Český tenisový svaz

Smetanová Lilian

Datum narození:
19.08.2008
Platnost reg. do:
10.10.2020
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Severočeská tenisová o.s.
198 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2A
5.5.2018, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2A
5.5.2018, Severočeská tenisová o.s. C Most - TK Evženie Klášterec n/O
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

0
2
09.12.2017, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

7
3
26.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

10
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
5
13.01.2018

TK Neridé (C - 400), K: 4/-

0
6
27.01.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/-

10
7
17.02.2018, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/-

7
8
24.02.2018, TK Severní Terasa

TK Severní Terasa (C - 400), K: 4/4

0
9
03.03.2018, Letná Open 2018

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

10
10
17.03.2018, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/4

0
11
07.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

7
12
21.04.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 5/-

0
13
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
14
02.06.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/-

0
15
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

7
16
14.07.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

10
17
21.07.2018, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (C - 250), K: 4/-

10
18
28.07.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 4/4

20
19
04.08.2018, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C), K: 4/4

15
20
13.08.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/-

10
21
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

30
22
25.08.2018, turnaj

TK Jirkov (C - 250), K: 4/-

15
23
29.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
24
01.09.2018, 38. ročník Memoriál Jindřicha Zemánka

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/4

0
25
08.09.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 4/4

15
26
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

0
27
28.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
230/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

0
2
09.12.2017, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

0
3
26.12.2017, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

-
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
5
13.01.2018

TK Neridé (C - 400), K: 4/-

-
6
27.01.2018, SK Matchball Česká Lípa CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 4/-

-
7
17.02.2018, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/-

-
8
24.02.2018, TK Severní Terasa

TK Severní Terasa (C - 400), K: 4/4

10
9
03.03.2018, Letná Open 2018

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: 4/4

10
10
17.03.2018, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/4

5
11
07.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
12
21.04.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 5/-

-
13
12.05.2018, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
14
02.06.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/-

-
15
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

7
16
14.07.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

15
17
21.07.2018, UNIQA CUP

TK Roudnice n.L. (C - 250), K: 4/-

-
18
28.07.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 4/4

10
19
04.08.2018, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C), K: 4/4

15
20
13.08.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/-

-
21
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
22
25.08.2018, turnaj

TK Jirkov (C - 250), K: 4/-

-
23
29.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
24
01.09.2018, 38. ročník Memoriál Jindřicha Zemánka

LTC Panorama Teplice (C - 250), K: 4/4

15
25
08.09.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 4/4

15
26
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

-
27
28.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
122/16

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2B
29.4.2018, TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
1
2.
DM2B
6.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK TEPLICE o.s.
0
3.
DM2B
17.6.2018, LTK Bílina - TJ Sokol Ústí n.L.
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2B
29.4.2018, TK Dubí - TJ Sokol Ústí n.L.
2
2.
DM2B
6.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK TEPLICE o.s.
0
3.
DM2B
17.6.2018, LTK Bílina - TJ Sokol Ústí n.L.
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3