Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Soutěže smíšených družstev ČTS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Zobrazit
Celá ČR
Praha
Středočes.
Jihočes.
Západočes.
Severočes.
Východočes.
Jihomor.
Severomor.
300 MČR družstev - TK SPARTA PRAHA
20. Pražská liga
20 Středočeská liga dorostu
08. JUNIOR TOUR
ODR I. semifinále, finále
Finále o postup na MČR DD1B-DD1A
21 - O putovní pohár prezidenta
vyzývací finále JmTS
Vyzývací finále SmTS
21. 1.třída A
21 - I. třída A
09. Krajský přebor I.
ODR I. A
DD1A
22 - Královéhradecký krajský přebor
O putovní pohár prezidenta ČTS
EXTRA LIGA - O putovní pohár prezidenta ČTS
22. 1.třída B
22 - I. třída B
10. Krajský přebor II.
ODR I. B
DD1B
23 - Pardubický krajský přebor
I.TŔÍDA D
Liga JUNIOR TOUR
23. 2.třída A
23 - II. třída A
ODR I. o 5. - 8. místo
DD2A
24 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída A
II.TŔÍDA sk.AD
Oblastní přebor skupina A
24. 2.třída B
24 - II. třída B
ODR II. KV semifinále, finále
DD2B
25 - Královéhradecká krajská soutěž - 1. třída B
II.TŔÍDA sk.BD
Oblastní přebor skupina B
25. 2.třída C
25 - III.třída A
ODR II. PL semifinále, finále
DD2C
26 - Pardubická krajská soutěž - 1. třída A
III.TŔÍDA sk.AD
Oblastní soutěž skupina A
26. 3.třída A
26 - III. třída B
ODR II. KV A
DD2D
27 - Pardubická krajská soutěž - 1. třída B
III.TŔÍDA sk.BD
Oblastní soutěž skupina B
27. 3.třída B
27 - III. třída C
ODR II. KV B
III.TŘÍDA sk. CD
Oblastní soutěž skupina C
28. 3.třída C
28 - III. třída D
ODR II. PL A
III.TŘÍDA sk. DD
Oblastní soutěž skupina D
ODR II. PL B
III.TŘÍDA sk. ED
Soutěž smíšených družstev dorostu 1-3-4-6 BB sk. A
ODR II. KV o 5. - 8. místo
III.TŘÍDA sk. FD
Soutěž smíšenýchdružstev dorostu 1-3-4-6 BB sk. B
ODR II. PL o 5. - 8. místo