Český tenisový svaz

Michlová Lucie

Datum narození:
08.04.2007
Platnost reg. do:
25.10.2018
Klub:
Tenisový klub Mníšek
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Tenisový klub Mníšek
175 (12)
584 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32- I.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Slovan Kladno - Tenisový klub Mníšek
0
2.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Bohutín, z.s. - Tenisový klub Mníšek
0
3.
32- I.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sportclub Řevnice - Tenisový klub Mníšek
4
4.
32- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový klub Mníšek - LTC Beroun
3
5.
32- I.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenisový klub Mníšek - TC VITALITY Březnice
1
6.
32- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, SK Tenis Kladno - Tenisový klub Mníšek
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32- I.třída A
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Slovan Kladno - Tenisový klub Mníšek
0
2.
32- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, TK Bohutín, z.s. - Tenisový klub Mníšek
0
3.
32- I.třída A
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sportclub Řevnice - Tenisový klub Mníšek
4
4.
32- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový klub Mníšek - LTC Beroun
2
5.
32- I.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenisový klub Mníšek - TC VITALITY Březnice
1
6.
32- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, SK Tenis Kladno - Tenisový klub Mníšek
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš A
15
2.
42 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Slovan Kladno - Tenis Dobříš A
6
3.
42 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, Tenis Dobříš B - Tenis Dobříš A
0
4.
42 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Open Tennis Club - Tenis Dobříš A
9
5.
42 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, Tenis Dobříš A - Sportclub Řevnice
12
6.
42 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, Tenis Dobříš A - SK Tenis Kladno
4
7.
42 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, Tenis Dobříš A - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (2hra)
46
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
57

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš A
0
2.
42 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Slovan Kladno - Tenis Dobříš A
5
3.
42 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, Tenis Dobříš B - Tenis Dobříš A
0
4.
42 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Open Tennis Club - Tenis Dobříš A
0
5.
42 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, Tenis Dobříš A - Sportclub Řevnice
7
6.
42 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, Tenis Dobříš A - SK Tenis Kladno
3
7.
42 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, Tenis Dobříš A - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
57
6.5.2018 NT 19.5.2018, 42 - I.třída A
Tenis Dobříš B - Tenis Dobříš A
team - Michlová Lucie scr.
získané body: 0 b.
team - Michlová scr.
získané body: 0 b.