Český tenisový svaz

Sokolová Elen

Datum narození:
17.01.2009
Platnost reg. do:
05.10.2019
Klub:
LTK TEPLICE o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.08.2019

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.08.2019

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Madší žákyně

LTC Litvínov (C - 200), K: 4/4

10
2
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

0
3
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
4
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
5
16.02.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

10
6
23.02.2019, TK Severní Terasa

TK Severní Terasa (C - 400), K: 4/4

0
7
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
8
09.03.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

0
9
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
10
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
11
13.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/4

10
12
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

0
13
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
14
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

16
15
01.06.2019, O pohár města Úst nad Labem

TK Severní Terasa (C - 200), K: 4/4

10
16
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

10
17
23.06.2019, O pohár města Meziboří

TO Meziboří (C - 200), K: 4/4

10
18
20.07.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 4/4

10
19
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

7
21
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

20
22
13.08.2019, Letná Summer Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

15
23
17.08.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

15
24
24.08.2019, Letná Summer Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
212/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Madší žákyně

LTC Litvínov (C - 200), K: 4/4

7
2
19.01.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

0
3
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

5
4
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
5
16.02.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

0
6
23.02.2019, TK Severní Terasa

TK Severní Terasa (C - 400), K: 4/4

0
7
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

7
8
09.03.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

0
9
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
10
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
11
13.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/4

10
12
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
13
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
14
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

16
15
01.06.2019, O pohár města Úst nad Labem

TK Severní Terasa (C - 200), K: 4/4

7
16
18.06.2019

SK Tenis Duchcov (C - 250), K: 4/4

0
17
23.06.2019, O pohár města Meziboří

TO Meziboří (C - 200), K: 4/4

7
18
20.07.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 4/4

0
19
27.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
20
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
21
12.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

0
22
13.08.2019, Letná Summer Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

10
23
17.08.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

7
24
24.08.2019, Letná Summer Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
108/21

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2A
28.04.2019, TK Louny - LTK TEPLICE o.s.
0
2.
DM2A
05.05.2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Žatec
4
3.
DM2A
12.05.2019, LTK TEPLICE o.s. - TJ Sokol Domoušice
0
4.
DM2A
26.05.2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Evženie Klášterec n/O
4
5.
DM2A
09.06.2019, TK Jirkov - LTK TEPLICE o.s.
0
6.
DM2A
16.06.2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Chomutov
6
7.
DM2A
23.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - LTK TEPLICE o.s.
3
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2A
28.04.2019, TK Louny - LTK TEPLICE o.s.
0
2.
DM2A
05.05.2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Žatec
0
3.
DM2A
12.05.2019, LTK TEPLICE o.s. - TJ Sokol Domoušice
0
4.
DM2A
26.05.2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Evženie Klášterec n/O
0
5.
DM2A
09.06.2019, TK Jirkov - LTK TEPLICE o.s.
0
6.
DM2A
16.06.2019, LTK TEPLICE o.s. - TK Chomutov
0
7.
DM2A
23.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - LTK TEPLICE o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17