Český tenisový svaz

Gieblová Lucie

Datum narození:
10.05.2006
Platnost reg. do:
02.11.2019
Klub:
TK Kadaň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Kadaň
372 (6)
 
 
 
2018
TK Kadaň
198 (12)
607 (3)
669 (3)
 
2019
TK Kadaň
106 (1)
265 (6)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
08.05.2019, TK Kadaň - SK Tenis Duchcov A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
08.05.2019, TK Kadaň - SK Tenis Duchcov A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.02.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.02.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2A
28.04.2019, TK Kadaň - TK Jirkov
1
2.
DD2A
05.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Kadaň
0
3.
DD2A
09.06.2019, TK Žatec - TK Kadaň
1
4.
DD2A
16.06.2019, TK Kadaň - LTC Panorama Teplice
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2A
28.04.2019, TK Kadaň - TK Jirkov
1
2.
DD2A
05.05.2019, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Kadaň
0
3.
DD2A
09.06.2019, TK Žatec - TK Kadaň
3
4.
DD2A
16.06.2019, TK Kadaň - LTC Panorama Teplice
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
28.04.2019, DD2A
TK Kadaň - TK Jirkov
team Gieblová Lucie - Nguyenová Petra 6:1, 6:2
získané body: 1 b.
09.06.2019, DD2A
TK Žatec - TK Kadaň
team Drábová, Staňková - Kňavová, Gieblová 3:6, 2:6
získané body: 3 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2A
27.04.2019, TK Kadaň B - TK Kadaň A
1
2.
DS2A
04.05.2019, TK Žatec - TK Kadaň B
1
3.
DS2A
25.05.2019, TK Evženie Klášterec n/O - TK Kadaň B
1
4.
DS2A
08.06.2019, TK Kadaň B - TK Louny
3
5.
DS2A
15.06.2019, TK Jirkov - TK Kadaň B
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2A
27.04.2019, TK Kadaň B - TK Kadaň A
2
2.
DS2A
04.05.2019, TK Žatec - TK Kadaň B
2
3.
DS2A
25.05.2019, TK Evženie Klášterec n/O - TK Kadaň B
0
4.
DS2A
08.06.2019, TK Kadaň B - TK Louny
4
5.
DS2A
15.06.2019, TK Jirkov - TK Kadaň B
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
04.05.2019, DS2A
TK Žatec - TK Kadaň B
team Štrosová Nela - Gieblová Lucie 2:6, 1:6
získané body: 1 b.
25.05.2019, DS2A
TK Evženie Klášterec n/O - TK Kadaň B
team Capová Adéla - Gieblová Lucie 2:6, 0:6
získané body: 1 b.
team - Gieblová scr.
získané body: 0 b.