Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - dospělí

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
       06.-08.11. 206940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       06.-08.11. 206970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
06.-08.11. 106000 TK Horní Měcholupy (C)             
       06.-08.11. 206800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
06.-07.11. 106001 Sport klub Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 06.-07.11. 206000 Sport klub Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.11. 106100 TK Chomutov (C)       06.-08.11. 206053 TK Chomutov (C)      
06.-07.11. 106002 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       06.-08.11. 206860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
06.-08.11. 106003 Sokol Královice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       06.-08.11. 206830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
       06.-07.11. 206880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Neoficiální výsledky
*/-
       06.-08.11. 206920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       06.-07.11. 206900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
10.-14.11. 106004 Fit klub Lysá nad Labem (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/-       
13.-15.11. 106005 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
13.-14.11. 106006 TJ Brno-Komín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
13.-14.11. 106007 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-14.11. 206001 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.11. 106008 TK Horní Měcholupy (C)             
13.-14.11. 106874 Meziokresní přebor Pelhřimov a Jindřichův Hradec
LTC Humpolec (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
13.-15.11. 106009 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.11. 206002 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-14.11. 106010 Sport klub Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-14.11. 206003 Sport klub Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
13.-15.11. 106011 CTA Rudná (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2 13.-15.11. 206004 CTA Rudná (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
       15.-21.11. 206700 Halové MČR
ČTS (H)
Informace
Oficiální výsledky
15/15
       20.-21.11. 206005 TJ Brno-Komín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.11. 106940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
20.-22.11. 106970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
20.-23.11. 106800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       20.-22.11. 206006 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.11. 106860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
20.-22.11. 106830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
20.-22.11. 106012 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-22.11. 206007 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.11. 106880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
20.-22.11. 106920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
20.-22.11. 106900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
27.-29.11. 106013 SK Tenis Tišnov (C)             
27.-29.11. 106014 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.11. 206008 Tennis Hill Havířov o.s. (C)      
27.-29.11. 106015 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-29.11. 106016 TK BH Jihlava z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.11. 206009 TK BH Jihlava z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.11. 106017 Sokol Královice (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
29.11-04.12. 106700 Halové MČR
ČTS (H)
Informace
Oficiální výsledky
15/15       
04.-06.12. 106101 TK Chomutov (C)       04.-06.12. 206054 TK Chomutov (C)      
04.-05.12. 106018 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-06.12. 106019 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-06.12. 106020 SHARK Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-05.12. 106021 TK SK Kladno, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-05.12. 206010 TK SK Kladno, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.12. 106022 TJ Radlice (C)             
04.-06.12. 106107 TJ Radlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
10.-12.12. 106023 TK Čáslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.12. 106024 SK OAZA Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
       11.-13.12. 206011 LTC České Budějovice,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
11.-13.12. 106025 TO SK Mělník (B)
Informace
Neoficiální výsledky
*/- 11.-13.12. 206012 TO SK Mělník (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
11.-12.12. 106838 Okresní přebor Mladá Boleslav
TK Mnichovo Hradiště (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-12.12. 206838 Okresní přebor Mladá Boleslav
TK Mnichovo Hradiště (P)
     
11.-13.12. 106026 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2       
11.-13.12. 106027 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
18.-20.12. 106028 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-21.12. 106029 SK JC Sport Opava (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 18.-21.12. 206013 SK JC Sport Opava (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-20.12. 106030 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.12. 206014 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-28.12. 106031 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-29.12. 106032 Sokol Královice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
27.-29.12. 106033 CTA Rudná (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2 27.-29.12. 206015 CTA Rudná (D)
Informace
Neoficiální výsledky
2/*
       07.-11.01. 206016 TO SK Mělník (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
08.-09.01. 106034 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-10.01. 106035 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 08.-10.01. 206017 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)      
08.-10.01. 106036 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       08.-11.01. 206055 TK SLOVANKA Č. Lípa (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
08.-10.01. 106037 Sokol Zábřeh (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-10.01. 106038 TK Strakonice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
08.-11.01. 106102 TK Most (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
08.-09.01. 106039 TJ Brno-Komín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-09.01. 106040 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-09.01. 206018 TK Mnichovo Hradiště (C)      
       08.-10.01. 206019 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.01. 106041 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.01. 206020 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-18.01. 106042 TENIS SLOVÁCKO z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       15.-18.01. 206021 TK Znojmo (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
15.-17.01. 106043 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 15.-17.01. 206022 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.01. 106044 TK Horní Měcholupy (C)             
15.-19.01. 106045 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
15.-16.01. 106046 Tenisový klub Eden (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       15.-17.01. 206023 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
15.-17.01. 106047 TC Tachlovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.01. 206024 TC Tachlovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.01. 106048 Sokol Královice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
21.-25.01. 106049 SK HIT Hradec Králové z.s. (A)
Informace
  -/-       
22.-24.01. 106103 TK Chomutov (C)
Informace
  -/- 22.-24.01. 206056 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-
22.-23.01. 106050 TK Letohrad (C)
Informace
  -/-       
22.-24.01. 106051 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/- 22.-24.01. 206025 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/-
22.-24.01. 106052 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 22.-24.01. 206026 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
       28.01-01.02. 206027 HTK Třebíč (A)
Informace
  -/-
29.-31.01. 106053 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
  -/-       
29.-31.01. 106054 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 29.-31.01. 206028 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
29.-31.01. 106055 CTA Rudná (C)
Informace
  -/-       
04.-08.02. 106056 HTK Třebíč (A)
Informace
  -/-       
05.-07.02. 106057 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
  -/-       
05.-06.02. 106832 Halový okresní přebor - Benešov
Tsport Votice o.s. (P)
Informace
  -/-       
05.-07.02. 106058 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
  -/-       
05.-06.02. 106104 TK Žatec (C)
Informace
  -/-       
05.-07.02. 106059 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 05.-07.02. 206029 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
12.-13.02. 106060 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/- 12.-13.02. 206030 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-
12.-14.02. 106061 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/-       
12.-14.02. 106062 Sokol Královice (D)
Informace
  -/-       
12.-14.02. 106063 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-       
       18.-20.02. 206031 TK Čáslav (C)
Informace
  -/-
       19.-22.02. 206032 SK HIT Hradec Králové z.s. (B)
Informace
  -/-
       19.-22.02. 206033 TK FUNTOM Dobřany (B)
Informace
  -/-
19.-22.02. 106064 LTK Klatovy (B)
Informace
  -/-       
19.-21.02. 106065 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 19.-21.02. 206034 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
19.-20.02. 106066 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/-       
19.-21.02. 106067 TK Drnovice (C)       19.-21.02. 206035 TK Drnovice (C)      
19.-22.02. 106068 TO SK Žamberk (B)
Informace
  -/-       
19.-21.02. 106069 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-       
19.-20.02. 106070 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/-       
19.-21.02. 106071 SHARK Brno (C)
Informace
  -/-       
26.-27.02. 106072 TJ Brno-Komín (C)
Informace
  -/-       
26.-27.02. 106073 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-       
26.-28.02. 106105 TK Chomutov (C)
Informace
  -/- 26.-28.02. 206057 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-
26.-27.02. 106074 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/- 26.-27.02. 206036 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-
26.-28.02. 106075 TK Znojmo (C)
Informace
  -/- 26.-28.02. 206037 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-
26.-27.02. 106076 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/- 26.-27.02. 206038 Sport klub Klatovy (C)
Informace
  -/-
26.-28.02. 106077 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
  -/-       
26.-28.02. 106078 Sokol Řeporyje (C)
Informace
  -/-       
       26.-28.02. 206039 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-
26.-28.02. 106079 CTA Rudná (C)
Informace
  -/-       
       05.-06.03. 206040 TJ Brno-Komín (D)
Informace
  -/-
05.-07.03. 106080 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
  -/-       
       05.-08.03. 206041 TENIS SLOVÁCKO z.s. (B)
Informace
  -/-
05.-08.03. 106081 TK Drnovice (B)
Informace
  -/-       
05.-07.03. 106082 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/- 05.-07.03. 206042 ITS Tennis Club, z.s. (C)
Informace
  -/-
05.-08.03. 106083 TJ Radlice (B)
Informace
  -/-       
       05.-07.03. 206043 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
  -/-
05.-07.03. 106084 Sokol Královice (C)
Informace
  -/-       
11.-14.03. 106085 SK Vitality Slezsko o.s. (B)
Informace
  -/- 11.-14.03. 206044 SK Vitality Slezsko o.s. (B)
Informace
  -/-
12.-14.03. 106086 TC Brno. (C)
Informace
  -/- 12.-14.03. 206045 TC Brno. (C)
Informace
  -/-
12.-13.03. 106087 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/-       
       12.-13.03. 206046 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/-
12.-13.03. 106088 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/-       
       12.-15.03. 206047 TO SK Mělník (B)
Informace
  -/-
12.-14.03. 106089 TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C)
Informace
  -/-       
12.-14.03. 106090 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-       
19.-21.03. 106091 Sokol Zábřeh (C)
Informace
  -/-       
19.-21.03. 106092 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (D)
Informace
  -/-       
19.-20.03. 106093 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/- 19.-20.03. 206048 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 106094 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/- 19.-21.03. 206049 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 106095 TO SK Žamberk (C)
Informace
  -/-       
19.-23.03. 106096 SK Tenis Tišnov (A)
Informace
  -/-       
       19.-23.03. 206050 TCG Karlovy Vary (A)
Informace
  -/-
26.-28.03. 106097 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
  -/- 26.-28.03. 206051 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
  -/-
26.-28.03. 106098 SK OAZA Praha (C)
Informace
  -/-       
26.-28.03. 106099 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/- 26.-28.03. 206052 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/-
26.-28.03. 106106 TK Roudnice n.L. (C)
Informace
  -/-