Muži | Ženy | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
datum | kód.č. | Pořadatel | i | výsledky |
datum | kód.č. | Pořadatel | i | výsledky |
||
02.-03.11. | 106000 | Slavia VŠST Liberec (C) | -/4 | ||||||||
04.-06.11. | 106891 | Okresní přebor Tachov TO Planá z.s. (P) |
-/- | ||||||||
04.-06.11. | 106001 | TK Chomutov (C) | 4/4 | ||||||||
04.-06.11. | 106002 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
04.-06.11. | 106003 | Sokol Královice (C) | 4/4 | ||||||||
11.-12.11. | 106004 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | 6/6 | ||||||||
11.-12.11. | 206000 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | |||||||||
11.-12.11. | 106005 | TJ Brno-Komín (C) | 4/4 | ||||||||
11.-13.11. | 106006 | TK Havířov, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
11.-12.11. | 106007 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | 4/4 | ||||||||
11.-12.11. | 106008 | Tenis Club Mokropsy (C) | 11.-12.11. | 206001 | Tenis Club Mokropsy (C) | ||||||
11.-13.11. | 106009 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | 11.-13.11. | 206002 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/4 | ||||
11.-13.11. | 106010 | TK Horní Měcholupy (C) | -/* | ||||||||
11.-12.11. | 106011 | Tenisový klub Eden HK (C) | 4/4 | ||||||||
11.-12.11. | 106012 | TK Hlinsko (C) | |||||||||
11.-13.11. | 106013 | Lokomotiva Beroun (C) | 4/4 | ||||||||
11.-13.11. | 106014 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
17.-19.11. | 106940 | Halový oblastní přebor jihomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-19.11. | 206940 | Halový oblastní přebor jihomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-19.11. | 106860 | Halový oblastní přebor jihočeský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-19.11. | 206860 | Halový oblastní přebor jihočeský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-20.11. | 106800 | Halový oblastní přebor Praha (P) |
8/8 | ||||||||
17.-20.11. | 206800 | Halový oblastní přebor Praha (P) |
8/8 | ||||||||
17.-19.11. | 206900 | Halový oblastní přebor severočeský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-19.11. | 106900 | Halový oblastní přebor severočeský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-19.11. | 106830 | Halový oblastní přebor středočeský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-18.11. | 206830 | Halový oblastní přebor středočeský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-19.11. | 106880 | Halový oblastní přebor západočeský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-19.11. | 206880 | Halový oblastní přebor západočeský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-20.11. | 106015 | CTA Rudná (D) | 2/2 | 17.-20.11. | 206003 | CTA Rudná (D) | 2/2 | ||||
18.-20.11. | 106920 | Halový oblastní přebor východočeský (P) |
8/8 | ||||||||
18.-20.11. | 206920 | Halový oblastní přebor východočeský (P) |
8/8 | ||||||||
18.-20.11. | 106970 | Halový oblastní přebor severomoravský (P) |
8/8 | 18.-20.11. | 206970 | Halový oblastní přebor severomoravský (P) |
8/8 | ||||
18.-20.11. | 106016 | TJ Sokol Vysočany (D) | 2/2 | 18.-20.11. | 206004 | TJ Sokol Vysočany (D) | |||||
25.-26.11. | 206005 | LTC Humpolec (C) | 4/4 | ||||||||
25.-26.11. | 106017 | LTC Český Krumlov (C) | 4/4 | ||||||||
25.-26.11. | 106018 | LTC Houštka (C) | 4/4 | 25.-26.11. | 206006 | LTC Houštka (C) | 4/- | ||||
25.-27.11. | 106019 | Tempo Praha (C) | 4/4 | 25.-27.11. | 206007 | Tempo Praha (C) | 5/5 | ||||
25.-26.11. | 106020 | Sokol Zábřeh (C) | |||||||||
25.-27.11. | 106021 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
25.-29.11. | 106022 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 7/7 | ||||||||
25.-27.11. | 106023 | Sokol Královice (D) | 2/2 | 25.-27.11. | 206008 | Sokol Královice (D) | 2/2 | ||||
27.11-02.12. | 106700 | Halové MČR ČTS (H) |
15/15 | 27.11-02.12. | 206700 | Halové MČR ČTS (H) |
15/15 | ||||
01.-04.12. | 106024 | CTA Rudná (C) | 4/4 | 01.-04.12. | 206009 | CTA Rudná (C) | 4/4 | ||||
02.-04.12. | 106025 | SLOVAN HRANICE, z.s. (C) | 5/5 | 02.-04.12. | 206010 | SLOVAN HRANICE, z.s. (C) | 4/4 | ||||
02.-04.12. | 206011 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C) | 4/- | ||||||||
02.-04.12. | 106103 | TK Horní Měcholupy (C) | 5/4 | ||||||||
08.-11.12. | 106026 | CTA Rudná (D) | 2/2 | 08.-11.12. | 206012 | CTA Rudná (D) | |||||
09.-11.12. | 106027 | TK BH Jihlava z.s. (C) | 4/4 | 09.-11.12. | 206013 | TK BH Jihlava z.s. (C) | 4/4 | ||||
09.-10.12. | 206014 | Tenisový klub Eden HK (C) | -/- | ||||||||
09.-11.12. | 106028 | Tenis Centrum Lužiny (C) | 5/5 | ||||||||
09.-10.12. | 106029 | TK Benešov (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.12. | 106102 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/4 | 09.-11.12. | 206063 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/- | ||||
16.-17.12. | 106030 | SK HIT Hradec Králové z.s. (B) | 9/- | 16.-17.12. | 206015 | SK HIT Hradec Králové z.s. (B) | 8/- | ||||
16.-18.12. | 106031 | TK DEZA Valašské Meziříčí (B) | 8/8 | 16.-18.12. | 206016 | TK DEZA Valašské Meziříčí (B) | 8/8 | ||||
16.-19.12. | 106032 | LTC Houštka (B) | 8/8 | ||||||||
16.-19.12. | 206017 | 1. Vestecká sportovní o.s. (B) | 8/8 | ||||||||
16.-17.12. | 106033 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
16.-17.12. | 106838 | Okresní přebor Mladá Boleslav TK Mnichovo Hradiště (P) |
4/4 | ||||||||
16.-18.12. | 106104 | TK Horní Měcholupy (C) | 4/4 | ||||||||
27.-29.12. | 106034 | Tennis Hill Havířov o.s. (C) | 5/5 | ||||||||
27.-28.12. | 106035 | TK Hlinsko (C) | |||||||||
27.-29.12. | 106036 | CTA Rudná (D) | 2/2 | 27.-29.12. | 206018 | CTA Rudná (D) | 2/2 | ||||
28.-30.12. | 106037 | TCD Donovalská (C) | 5/5 | ||||||||
28.-30.12. | 106038 | TK Sport Kolovraty (C) | 5/4 | 28.-30.12. | 206019 | TK Sport Kolovraty (C) | 5/5 | ||||
05.-09.01. | 206020 | TO SK Mělník (A) | 12/12 | ||||||||
06.-07.01. | 106039 | TJ Brno-Komín (C) | |||||||||
06.-09.01. | 106040 | TK Pelhřimov (B) | 8/8 | ||||||||
06.-07.01. | 106041 | Tenisový klub Eden HK (C) | 4/4 | ||||||||
06.-08.01. | 206021 | TJ TK Hluboká nad Vltavou (B) | 8/8 | ||||||||
06.-09.01. | 106042 | TK Žatec (B) | 8/8 | ||||||||
06.-09.01. | 206022 | TK Žatec (B) | 8/8 | ||||||||
06.-08.01. | 106043 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 6/5 | 06.-08.01. | 206023 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 5/5 | ||||
06.-08.01. | 106044 | TK Kročehlavy (D) | 2/2 | ||||||||
06.-08.01. | 106045 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/5 | 06.-08.01. | 206024 | TJ Sokol Vysočany (C) | |||||
13.-14.01. | 106046 | LTC Humpolec (C) | 4/4 | ||||||||
13.-16.01. | 106047 | TENIS SLOVÁCKO z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
13.-16.01. | 206025 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
13.-16.01. | 106048 | TJ Radlice z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
13.-16.01. | 206026 | HTK Třebíč (B) | 8/8 | ||||||||
13.-14.01. | 106049 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
13.-15.01. | 106050 | TJ Sokol Vysočany (D) | 2/2 | 13.-15.01. | 206027 | TJ Sokol Vysočany (D) | |||||
19.-23.01. | 106051 | SK HIT Hradec Králové z.s. (A) | 12/12 | ||||||||
20.-22.01. | 106052 | TO SK Žamberk (C) | 4/4 | ||||||||
20.-22.01. | 106053 | TK Chomutov (C) | 4/4 | 20.-22.01. | 206028 | TK Chomutov (C) | |||||
20.-22.01. | 106054 | TC Tachlovice (C) | 5/5 | 20.-22.01. | 206029 | TC Tachlovice (C) | 5/- | ||||
20.-21.01. | 206030 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
20.-21.01. | 106055 | TK Mnichovo Hradiště (C) | 4/4 | ||||||||
20.-22.01. | 106056 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | 20.-22.01. | 206031 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/4 | ||||
20.-22.01. | 106105 | TK Horní Měcholupy (C) | 4/4 | ||||||||
26.-29.01. | 106057 | CTA Rudná (C) | 4/4 | 26.-29.01. | 206032 | CTA Rudná (C) | 5/5 | ||||
27.-28.01. | 206033 | LTC Humpolec (C) | |||||||||
27.-29.01. | 206034 | TO SK Žamberk (C) | 5/5 | ||||||||
27.-29.01. | 106058 | Sokol Královice (C) | 4/4 | ||||||||
02.-06.02. | 106059 | HTK Třebíč (A) | 12/12 | ||||||||
02.-06.02. | 206035 | SK HIT Hradec Králové z.s. (A) | 12/12 | ||||||||
03.-05.02. | 106060 | DTJ Tenis Vřesina (C) | 4/4 | 03.-05.02. | 206036 | DTJ Tenis Vřesina (C) | |||||
03.-05.02. | 106061 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/5 | 03.-05.02. | 206037 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/5 | ||||
03.-05.02. | 106062 | TK SK Kladno, z.s. (C) | 4/4 | 03.-05.02. | 206038 | TK SK Kladno, z.s. (C) | 4/4 | ||||
03.-05.02. | 106106 | TK Horní Měcholupy (C) | 4/4 | ||||||||
07.-09.02. | 106063 | TK TILIA Brno (C) | 4/4 | ||||||||
09.-12.02. | 106064 | CTA Rudná (D) | 2/2 | 09.-12.02. | 206039 | CTA Rudná (D) | 2/2 | ||||
10.-12.02. | 106065 | TK BH Jihlava z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
10.-11.02. | 106066 | Sokol Zábřeh (C) | 4/4 | ||||||||
10.-11.02. | 106067 | TK Mnichovo Hradiště (C) | 4/4 | ||||||||
10.-12.02. | 506107 | TJ Sokol Vysočany (C) | 10.-12.02. | 606093 | TJ Sokol Vysočany (C) | ||||||
10.-12.02. | 106068 | Sokol Královice (D) | 2/2 | ||||||||
10.-12.02. | 106113 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | 10.-12.02. | 206094 | TJ Sokol Vysočany (C) | |||||
17.-19.02. | 106069 | TC Brno. (C) | 5/5 | 17.-19.02. | 206040 | TC Brno. (C) | 4/- | ||||
17.-20.02. | 106070 | SK HIT Hradec Králové z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
17.-20.02. | 206041 | TK Česká Třebová, z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
17.-20.02. | 206042 | TK Slavia Plzeň (B) | 8/8 | ||||||||
17.-20.02. | 106071 | Tenisklub Cheb (B) | 8/8 | ||||||||
17.-19.02. | 106072 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | 17.-19.02. | 206043 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/5 | ||||
17.-19.02. | 106107 | TK Horní Měcholupy (C) | 4/4 | ||||||||
17.-19.02. | 106832 | Halový okresní přebor Benešov TK Benešov (P) |
4/4 | ||||||||
24.-26.02. | 106073 | TO SK Žamberk (C) | 5/4 | ||||||||
24.-25.02. | 106074 | Tenis Club Mokropsy (C) | 24.-25.02. | 206044 | Tenis Club Mokropsy (C) | ||||||
24.-26.02. | 106075 | TK Chomutov (C) | 4/4 | 24.-26.02. | 206045 | TK Chomutov (C) | |||||
24.-25.02. | 106076 | Tenis Club Mokropsy (C) | 24.-25.02. | 206046 | Tenis Club Mokropsy (C) | 4/4 | |||||
24.-25.02. | 106077 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
24.-26.02. | 106078 | Sokol Řeporyje (C) | 5/4 | ||||||||
24.-26.02. | 106108 | TK Horní Měcholupy (C) | |||||||||
24.-26.02. | 106112 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 5/5 | ||||||||
02.-04.03. | 106079 | SLOVAN HRANICE, z.s. (C) | 4/4 | 02.-04.03. | 206047 | SLOVAN HRANICE, z.s. (C) | 4/4 | ||||
02.-03.03. | 106080 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | 4/4 | ||||||||
02.-05.03. | 106081 | TK Horní Měcholupy (B) | 8/8 | ||||||||
02.-05.03. | 206048 | Lokomotiva Praha (B) | 8/8 | ||||||||
02.-04.03. | 106082 | TJ Sokol Vysočany (D) | 2/2 | 02.-04.03. | 206049 | TJ Sokol Vysočany (D) | 2/2 | ||||
02.-05.03. | 206050 | TK Znojmo (B) | 8/8 | ||||||||
02.-05.03. | 106083 | TK BH Jihlava z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
08.-12.03. | 206051 | ŽLTC Brno (A) | 12/12 | ||||||||
08.-12.03. | 106110 | Tennis Hill Havířov o.s. (A) | 12/12 | ||||||||
09.-10.03. | 206052 | LTC Humpolec (C) | 4/4 | ||||||||
09.-10.03. | 106084 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | 6/6 | ||||||||
09.-10.03. | 206053 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | 6/5 | ||||||||
09.-11.03. | 106085 | TC Tachlovice (C) | 4/4 | 09.-11.03. | 206054 | TC Tachlovice (C) | 5/5 | ||||
09.-10.03. | 106086 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.03. | 106087 | Sokol Královice (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.03. | 106111 | Tenis Centrum Lužiny (C) | 5/5 | ||||||||
15.-18.03. | 106088 | CTA Rudná (D) | 2/2 | 15.-18.03. | 206055 | CTA Rudná (D) | 2/2 | ||||
16.-17.03. | 106089 | TJ Brno-Komín (C) | 4/4 | ||||||||
16.-18.03. | 106090 | DTJ Tenis Vřesina (C) | 4/4 | 16.-18.03. | 206056 | DTJ Tenis Vřesina (C) | |||||
16.-18.03. | 106091 | TO SK Žamberk (C) | 5/5 | ||||||||
16.-18.03. | 106092 | LTC Modřany 2005 (C) | 4/4 | 16.-18.03. | 206057 | LTC Modřany 2005 (C) | 5/5 | ||||
16.-17.03. | 106093 | TK Mnichovo Hradiště (C) | |||||||||
16.-18.03. | 106094 | TJ Sokol Vysočany (C) | */* | ||||||||
16.-18.03. | 106109 | TK Horní Měcholupy (C) | 4/4 | ||||||||
16.-18.03. | 106864 | Halový okresní přebor Pelhřimov TK Pelhřimov (P) |
4/4 | ||||||||
23.-25.03. | 106095 | SK Vitality Slezsko o.s. (B) | -/- | 23.-25.03. | 206058 | SK Vitality Slezsko o.s. (B) | -/- | ||||
23.-24.03. | 106096 | TCD Donovalská (C) | -/- | ||||||||
23.-24.03. | 106097 | Tenisový klub Eden HK (C) | -/- | ||||||||
23.-24.03. | 106098 | LTC Houštka (C) | -/- | 23.-24.03. | 206059 | LTC Houštka (C) | -/- | ||||
23.-25.03. | 106099 | TK Chomutov (C) | -/- | 23.-25.03. | 206060 | TK Chomutov (C) | |||||
23.-26.03. | 106100 | 1. Vestecká sportovní o.s. (B) | -/- | ||||||||
23.-26.03. | 206061 | TK Kročehlavy (B) | -/- | ||||||||
23.-25.03. | 106101 | Tempo Praha (C) | -/- | 23.-25.03. | 206062 | Tempo Praha (C) | -/- |