Český tenisový svaz

Jiráková Julie

Datum narození:
09.04.2008
Platnost reg. do:
10.10.2019
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/-

0
2
27.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 8/-

-
2
27.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
5.5.2018, SK OAZA Praha - TJ Spoje Praha B
4
2.
32. 1.třída B
19.5.2018, TJ Spoje Praha B - TK Písnice A
3
3.
32. 1.třída B
26.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha B
0
4.
32. 1.třída B
9.6.2018, TJ Spoje Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
5.5.2018, SK OAZA Praha - TJ Spoje Praha B
3
2.
32. 1.třída B
19.5.2018, TJ Spoje Praha B - TK Písnice A
2
3.
32. 1.třída B
26.5.2018, TJ Solidarita Praha 10 A - TJ Spoje Praha B
0
4.
32. 1.třída B
9.6.2018, TJ Spoje Praha B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/4

40
2
09.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

30
3
16.12.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 10/10

35
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

27
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

27
6
12.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

30
7
03.02.2018, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
8
10.02.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 500), K: 9/9

27
9
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

35
10
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

0
11
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

7
12
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

24
13
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

45
14
03.07.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
15
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

16
16
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

30
17
26.07.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/-

25
18
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
19
03.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

15
20
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
21
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
22
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

75
23
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

34
24
22.09.2018, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

45
25
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

32
26
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/13

0
27
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/6

-
28
24.02.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: -/4

-
29
30.03.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: -/4

-
30
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: -/8

-
31
28.07.2018, Tennis Arena Kids Tour

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
599/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/4

15
2
09.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
3
16.12.2017, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (B - 500), K: 10/10

0
4
26.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/6

27
5
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 9/9

0
6
12.01.2018

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

15
7
03.02.2018, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
8
10.02.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 500), K: 9/9

0
9
03.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
10
09.03.2018, TK Konstruktiva CUP

TK Konstruktiva, z.s. (B - 500), K: 9/9

19
11
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

-
12
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

19
13
11.06.2018, A1

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
14
03.07.2018, Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

0
15
07.07.2018, Vista Cup

TC VŠ Praha (B - 300), K: 8/8

0
16
21.07.2018, SK SPORTCENTRUM PLZEŇ - MO PLZEŇ 1

SK SPORTCENTRUM Roudná (B - 300), K: 8/8

22
17
26.07.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/-

-
18
31.07.2018, A2 Tennis Arena Kids Tour

TK Pelhřimov (A - 400), K: 12/12

0
19
03.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

-
20
17.08.2018, A3 Tennis Arena Kids Tour

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
21
23.08.2018, TK Sokolov

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

30
22
31.08.2018, A4

TC VŠ Praha (A - 400), K: 12/12

0
23
07.09.2018, A5 Tennis Arena Kids Tour

SK TALENT 13 - spolek (A - 400), K: 12/12

0
24
22.09.2018, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

22
25
23.02.2018, A2

I.ČLTK Praha (A - 700), K: 12/-

-
26
16.03.2018, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 13/13

0
27
29.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/6

27
28
24.02.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: -/4

15
29
30.03.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: -/4

15
30
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: -/8

0
31
28.07.2018, Tennis Arena Kids Tour

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: -/8

22
 Jednotlivci celkem
248/26