Český tenisový svaz

Stryková Justyna Anna

Datum narození:
05.02.2008
Platnost reg. do:
01.11.2019
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
D&M Tennis Academy, z.s.
406 (6)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
4.5.2019, TC Brno D - Start Brno
0
2.
II.TŔÍDA sk.AS
8.6.2019, TC Brno D - HTK Třebíč B
1
1.
III.TŘÍDA ES
27.4.2019, TC Fit4all Brno - TC Brno E
1
2.
III.TŘÍDA ES
11.5.2019, TC Brno E - TC Bajda Kroměříž B
1
3.
III.TŘÍDA ES
25.5.2019, TC Holešov, o.s. - TC Brno E
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
4.5.2019, TC Brno D - Start Brno
1
2.
II.TŔÍDA sk.AS
8.6.2019, TC Brno D - HTK Třebíč B
2
1.
III.TŘÍDA ES
27.4.2019, TC Fit4all Brno - TC Brno E
1
2.
III.TŘÍDA ES
11.5.2019, TC Brno E - TC Bajda Kroměříž B
1
3.
III.TŘÍDA ES
25.5.2019, TC Holešov, o.s. - TC Brno E
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TK TENIS S&C SVITAVY

TK TENIS S&C SVITAVY (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

15
3
22.12.2018, R&D pneu Cup 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/5

0
4
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

15
6
19.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 5/5

15
7
26.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

10
8
31.01.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

0
9
09.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

20
10
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/-

0
11
23.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/6

20
12
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
13
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

0
14
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

0
15
30.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

10
16
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
17
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

24
18
01.06.2019, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 4/4

0
19
20.07.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
21
27.07.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

10
23
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
24
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

0
25
26.08.2019

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

22
26
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

16
27
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

0
28
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

0
29
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
211/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TK TENIS S&C SVITAVY

TK TENIS S&C SVITAVY (C - 400), K: 5/5

10
2
08.12.2018, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

10
3
22.12.2018, R&D pneu Cup 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/5

0
4
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

0
6
19.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 5/5

10
7
26.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

15
8
31.01.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: 4/4

7
9
09.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/-

-
11
23.02.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (C - 400), K: 6/6

10
12
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

0
13
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/10

0
14
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

0
15
30.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

7
16
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
17
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

0
18
01.06.2019, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 4/4

7
19
20.07.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

16
21
27.07.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

10
23
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
24
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

16
25
26.08.2019

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

22
26
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

-
27
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
28
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
29
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
160/24
05.01.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 4/4

8>4 Stryková, Hubáčková - Lens, Zemková 6:1, 4:6, 1:0 (6)
4>2 Stryková, Hubáčková - Šebístková, Horova 5:7, 6:3, 1:0 (3)
2>1 Homolková, Vokřínková - Stryková, Hubáčková 6:2, 6:3
získané body: 10 b.
26.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 4/4

4>2 Stryková, Hubáčková - Marušáková, Ventrčová 4:6, 7:6 (5), 1:0 (6)
2>1 Stryková, Hubáčková - Turková, Dvořáková 7:6 (3), 7:5
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, TK Spartak Jihlava - TC Brno.
0
1.
I.TŔÍDA M
28.4.2019, TK Blansko - TC Brno B
12
2.
I.TŔÍDA M
5.5.2019, TC Brno B - TJ Žďár nad Sázavou
9
3.
I.TŔÍDA M
12.5.2019, TC Brno B - TK Zlín B
6
4.
I.TŔÍDA M
9.6.2019, TC Brno B - TC-MJ TENIS Líšeň
6
 Družstva celkem (2hra)
33
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
53

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019, TK Spartak Jihlava - TC Brno.
0
1.
I.TŔÍDA M
28.4.2019, TK Blansko - TC Brno B
14
2.
I.TŔÍDA M
5.5.2019, TC Brno B - TJ Žďár nad Sázavou
0
3.
I.TŔÍDA M
12.5.2019, TC Brno B - TK Zlín B
6
4.
I.TŔÍDA M
9.6.2019, TC Brno B - TC-MJ TENIS Líšeň
0
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
53