Český tenisový svaz

Vachková Valentina

Datum narození:
22.03.2007
Platnost reg. do:
10.10.2019
Klub:
LTC Mladá Boleslav o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Mladá Boleslav o.s.
149 (15)
534 (4)
 
 
2019
LTC Mladá Boleslav o.s.
62 (30)
377 (6)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod B
1
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Kolín
0
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Čerčany - LTC Mladá Boleslav o.s.
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Houštka - LTC Mladá Boleslav o.s.
6
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod B
1
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Kolín
4
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Čerčany - LTC Mladá Boleslav o.s.
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Houštka - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/-

27
2
09.12.2017, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 500), K: 10/10

35
3
22.12.2017, Okresní přebor Madá Boleslav

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (P - 400), K: 4/4

30
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

30
5
13.01.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 6/6

20
6
20.01.2018, Sokol H. Počernice

Sokol Horní Počernice (C - 400), K: 5/4

40
7
10.02.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 10/9

0
8
24.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

30
9
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
10
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

27
11
29.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

30
12
21.04.2018, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 4/4

30
13
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
14
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
15
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

45
16
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/-

0
17
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
18
18.08.2018, Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/4

20
19
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

45
20
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
21
22.09.2018, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

30
22
28.09.2018

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

30
23
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

32
24
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
567/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/-

-
2
09.12.2017, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 500), K: 10/10

0
3
22.12.2017, Okresní přebor Madá Boleslav

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (P - 400), K: 4/4

15
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
5
13.01.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 6/6

27
6
20.01.2018, Sokol H. Počernice

Sokol Horní Počernice (C - 400), K: 5/4

15
7
10.02.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 10/9

0
8
24.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
9
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
10
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
11
29.03.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

-
12
21.04.2018, Okresní přebor Mladá Boleslav

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P - 200), K: 4/4

15
13
12.05.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
14
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

21
15
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
16
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/-

-
17
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
18.08.2018, Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/4

0
19
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

0
20
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
21
22.09.2018, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

16
22
28.09.2018

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

22
23
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
24
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: -/8

0
 Jednotlivci celkem
185/20
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Zikmundová, Junová - Vachková, Žabková 7:6 (4), 2:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
28.09.2018

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16>8 Vachková, Zikmundová - Rainke, Hronová 6:0, 6:1
8>4 Vachková, Zikmundová - Klemšová, Lakomá 3:6, 6:0, 1:0 (4)
4>2 Drukerova, Dobiášová - Vachková, Zikmundová 6:2, 7:6 (5)
získané body: 22 b.