Český tenisový svaz

Krejčová Tereza

Datum narození:
30.08.2008
Platnost reg. do:
13.10.2018
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.06.2018, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.06.2018, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
16/1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

10
2
09.12.2017, TK Sokolov

TK Sokolov (C - 400), K: 4/4

20
3
16.12.2017, Slavia Cup

TK Slavia Plzeň (C - 400), K: 4/4

20
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 300), K: 8/8

45
5
13.01.2018, R.T.A - LOKO CUP

Lokomotiva Plzeň (C - 400), K: 4/-

10
6
27.01.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

10
7
03.02.2018

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/4

15
8
10.02.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 500), K: 9/9

0
9
17.02.2018, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/-

7
10
24.02.2018

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/-

30
11
03.03.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

30
12
10.03.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (C - 400), K: 4/4

10
13
14.04.2018, Meziokresní přebor PM, PS, RO

TK Škoda Plzeň z.s. (P), K: 4/4

10
14
21.04.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 5/-

20
15
12.05.2018, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

30
16
29.06.2018, BATESTA Chodov Open

BATESTA Chodov (C - 200), K: 4/4

30
17
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

0
18
14.07.2018, turnaj

TK Jirkov (C - 250), K: 4/4

30
19
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

22
20
04.08.2018, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C), K: 4/-

30
21
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

30
22
01.09.2018

Lokomotiva Karlovy Vary (C - 200), K: 4/-

30
23
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
439/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

7
2
09.12.2017, TK Sokolov

TK Sokolov (C - 400), K: 4/4

7
3
16.12.2017, Slavia Cup

TK Slavia Plzeň (C - 400), K: 4/4

15
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 300), K: 8/8

22
5
13.01.2018, R.T.A - LOKO CUP

Lokomotiva Plzeň (C - 400), K: 4/-

-
6
27.01.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 4/4

10
7
03.02.2018

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/4

15
8
10.02.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 500), K: 9/9

0
9
17.02.2018, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 400), K: 4/-

-
10
24.02.2018

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/-

-
11
03.03.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 400), K: 4/4

15
12
10.03.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (C - 400), K: 4/4

7
13
14.04.2018, Meziokresní přebor PM, PS, RO

TK Škoda Plzeň z.s. (P), K: 4/4

15
14
21.04.2018

TK Evženie Klášterec n/O (C - 250), K: 5/-

-
15
12.05.2018, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

45
16
29.06.2018, BATESTA Chodov Open

BATESTA Chodov (C - 200), K: 4/4

15
17
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

16
18
14.07.2018, turnaj

TK Jirkov (C - 250), K: 4/4

15
19
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

16
20
04.08.2018, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C), K: 4/-

-
21
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
22
01.09.2018

Lokomotiva Karlovy Vary (C - 200), K: 4/-

-
23
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
220/17

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽM II.
29.4.2018, Tenisklub Cheb - TK Slavia Plzeň B
3
2.
OŽM II.
27.5.2018, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Slavia Plzeň B
4
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽM II.
29.4.2018, Tenisklub Cheb - TK Slavia Plzeň B
3
2.
OŽM II.
27.5.2018, Lokomotiva Karlovy Vary - TK Slavia Plzeň B
3
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13