Český tenisový svaz

Brožová Amélie

Datum narození:
04.07.2006
Platnost reg. do:
02.10.2020
Klub:
BLTC Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
BLTC Brno
321 (9)
 
 
 
2018
BLTC Brno
116 (20)
575 (3)
 
 
2019
BLTC Brno
59 (1)
214 (9)
 
 
2020
BLTC Brno
 
76 (20)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27. III.TŘÍDA sk. CD
5.5.2019, TK Kunštát - BLTC Brno
1
2.
27. III.TŘÍDA sk. CD
12.5.2019, BLTC Brno - Sokol Lanžhot
0
3.
27. III.TŘÍDA sk. CD
9.6.2019, BLTC Brno - ŽLTC Brno D
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27. III.TŘÍDA sk. CD
5.5.2019, TK Kunštát - BLTC Brno
1
2.
27. III.TŘÍDA sk. CD
12.5.2019, BLTC Brno - Sokol Lanžhot
0
3.
27. III.TŘÍDA sk. CD
9.6.2019, BLTC Brno - ŽLTC Brno D
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

20
2
08.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/8

22
3
15.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
05.01.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

30
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

16
7
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/8

0
8
02.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 4/4

15
9
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

22
10
16.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/-

15
11
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/-

15
12
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

16
13
29.06.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 300), K: 8/8

22
14
27.07.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

0
15
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
16
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

65
17
24.08.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
18
31.08.2019

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/-

30
19
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

45
20
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

45
21
20.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

16
22
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

0
23
22.03.2019, A3

TC BORS CLUB-STK Břeclav (A - 700), K: 12/-

0
24
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

0
25
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

24
26
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

0
27
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
522/27

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/8

16
3
15.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
05.01.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

7
5
12.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

15
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
7
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/8

16
8
02.03.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 4/4

15
9
08.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

-
10
16.03.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
11
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/-

-
12
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

8
13
29.06.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 300), K: 8/8

22
14
27.07.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

22
15
08.08.2019, LA Cup

Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (B - 300), K: 8/8

16
16
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

0
17
24.08.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
31.08.2019

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/-

-
19
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

0
20
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/12

0
21
20.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, STARŠI ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
22
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

-
23
22.03.2019, A3

TC BORS CLUB-STK Břeclav (A - 700), K: 12/-

-
24
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/-

-
25
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
26
13.09.2019, A4

TK Most (A - 400), K: 12/-

-
27
27.09.2019, A5

TC Chrudim z.s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
147/17

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
27.4.2019, SK Tenis Tišnov - Jiskra Otrokovice
6
2.
I.TŘÍDA S
4.5.2019, TC Bajda Kroměříž - SK Tenis Tišnov
1
3.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, SK Tenis Tišnov - TK Znojmo
6
4.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, TC Brno. B - SK Tenis Tišnov
1
5.
I.TŘÍDA S
8.6.2019, TK Spartak Jihlava B - SK Tenis Tišnov
4
6.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, SK Tenis Tišnov - ŽLTC Brno C
9
7.
I.TŘÍDA S
22.6.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - SK Tenis Tišnov
3
 Družstva celkem (2hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
27.4.2019, SK Tenis Tišnov - Jiskra Otrokovice
0
2.
I.TŘÍDA S
4.5.2019, TC Bajda Kroměříž - SK Tenis Tišnov
0
3.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, SK Tenis Tišnov - TK Znojmo
0
4.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, TC Brno. B - SK Tenis Tišnov
4
5.
I.TŘÍDA S
8.6.2019, TK Spartak Jihlava B - SK Tenis Tišnov
0
6.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, SK Tenis Tišnov - ŽLTC Brno C
0
7.
I.TŘÍDA S
22.6.2019, TC BORS CLUB-STK Břeclav - SK Tenis Tišnov
6
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35