s.
3
5.
Oblastní přebor skupina A
17.06.2018, SK JC Sport Opava B - TK Na Dolině o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19