Český tenisový svaz

Petrásová Valentýna

Datum narození:
06.08.2007
Platnost reg. do:
02.11.2019
Klub:
TK Jirkov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Jirkov
193 (12)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

15
2
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

0
3
14.08.2018

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
15/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

7
2
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

-
3
14.08.2018

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
7/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2B
16.6.2018, Tělocvičná jednota Sokol Osek - LTK TEPLICE o.s. B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2B
16.6.2018, Tělocvičná jednota Sokol Osek - LTK TEPLICE o.s. B
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
2
09.12.2017, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

30
3
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

30
5
13.01.2018, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 5/5

20
6
20.01.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

20
7
26.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
8
03.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
9
10.02.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 500), K: 9/-

40
10
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

0
11
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
12
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
13
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

30
14
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

20
15
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

30
16
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
17
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

22
18
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

30
19
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
21
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
22
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/-

0
23
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

0
24
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

0
25
15.09.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (C - 200), K: 4/4

20
26
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

0
27
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

0
29
03.07.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: -/15

-
 Jednotlivci celkem
332/28

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
2
09.12.2017, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

10
3
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
5
13.01.2018, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 5/5

15
6
20.01.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

15
7
26.01.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
8
03.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
9
10.02.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 500), K: 9/-

-
10
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

0
11
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

24
12
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
13
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

22
14
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
15
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

10
16
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
17
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

0
18
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

22
19
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
21
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

22
22
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/-

-
23
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

0
24
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/-

-
25
15.09.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (C - 200), K: 4/4

15
26
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

-
27
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
29
03.07.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: -/15

0
 Jednotlivci celkem
185/23

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2B
29.4.2018, LTK TEPLICE o.s. - TK Ústí n.Labem
0
2.
DM2B
6.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK TEPLICE o.s.
6
3.
DM2B
20.5.2018, LTK TEPLICE o.s. - LTK Bílina
9
4.
DM2B
27.5.2018, Tělocvičná jednota Sokol Osek - LTK TEPLICE o.s.
3
5.
DM2B
10.6.2018, LTK TEPLICE o.s. - TK Dubí
3
6.
DM2B
17.6.2018, Tenis Proboštov z.s. - LTK TEPLICE o.s.
4
7.
DM2B
24.6.2018, TK Severní Terasa - LTK TEPLICE o.s.
4
 Družstva celkem (2hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2B
29.4.2018, LTK TEPLICE o.s. - TK Ústí n.Labem
0
2.
DM2B
6.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK TEPLICE o.s.
4
3.
DM2B
20.5.2018, LTK TEPLICE o.s. - LTK Bílina
0
4.
DM2B
27.5.2018, Tělocvičná jednota Sokol Osek - LTK TEPLICE o.s.
2
5.
DM2B
10.6.2018, LTK TEPLICE o.s. - TK Dubí
2
6.
DM2B
17.6.2018, Tenis Proboštov z.s. - LTK TEPLICE o.s.
4
7.
DM2B
24.6.2018, TK Severní Terasa - LTK TEPLICE o.s.
3
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
44
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
36