Český tenisový svaz

Svobodová Jana

Datum narození:
01.08.2008
Platnost reg. do:
03.10.2019
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.5.2018, TK Škoda Plzeň A - LTC Domažlice
0
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.5.2018, TK Škoda Plzeň A - LTK Klatovy
9
3.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
09.6.2018, TK Škoda Plzeň A - Tenisklub Cheb
4
4.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2018, TK Slavia Plzeň - TK Škoda Plzeň A
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
05.5.2018, TK Škoda Plzeň A - LTC Domažlice
3
2.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
19.5.2018, TK Škoda Plzeň A - LTK Klatovy
8
3.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
09.6.2018, TK Škoda Plzeň A - Tenisklub Cheb
0
4.
JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2018, TK Slavia Plzeň - TK Škoda Plzeň A
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
24

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

30
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

7
3
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

30
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

60
5
13.01.2018

TK Neridé (C - 400), K: 4/4

20
6
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/13

0
7
03.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

30
8
10.02.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 500), K: 9/9

0
9
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/12

75
10
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

35
11
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

40
12
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/13

0
13
07.04.2018, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

30
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

30
15
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

35
16
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
17
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

0
18
03.07.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
19
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

22
20
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/-

0
21
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
22
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

45
23
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
24
27.08.2018, B7

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/-

30
25
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
26
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
27
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

0
28
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

50
29
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

24
30
09.12.2017

SK Satalice (C - 400), K: -/4

-
31
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/6

-
32
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: -/9

-
 Jednotlivci celkem
645/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

15
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

-
3
16.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

0
5
13.01.2018

TK Neridé (C - 400), K: 4/4

15
6
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/13

0
7
03.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
8
10.02.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 500), K: 9/9

19
9
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/12

0
10
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
11
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

19
12
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/13

40
13
07.04.2018, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/4

15
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
15
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

19
16
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

21
17
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

16
18
03.07.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

45
19
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

22
20
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/-

-
21
13.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
23
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

22
24
27.08.2018, B7

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/-

-
25
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
26
15.09.2018, ČLTK CUP MŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

0
27
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

-
28
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

-
29
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
30
09.12.2017

SK Satalice (C - 400), K: -/4

15
31
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/6

20
32
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: -/9

10
 Jednotlivci celkem
343/26