Český tenisový svaz

Jirousková Karoline

Datum narození:
27.03.2008
Platnost reg. do:
13.11.2019
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK HAMR, z.s.
247 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
27.4.2019, SK HAMR, z.s. D - TJ Spoje Praha B
1
2.
34. 2.třída B
4.5.2019, TK Hovorčovice - SK HAMR, z.s. D
1
3.
34. 2.třída B
11.5.2019, TŠ Hostivař - SK HAMR, z.s. D
1
4.
34. 2.třída B
25.5.2019, SK HAMR, z.s. D - TJ Solidarita Praha 10 B
1
5.
34. 2.třída B
15.6.2019, SK HAMR, z.s. D - TK Horní Měcholupy
1
6.
34. 2.třída B
22.6.2019, Tenis Cibulka - SK HAMR, z.s. D
4
1.
37. 3.třída C
8.6.2019, Pála Vízner Tennis z.s. - SK HAMR, z.s. E
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
27.4.2019, SK HAMR, z.s. D - TJ Spoje Praha B
1
2.
34. 2.třída B
4.5.2019, TK Hovorčovice - SK HAMR, z.s. D
1
3.
34. 2.třída B
11.5.2019, TŠ Hostivař - SK HAMR, z.s. D
1
4.
34. 2.třída B
25.5.2019, SK HAMR, z.s. D - TJ Solidarita Praha 10 B
1
5.
34. 2.třída B
15.6.2019, SK HAMR, z.s. D - TK Horní Měcholupy
1
6.
34. 2.třída B
22.6.2019, Tenis Cibulka - SK HAMR, z.s. D
0
1.
37. 3.třída C
8.6.2019, Pála Vízner Tennis z.s. - SK HAMR, z.s. E
5
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 11/-

0
2
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

20
3
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

30
4
25.01.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/-

15
5
16.02.2019

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

35
6
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

22
7
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

35
8
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

0
9
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

34
10
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

50
11
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16
12
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
13
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/8

19
14
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

45
15
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/-

0
16
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
17
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

30
18
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/12

45
19
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

75
20
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

30
21
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/-

26
22
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

0
23
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

0
24
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

0
25
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
557/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 11/-

-
2
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
3
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
25.01.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 5/-

-
5
16.02.2019

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

24
6
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
7
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

0
8
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
9
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

53
10
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/12

0
11
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16
12
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
13
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/8

0
14
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

30
15
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/-

-
16
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

8
17
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

8
18
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/12

0
19
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
20
14.09.2019, ČLTK CUP MŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
21
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/-

-
22
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

-
23
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

-
24
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
25
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
198/17

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, SK HAMR, z.s. A - TK Sparta Praha A
0
1.
41. 1.třída A
9.6.2019, SK OAZA Praha A - SK HAMR, z.s. C
1
1.
43. 2.třída A
28.4.2019, TENIS Klánovice B - SK HAMR, z.s. D
6
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, SK HAMR, z.s. A - TK Sparta Praha A
0
1.
41. 1.třída A
9.6.2019, SK OAZA Praha A - SK HAMR, z.s. C
1
1.
43. 2.třída A
28.4.2019, TENIS Klánovice B - SK HAMR, z.s. D
5
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13