Český tenisový svaz

Picková Věra

Datum narození:
14.03.2006
Platnost reg. do:
18.01.2020
Klub:
TK LTC Děčín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK LTC Děčín
284 (9)
 
 
 
2019
TK LTC Děčín
100 (1)
363 (6)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS1
5.5.2018, TK LTC Děčín - LTK Liberec
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS1
5.5.2018, TK LTC Děčín - LTK Liberec
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
5.5.2018, DS1
TK LTC Děčín - LTK Liberec
team Picková Věra - Bratrsovská Barbora 7:5, 2:6, 7:5
získané body: 1 b.

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

10
2
09.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

10
3
16.12.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

15
4
26.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
5
29.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

15
6
06.01.2018

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/4

30
7
13.01.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 4/4

1
8
20.01.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

20
9
03.02.2018

TK LTC Děčín (C - 400), K: 4/-

20
10
10.02.2018

LTK Liberec (C - 400), K: 4/4

20
11
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

20
12
03.03.2018, MĚLNÍK CUP

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

30
13
10.03.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

30
14
17.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
15
24.03.2018

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: 4/4

30
16
31.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
17
14.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
18
02.06.2018, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 200), K: 4/4

30
19
07.07.2018, O Kutnohorský groš

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

15
20
09.07.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

30
21
11.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

30
22
14.07.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

30
23
19.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
24
21.07.2018, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 250), K: 4/-

30
25
26.07.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/-

35
26
28.07.2018, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 200), K: 4/4

30
27
03.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

0
28
13.08.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

30
29
18.08.2018, PWJ T

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/4

0
30
25.08.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

30
31
01.09.2018, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 4/4

30
32
15.09.2018, PWJT Masters

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/-

30
33
29.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
711/33

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

7
2
09.12.2017, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
3
16.12.2017, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

10
4
26.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

10
5
29.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

7
6
06.01.2018

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/4

15
7
13.01.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
8
20.01.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

7
9
03.02.2018

TK LTC Děčín (C - 400), K: 4/-

-
10
10.02.2018

LTK Liberec (C - 400), K: 4/4

15
11
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
12
03.03.2018, MĚLNÍK CUP

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

15
13
10.03.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
14
17.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
15
24.03.2018

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 400), K: 4/4

10
16
31.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
17
14.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
18
02.06.2018, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 200), K: 4/4

15
19
07.07.2018, O Kutnohorský groš

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

10
20
09.07.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

10
21
11.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
22
14.07.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

0
23
19.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
24
21.07.2018, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 250), K: 4/-

-
25
26.07.2018, PWJT18 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 7/-

-
26
28.07.2018, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 200), K: 4/4

10
27
03.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

-
28
13.08.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

10
29
18.08.2018, PWJ T

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 4/4

15
30
25.08.2018

TK Lány (C - 200), K: 4/4

15
31
01.09.2018, Celostátní turnaj

TK Kadaň (C - 200), K: 4/4

0
32
15.09.2018, PWJT Masters

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/-

-
33
29.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
258/25

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM1
29.4. 2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - TK LTC Děčín
9
2.
DM1
6.5. 2018, TK LTC Děčín - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
3.
DM1
20.5. 2018, SK Matchball Česká Lípa A - TK LTC Děčín
4
4.
DM1
27.5. 2018, TK LTC Děčín - TK Frýdlant v Čechách A
0
5.
DM1
10.6. 2018, TK LTC Děčín - LTK Liberec A
0
6.
DM1
17.6. 2018, Slavoj Litoměřice A - TK LTC Děčín
9
7.
DM1
24.6. 2018, TK LTC Děčín - LTC Panorama Teplice
0
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM1
29.4. 2018, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - TK LTC Děčín
0
2.
DM1
6.5. 2018, TK LTC Děčín - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
3.
DM1
20.5. 2018, SK Matchball Česká Lípa A - TK LTC Děčín
5
4.
DM1
27.5. 2018, TK LTC Děčín - TK Frýdlant v Čechách A
0
5.
DM1
10.6. 2018, TK LTC Děčín - LTK Liberec A
0
6.
DM1
17.6. 2018, Slavoj Litoměřice A - TK LTC Děčín
0
7.
DM1
24.6. 2018, TK LTC Děčín - LTC Panorama Teplice
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27