Český tenisový svaz

Janíčkovičová Nikol

Datum narození:
06.07.2007
Platnost reg. do:
12.10.2019
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
SK HAMR, z.s.
112 (20)
624 (3)
 
 
2019
SK HAMR, z.s.
44 (35)
252 (9)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
28.4.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TJ Solidarita Praha 10 A
6
2.
32. 1.třída B
5.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TC VŠ Praha
4
3.
32. 1.třída B
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - TJ Solidarita Praha 10 A
9
4.
32. 1.třída B
26.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha B
3
5.
32. 1.třída B
9.6.2018, SK OAZA Praha - TJ Solidarita Praha 10 A
0
6.
32. 1.třída B
16.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Písnice A
1
7.
32. 1.třída B
23.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - Tenis Cibulka
1
 Družstva celkem (2hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
28.4.2018, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
32. 1.třída B
5.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TC VŠ Praha
0
3.
32. 1.třída B
19.5.2018, TJ Sokol Vysočany B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
4.
32. 1.třída B
26.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha B
2
5.
32. 1.třída B
9.6.2018, SK OAZA Praha - TJ Solidarita Praha 10 A
5
6.
32. 1.třída B
16.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TK Písnice A
1
7.
32. 1.třída B
23.6.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - Tenis Cibulka
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

27
2
09.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

0
3
16.12.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 10/10

0
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

27
6
10.02.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

30
7
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

0
8
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

35
9
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
10
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

35
11
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
12
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

65
13
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

45
14
28.07.2018, Tennis Arena Kids Tour

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

45
16
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

45
17
27.08.2018, B7

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
18
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

45
19
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

53
20
22.09.2018, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

65
21
28.09.2018

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

22
22
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/-

38
23
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

32
24
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

0
25
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
609/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

20
2
09.12.2017

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

0
3
16.12.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 10/10

24
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

14
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

19
6
10.02.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
7
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

0
8
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
9
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
10
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

19
11
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
12
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

22
13
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

30
14
28.07.2018, Tennis Arena Kids Tour

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

21
16
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
17
27.08.2018, B7

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
18
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

21
19
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

21
20
22.09.2018, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

22
21
28.09.2018

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16
22
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/-

-
23
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

-
24
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

-
25
15.08.2018, Praha Wilson Circuit 2018 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
316/21