Český tenisový svaz

Boučková Karolína

Datum narození:
07.05.2008
Platnost reg. do:
12.10.2020
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Slavoj Český Brod
173 (15)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebory Kolín

Slavoj Český Brod (P - 200), K: 4/-

30
2
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
30/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebory Kolín

Slavoj Český Brod (P - 200), K: 4/-

-
2
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Bohutín, z.s.
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
2.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod B - I. ČLTPK Čerčany
9
3.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Český Brod B
4
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod - TK Bohutín, z.s.
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK Neridé - Slavoj Český Brod
0
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
0
2.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, Slavoj Český Brod B - I. ČLTPK Čerčany
0
3.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TJ LTC Poděbrady - Slavoj Český Brod B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
16.02.2019

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

16>8 Irahola, Jirousková - Boučková, Tikalová 6:2, 6:7 (41012)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Bohutín, z.s. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
4
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Neridé
0
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Lokomotiva Beroun
6
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Bohutín, z.s. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
3
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Neridé
0
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Lokomotiva Beroun
8
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - WILSON Tenis Centrum
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21