Český tenisový svaz

Prici Terezie

Datum narození:
06.06.2007
Platnost reg. do:
14.10.2020
Klub:
Jiskra Otrokovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Jiskra Otrokovice
243 (12)
 
 
 
2019
Jiskra Otrokovice
93 (20)
256 (9)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.04.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.04.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
27.4.2019, SK Tenis Tišnov - Jiskra Otrokovice
12
2.
I.TŘÍDA S
4.5.2019, Jiskra Otrokovice - ŽLTC Brno C
3
3.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - Jiskra Otrokovice
9
4.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, Jiskra Otrokovice - TK Spartak Jihlava B
4
5.
I.TŘÍDA S
8.6.2019, Jiskra Otrokovice - TC Bajda Kroměříž
6
6.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, TK Znojmo - Jiskra Otrokovice
0
7.
I.TŘÍDA S
22.6.2019, Jiskra Otrokovice - TC Brno. B
0
 Družstva celkem (2hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
60
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
57

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
27.4.2019, SK Tenis Tišnov - Jiskra Otrokovice
11
2.
I.TŘÍDA S
4.5.2019, Jiskra Otrokovice - ŽLTC Brno C
2
3.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - Jiskra Otrokovice
0
4.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, Jiskra Otrokovice - TK Spartak Jihlava B
0
5.
I.TŘÍDA S
8.6.2019, Jiskra Otrokovice - TC Bajda Kroměříž
4
6.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, TK Znojmo - Jiskra Otrokovice
9
7.
I.TŘÍDA S
22.6.2019, Jiskra Otrokovice - TC Brno. B
0
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
60
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
57

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŔÍDA M
28.4.2019, ŽLTC Brno B - Jiskra Otrokovice
20
2.
I.TŔÍDA M
5.5.2019, Jiskra Otrokovice - SK Tenis Tišnov
4
3.
I.TŔÍDA M
12.5.2019, TK Blansko - Jiskra Otrokovice
15
4.
I.TŔÍDA M
26.5.2019, Jiskra Otrokovice - TC Brno B
9
5.
I.TŔÍDA M
9.6.2019, TK Zlín B - Jiskra Otrokovice
0
6.
I.TŔÍDA M
16.6.2019, Jiskra Otrokovice - TJ Žďár nad Sázavou
12
 Družstva celkem (2hra)
60
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
94
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
90

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŔÍDA M
28.4.2019, ŽLTC Brno B - Jiskra Otrokovice
0
2.
I.TŔÍDA M
5.5.2019, Jiskra Otrokovice - SK Tenis Tišnov
4
3.
I.TŔÍDA M
12.5.2019, TK Blansko - Jiskra Otrokovice
14
4.
I.TŔÍDA M
26.5.2019, Jiskra Otrokovice - TC Brno B
5
5.
I.TŔÍDA M
9.6.2019, TK Zlín B - Jiskra Otrokovice
0
6.
I.TŔÍDA M
16.6.2019, Jiskra Otrokovice - TJ Žďár nad Sázavou
11
 Družstva celkem (4hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
94
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
90