Český tenisový svaz

Temenugov Isabella

Datum narození:
15.05.2006
Platnost reg. do:
03.06.2020
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TC Brno.
525 (6)
 
 
 
2018
TC Brno.
123 (15)
687 (3)
 
 
2019
TC Brno.
41 (1)
121 (15)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
2
20.01.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

10
3
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
4
03.02.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

30
5
23.02.2018, Meziokresní přebor BM, BV, BL

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

0
6
31.03.2018, AB DESIGN CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

10
7
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
8
14.04.2018, Okresní přebor Břeclav+Hodonín

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

15
9
20.04.2018, Tesla Cup 2018

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

15
10
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

16
11
05.07.2018, IVECO BUS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

30
12
14.07.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/4

10
13
21.07.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

20
14
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
15
29.07.2018, Sparta Cup

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/-

16
16
04.08.2018

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/-

20
17
11.08.2018, HEAD CUP 2018

TK Znojmo (C - 200), K: 4/4

20
18
25.08.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

30
19
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

16
20
15.09.2018, TK Mohelnice

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

20
21
21.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
22
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

32
23
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

0
24
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
342/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
20.01.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

7
3
27.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

8
4
03.02.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

15
5
23.02.2018, Meziokresní přebor BM, BV, BL

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

7
6
31.03.2018, AB DESIGN CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

10
7
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
8
14.04.2018, Okresní přebor Břeclav+Hodonín

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

5
9
20.04.2018, Tesla Cup 2018

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

7
10
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
11
05.07.2018, IVECO BUS CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

10
12
14.07.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 200), K: 4/4

15
13
21.07.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

0
14
28.07.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

16
15
29.07.2018, Sparta Cup

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/-

-
16
04.08.2018

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/-

-
17
11.08.2018, HEAD CUP 2018

TK Znojmo (C - 200), K: 4/4

0
18
25.08.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

-
19
08.09.2018, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/8

16
20
15.09.2018, TK Mohelnice

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
21.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

16
22
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
23
21.05.2018, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
24
14.09.2018, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
132/18

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
23.6.2018, TC Brno. B - Jiskra Otrokovice
3
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
4
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, Mosilana Brno - TC Brno D
3
3.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Brno D
0
4.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TC Brno D - ŽLTC Brno D
1
5.
II.TŔÍDA sk.AS
9.6.2018, TC Austerlitz - TC Brno D
6
6.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC Brno D - TC Brno C
6
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
23.6.2018, TC Brno. B - Jiskra Otrokovice
3
1.
II.TŔÍDA sk.AS
28.4.2018, TC Brno D - TJ Žďár nad Sázavou
4
2.
II.TŔÍDA sk.AS
5.5.2018, Mosilana Brno - TC Brno D
2
3.
II.TŔÍDA sk.AS
19.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TC Brno D
0
4.
II.TŔÍDA sk.AS
26.5.2018, TC Brno D - ŽLTC Brno D
1
5.
II.TŔÍDA sk.AS
9.6.2018, TC Austerlitz - TC Brno D
0
6.
II.TŔÍDA sk.AS
16.6.2018, TC Brno D - TC Brno C
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2017

HTK Třebíč (B - 500), K: 10/10

35
2
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

30
3
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

15
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/9

27
5
10.02.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 10/9

0
6
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

35
7
03.03.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 10/10

50
8
10.03.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 10/10

35
9
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/13

0
10
29.03.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 5/4

27
11
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 9/9

27
12
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

45
13
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 8/8

30
14
07.07.2018

HTK Třebíč (B - 300), K: 9/-

0
15
21.07.2018, LA Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 300), K: 9/-

0
16
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

0
17
13.08.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 300), K: 8/8

100
18
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

0
19
23.08.2018, Memoriál Aloise Huťky

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/-

45
20
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/-

30
21
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

45
22
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/-

0
23
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

50
 Jednotlivci celkem
626/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.12.2017

HTK Třebíč (B - 500), K: 10/10

24
2
26.12.2017

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/9

0
5
10.02.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 10/9

0
6
17.02.2018

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

24
7
03.03.2018, JC SPORT CUP WINTER 2018

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 10/10

24
8
10.03.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 10/10

24
9
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/13

0
10
29.03.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 5/4

15
11
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 9/9

19
12
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

21
13
30.06.2018

TK Písek (B - 300), K: 8/8

22
14
07.07.2018

HTK Třebíč (B - 300), K: 9/-

-
15
21.07.2018, LA Cup

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 300), K: 9/-

-
16
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/-

-
17
13.08.2018, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 300), K: 8/8

22
18
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
19
23.08.2018, Memoriál Aloise Huťky

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/-

-
20
27.08.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (B - 300), K: 8/-

-
21
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

21
22
19.01.2018, A1

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: 13/-

-
23
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
231/14