Český tenisový svaz

Piteráková Dominika

Datum narození:
08.12.2009
Platnost reg. do:
25.10.2019
Klub:
Tenisový klub Veřovice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

10
3
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

0
4
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

15
5
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

27
6
12.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/4

7
7
26.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 6/6

0
8
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/5

14
9
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

27
10
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/12

0
11
01.06.2019, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

20
12
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

0
13
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

22
14
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
15
13.08.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO II.

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 4/4

10
16
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
17
20.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
18
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

16
19
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/-

0
20
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/-

32
21
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
22
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
222/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

7
3
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

0
4
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

0
5
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

24
6
12.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/4

15
7
26.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 6/6

0
8
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/5

0
9
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

0
10
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/12

0
11
01.06.2019, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 200), K: 4/4

10
12
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

15
13
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

16
14
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

16
15
13.08.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO II.

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 4/4

15
16
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
17
20.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

7
18
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

-
19
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/-

-
20
22.02.2019, A2

Rožnovský tenisový klub (A - 700), K: 12/-

-
21
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
22
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
125/18

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, TK Milo Olomouc C - T.J. Sokol Šumperk
0
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
09.06.2019, TK Gymnázium Uničov - TK Milo Olomouc C
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, TK Milo Olomouc C - T.J. Sokol Šumperk
1
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
09.06.2019, TK Gymnázium Uničov - TK Milo Olomouc C
4
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9