Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - mladší žactvo

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
03.-05.04. 716000 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
  -/-       
03.-04.04. 716001 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-       
03.-05.04. 716002 TK RAPID LIBEREC (C)       03.-05.04. 816000 TK RAPID LIBEREC (C)      
03.-05.04. 716003 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 03.-05.04. 816001 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
10.-12.04. 716004 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
  -/-       
10.-11.04. 716005 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-       
10.-12.04. 716006 SK HAMR, z.s. (C)       10.-12.04. 816002 SK HAMR, z.s. (C)      
16.-18.04. 716007 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
  -/- 16.-18.04. 816003 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
  -/-
17.-19.04. 716972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
  -/- 17.-19.04. 816972 Okresní přebor Frýdek-Místek
TK TENNISPOINT FM (P)
Informace
  -/-
17.-19.04. 716840 Okresní přebor Praha - východ
TK Čelákovice (P)
Informace
  -/- 17.-19.04. 816840 Okresní přebor Praha - východ
TK Čelákovice (P)
Informace
  -/-
17.-18.04. 716008 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-       
17.-18.04. 716009 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)       17.-18.04. 816004 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)      
17.-19.04. 716833 Okresní přebor Beroun
Lokomotiva Beroun (P)
Informace
  -/-       
17.-19.04. 716902 Okresní přebor Chomutov
TK Jirkov (P)
      17.-19.04. 816902 Okresní přebor Chomutov
TK Jirkov (P)
     
17.-19.04. 716010 TK Škoda Plzeň z.s. (C)       17.-19.04. 816005 TK Škoda Plzeň z.s. (C)      
17.-19.04. 716011 TK Znojmo (C)
Informace
  -/- 17.-19.04. 816006 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-
17.-18.04. 716815 kvalifikace ročníku 2011 na OP ml.žactva
Praha (P)
Informace
  -/- 17.-18.04. 816815 kvalifikace ročníku 2011 na OP ml.žactva
Praha (P)
Informace
  -/-
       17.-19.04. 816833 Okresní přebor Beroun
LTC Beroun, z.s. (P)
Informace
  -/-
17.-18.04. 716012 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
  -/- 17.-18.04. 816007 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
  -/-
17.-19.04. 716844 Okresní přebor Kladno a Rakovník
TK Stochov (P)
Informace
  -/- 17.-19.04. 816844 Okresní přebor Kladno a Rakovník
TK Stochov (P)
Informace
  -/-
17.-19.04. 716838 Okresní přebor Mladá Boleslav
Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P)
Informace
  -/- 17.-19.04. 816838 Okresní přebor Mladá Boleslav
Tenisový klub Benátky nad Jizerou (P)
Informace
  -/-
17.-18.04. 716912 Meziokresní přebor Liberec+Jablonec
severočeský (P)
      17.-18.04. 816912 Meziokresní přebor Liberec+Jablonec
severočeský (P)
     
23.-25.04. 716013 Tenisový klub Tesla Brno (C)       23.-25.04. 816008 Tenisový klub Tesla Brno (C)      
24.-26.04. 716835 Okresní přebor Kolín
LTC Kolín (P)
      24.-26.04. 816835 Okresní přebor Kolín
LTC Kolín (P)
     
24.-26.04. 716973 Okresní přebor Karviná
TK Havířov, z.s. (P)
Informace
  -/- 24.-26.04. 816973 Okresní přebor Karviná
TK Havířov, z.s. (P)
Informace
  -/-
24.-26.04. 716977 Okresní přebor Ostrava
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (P)
Informace
  -/- 24.-26.04. 816977 Okresní přebor Ostrava
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (P)
Informace
  -/-
       24.-26.04. 816935 Kvalifikace OP VČOTS
TO TJ Tesla Pardubice (P)
Informace
  -/-
24.-26.04. 716839 Okresní přebor Nymburk
TJ LTC Poděbrady (P)
Informace
  -/-       
24.-25.04. 716813 kvalifikace na OP ml.žactva
Praha (P)
Informace
  -/- 24.-25.04. 816813 kvalifikace na OP ml.žactva
Praha (P)
Informace
  -/-
24.-25.04. 716014 LTK Klatovy (C)
Informace
  -/-       
       24.-26.04. 816009 TK Neridé (C)
Informace
  -/-
24.-26.04. 716015 TK Frýdlant v Čechách (C)       24.-26.04. 816010 TK Frýdlant v Čechách (C)      
24.-26.04. 716976 Okresní přebor Opava - Memoriál Jaroslava Gebauera
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
Informace
  -/- 24.-26.04. 816976 Okresní přebor Opava - Memoriál Jaroslava Gebauera
Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P)
Informace
  -/-
24.-26.04. 716983 Sdružený okresní přebor Šumperk a Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
      24.-26.04. 816983 Sdružený okresní přebor Šumperk a Jeseník
T.J. Sokol Šumperk (P)
     
24.-26.04. 716935 Kvalifikace OP VČOTS
TK Hlinsko (P)
Informace
  -/-       
       25.-26.04. 816011 SK Tenis Mýto, z.s. (C)      
30.04-02.05. 716016 Tenisový Klub Kozlovice z.s. (C)
Informace
  -/- 30.04-02.05. 816012 Tenisový Klub Kozlovice z.s. (C)
Informace
  -/-
22.-25.05. 716800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
10/-       
       22.-25.05. 816800 Oblastní přebor
Praha (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/-
22.-23.05. 716017 DTK Skuteč (C)       22.-23.05. 816013 DTK Skuteč (C)      
22.-24.05. 716830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
9/-       
       22.-24.05. 816830 Oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
22.-24.05. 716880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       22.-24.05. 816880 Oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
01.-02.06. 716963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
  -/- 01.-02.06. 816963 Okresní přebor Znojmo
TK Znojmo (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.06. 716019 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-07.06. 816014 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-11.06. 716020 TK TENNISPOINT FM (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/13       
       07.-11.06. 816015 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A)      
11.-13.06. 716021 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.06. 816016 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.06. 716022 TK Opava (C)       12.-14.06. 816017 TK Opava (C)      
12.-14.06. 716023 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 12.-14.06. 816018 TC Bajda Kroměříž (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.06. 716024 Sokol Zábřeh (C)       12.-14.06. 816019 Sokol Zábřeh (C)      
12.-14.06. 716025 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.06. 816020 TJ Solidarita Praha 10 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.06. 716026 Tenisový klub Rokycany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.06. 816021 Tenisový klub Rokycany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.06. 716940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
12/11       
       12.-14.06. 816940 Oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.06. 716027 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/7 12.-14.06. 816022 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.06. 716028 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/5 12.-14.06. 816023 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.06. 716029 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.06. 816024 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
12.-14.06. 716964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
  -/- 12.-14.06. 816964 Okresní přebor Žďár nad Sázavou
TJ Žďár nad Sázavou (P)
Informace
  -/-
       12.-14.06. 816025 SKT Frýdlant n.O. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.06. 716030 TC-MJ TENIS Líšeň (C)       12.-14.06. 816026 TC-MJ TENIS Líšeň (C)      
12.-14.06. 716031 TK RAPID LIBEREC (C)       12.-14.06. 816027 TK RAPID LIBEREC (C)      
12.-13.06. 716032 Sokol Dolní Počernice z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       12.-14.06. 816028 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.06. 716033 TK Frýdlant v Čechách (C)       12.-14.06. 816029 TK Frýdlant v Čechách (C)      
12.-14.06. 716034 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 12.-14.06. 816030 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5
12.-14.06. 716370 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.06. 816351 TK Škoda Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.06. 716970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
11/11       
       12.-14.06. 816970 Oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.06. 716900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 12.-14.06. 816900 Oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-14.06. 716920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       12.-14.06. 816920 Oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
12.-13.06. 716832 Okresní přebor Benešov
Tsport Votice o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-13.06. 816832 Okresní přebor Benešov
Tsport Votice o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.06. 716841 Okresní přebor Praha-západ
Sportclub Řevnice, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-21.06. 716035 Slavoj Litoměřice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-21.06. 816031 Slavoj Litoměřice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.06. 716036 Tenisový Klub Kozlovice z.s. (C)       18.-20.06. 816032 Tenisový Klub Kozlovice z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.06. 716037 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.06. 816033 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       21.-25.06. 816352 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
22.-24.06. 716038 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.06. 816034 SK Tenis Duchcov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-27.06. 716882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-27.06. 816882 Okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.06. 716039 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 26.-28.06. 816035 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
26.-28.06. 716860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8 26.-28.06. 816860 Oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
26.-27.06. 716371 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
7/7 26.-27.06. 816353 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
26.-28.06. 716374 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.06. 816355 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6
28.-30.06. 716040 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/7 28.-30.06. 816036 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-29.06. 716041 SK Tenis Mýto, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-29.06. 816037 SK Tenis Mýto, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.06-02.07. 716042 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.06-02.07. 716043 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
30.06-02.07. 716044 TK Brno - Chrlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.06-02.07. 816038 TK Brno - Chrlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.07. 716045 LTC České Budějovice,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9 01.-04.07. 816039 LTC České Budějovice,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
01.-03.07. 716046 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-03.07. 816040 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-03.07. 716047 TK Mimoň (C)       01.-03.07. 816041 TK Mimoň (C)      
01.-03.07. 716048 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816042 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
01.-04.07. 716049 TK RAPID LIBEREC (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
01.-03.07. 716050 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 01.-03.07. 816043 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       01.-04.07. 816044 TK SLOVANKA Č. Lípa (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
01.-03.07. 716051 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 01.-03.07. 816045 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       02.-04.07. 816046 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.07. 716052 SK TALENT 13 - spolek (C)       02.-04.07. 816047 SK TALENT 13 - spolek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716053 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816048 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716054 Městský tenisový klub Karviná (C)       03.-05.07. 816049 Městský tenisový klub Karviná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-06.07. 716055 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-06.07. 816050 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716056 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816051 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-04.07. 716057 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
03.-05.07. 716058 TK Ústí n. Orlicí (C)       03.-05.07. 816052 TK Ústí n. Orlicí (C)      
03.-05.07. 716059 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 03.-05.07. 816053 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)      
03.-05.07. 716060 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816054 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716061 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816055 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       03.-05.07. 816056 TC BORS CLUB (C)      
       03.-04.07. 816057 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-06.07. 716062 LTK Bílina (C)       03.-06.07. 816058 LTK Bílina (C)      
03.-05.07. 716063 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816059 Lokomotiva Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716064 TK RAPID LIBEREC (C)       03.-05.07. 816060 TK RAPID LIBEREC (C)      
03.-05.07. 716065 Tenis Cibulka (C)       03.-05.07. 816061 Tenis Cibulka (C)      
03.-05.07. 716066 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816062 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716067 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816063 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716068 Slavoj Žiželice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 03.-05.07. 816064 Slavoj Žiželice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.07. 716069 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 03.-05.07. 816065 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)      
04.-06.07. 716070 TK Mimoň (C)       04.-06.07. 816066 TK Mimoň (C)      
04.-06.07. 716071 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       05.-07.07. 816067 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       05.-08.07. 816068 TJ Sokol Vysočany (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
05.-08.07. 716072 LTC Modřany 2005 (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
05.-07.07. 716073 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       05.-08.07. 816069 TJ Žďár nad Sázavou (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
05.-08.07. 716074 HTK Třebíč (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
06.-08.07. 716075 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 06.-08.07. 816070 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       06.-08.07. 816071 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-11.07. 716700 Mistrovství ČR mladšího žactva
ČTS (M)
Informace
Oficiální výsledky
15/15 06.-11.07. 816700 Mistrovství ČR mladšího žactva
ČTS (M)
Informace
Oficiální výsledky
15/15
08.-10.07. 716076 TK Mimoň (C)             
08.-10.07. 716077 Beskydský tenisový klub (C)       08.-10.07. 816072 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-11.07. 716078 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.07. 816073 Tenisový klub Tesla Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-13.07. 716079 SK HAMR, z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       09.-13.07. 816074 TK PRECHEZA Přerov o.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
10.-12.07. 716080 NTC Kyjov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 10.-12.07. 816075 NTC Kyjov (C)      
10.-12.07. 716081 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 10.-12.07. 816076 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-11.07. 716082 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-11.07. 816077 LTC Humpolec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716083 TK Česká Třebová, z.s. (C)             
10.-13.07. 716084 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-13.07. 816078 TK Horažďovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716085 TC Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 816079 TC Jičín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716086 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 816080 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716087 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 816081 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-
10.-12.07. 716088 LTK TEPLICE o.s. (C)       10.-12.07. 816082 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716089 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
10.-12.07. 716090 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 816083 TK Mohelnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716091 TK RAPID LIBEREC (C)       10.-12.07. 816084 TK RAPID LIBEREC (C)      
10.-12.07. 716092 TK Tenisek Buštěhrad (C)       10.-12.07. 816085 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       10.-12.07. 816086 TK Hlinsko (C)      
10.-12.07. 716093 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 10.-12.07. 816087 TK Kunštát (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716094 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       10.-12.07. 816088 Lokomotiva Nymburk (C)      
10.-11.07. 716095 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 10.-11.07. 816089 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-13.07. 716096 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 10.-13.07. 816090 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
10.-12.07. 716097 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 10.-12.07. 816091 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
       10.-11.07. 816356 TO Meziboří (C)      
       11.-12.07. 816357 TO Meziboří (C)      
11.-13.07. 716098 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.07. 816092 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.07. 716099 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.07. 816093 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-14.07. 716100 Sokol Královice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 12.-14.07. 816094 Sokol Královice (C)      
13.-15.07. 716101 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 13.-15.07. 816095 TK Gymnázium Uničov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       13.-15.07. 816096 TK Mimoň (C)      
14.-16.07. 716102 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 14.-16.07. 816097 TO SK Mělník (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
16.-18.07. 716103 LTC Houštka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
16.-19.07. 716104 TK Bohutín, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 16.-19.07. 816098 TK Bohutín, z.s. (C)      
       16.-17.07. 816099 Dioss Nýřany (C)      
17.-19.07. 716105 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 17.-19.07. 816100 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-18.07. 716106 LTC Bakov n.Jiz. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 17.-18.07. 816101 LTC Bakov n.Jiz. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716107 TC Třinec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 816102 TC Třinec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716108 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 816103 SKT Planá n.Luž. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       17.-18.07. 816104 TK Žatec (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       17.-19.07. 816105 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       17.-18.07. 816106 TK Česká Třebová, z.s. (C)      
17.-19.07. 716109 TK Slavia Orlová (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 17.-19.07. 816107 TK Slavia Orlová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716110 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 17.-19.07. 816108 LTC Panorama Teplice (C)      
17.-19.07. 716111 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 17.-19.07. 816109 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716112 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 816110 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-18.07. 716113 TK Letohrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       17.-19.07. 816111 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716114 Sokol Čebín (D)       17.-19.07. 816112 Sokol Čebín (D)      
17.-19.07. 716115 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 816113 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716116 TK Moravský Krumlov z.s. (C)             
17.-19.07. 716117 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.07. 816114 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.07. 716118 TK RAPID LIBEREC (C)       17.-19.07. 816115 TK RAPID LIBEREC (C)      
17.-19.07. 716119 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 17.-19.07. 816116 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-18.07. 716120 Dioss Nýřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
17.-19.07. 716121 HTK Třebíč (C)       17.-19.07. 816117 HTK Třebíč (C)      
       19.-22.07. 816118 TK Ústí n. Orlicí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
19.-22.07. 716122 LTK Klatovy (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/9       
19.-22.07. 716123 LTC Pardubice (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/11       
       19.-22.07. 816119 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
19.-21.07. 716124 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 19.-21.07. 816120 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-21.07. 716125 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 20.-21.07. 816121 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
20.-22.07. 716126 TK Mimoň (C)             
21.-24.07. 716127 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 21.-24.07. 816122 Lokomotiva Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-24.07. 716128 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       21.-24.07. 816123 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)      
       22.-24.07. 816124 TK Mimoň (C)      
22.-24.07. 716129 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 22.-24.07. 816125 TJ Spoje Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5
23.-27.07. 716130 TK Havířov, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/9       
       23.-27.07. 816126 TK Milo Olomouc (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
24.-26.07. 716131 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816127 TK Tuřany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       24.-27.07. 816128 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-27.07. 716132 LTC Kolín (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
24.-25.07. 716133 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       24.-26.07. 816129 SK Štětí (C)      
24.-26.07. 716134 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816130 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 716135 SK HAMR, z.s. (C)       24.-26.07. 816131 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 716136 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816132 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
24.-26.07. 716137 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816133 TJ Žďár nad Sázavou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 716138 TK Kadaň (C)       24.-26.07. 816134 TK Kadaň (C)      
24.-26.07. 716139 TC Holešov, o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 24.-26.07. 816135 TC Holešov, o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 716140 TK RAPID LIBEREC (C)       24.-26.07. 816136 TK RAPID LIBEREC (C)      
24.-26.07. 716141 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
24.-26.07. 716142 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816137 SK Tenis Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
24.-27.07. 716143 Sparta Kutná Hora (C)             
24.-26.07. 716144 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 24.-26.07. 816138 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.07. 716145 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816139 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
24.-26.07. 716146 Tempo Praha (C)             
24.-26.07. 716147 TK Choceň (C)             
24.-26.07. 716148 TK Františkovy Lázně (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816140 TK Františkovy Lázně (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       24.-27.07. 816141 TJ TK Neratovice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
24.-26.07. 716372 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.07. 816354 TK Frýdlant v Čechách (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       24.-26.07. 816359 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)      
25.-27.07. 716149 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)       25.-27.07. 816142 TK PRECHEZA Přerov o.s. (C)      
26.-28.07. 716150 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 26.-28.07. 816143 Tenis Cibulka (C)      
27.-29.07. 716151 TK Blansko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-30.07. 716152 TK Turnov (C)       27.-30.07. 816144 TK Turnov (C)      
27.-29.07. 716153 ŽLTC Brno (C)       27.-29.07. 816145 ŽLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       28.-30.07. 816146 TK Blansko (C)      
28.-31.07. 716154 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 28.-31.07. 816147 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-31.07. 716155 TK Horní Měcholupy (C)       29.-31.07. 816148 TK Horní Měcholupy (C)      
30.07-01.08. 716156 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 30.07-01.08. 816149 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-03.08. 716157 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.07-03.08. 816150 TK SC OSTRAVA (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-02.08. 716158 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.07-02.08. 816151 BLTC Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-03.08. 716159 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 31.07-03.08. 816152 LTC Domažlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-02.08. 716160 TK Břízky Jablonec n.Nis. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.07-02.08. 816153 TK Břízky Jablonec n.Nis. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       31.07-01.08. 816154 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)      
31.07-02.08. 716161 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.07-02.08. 816155 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/*
31.07-02.08. 716162 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 31.07-02.08. 816156 TK Pernštýn 1897 Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-02.08. 716163 SK HAMR, z.s. (C)       31.07-02.08. 816157 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-02.08. 716164 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
31.07-02.08. 716165 SKT Frýdlant n.O. (C)             
31.07-01.08. 716166 Chlumec n/Cidlinou (C)       31.07-01.08. 816158 Chlumec n/Cidlinou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-02.08. 716167 TK RAPID LIBEREC (C)       31.07-02.08. 816159 TK RAPID LIBEREC (C)      
31.07-01.08. 716168 TK Hořovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
31.07-02.08. 716169 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.07-02.08. 816160 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-01.08. 716170 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.07-01.08. 816161 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-02.08. 716171 TK PTA Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 31.07-02.08. 816162 TK PTA Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.07-02.08. 716375 LTC Panorama Teplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 31.07-02.08. 816358 LTC Panorama Teplice (C)      
02.-04.08. 716172 Tenisový Klub Kozlovice z.s. (C)       02.-04.08. 816163 Tenisový Klub Kozlovice z.s. (C)      
02.-04.08. 716173 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 02.-04.08. 816164 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
02.-04.08. 716174 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 02.-04.08. 816165 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       02.-04.08. 816166 LTC Beroun, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
03.-05.08. 716175 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)       03.-05.08. 816167 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-08.08. 716176 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 05.-08.08. 816168 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
05.-07.08. 716177 LTC Vysoké Mýto (C)       05.-07.08. 816169 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
06.-08.08. 716178 Tenis Akademie Bálek (C)             
07.-09.08. 716179 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C)       07.-09.08. 816170 TJ Sokol Planá u Mar.Lázní (C)      
07.-09.08. 716180 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.08. 816171 TK Hlučín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716181 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.08. 816172 TJ Sokol Uherský Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716182 TK Mimoň (C)       07.-09.08. 816173 TK Mimoň (C)      
07.-11.08. 716183 TK Vodní stavby Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-11.08. 816174 TK Vodní stavby Plzeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716184 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.08. 816175 TC Chrudim z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716185 Tenisový klub Studénka z.s. (C)       07.-09.08. 816176 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716186 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)       07.-09.08. 816177 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716187 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 07.-09.08. 816178 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716188 TK Lomnice n.Pop. (C)       07.-09.08. 816179 TK Lomnice n.Pop. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716189 SHARK Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 07.-09.08. 816180 SHARK Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716190 TK Choceň (C)       07.-09.08. 816181 TK Choceň (C)      
07.-09.08. 716191 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
07.-09.08. 716192 LTK TEPLICE o.s. (C)       07.-09.08. 816182 LTK TEPLICE o.s. (C)      
07.-09.08. 716193 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)       07.-09.08. 816183 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)      
       07.-09.08. 816184 TK Neridé (C)      
07.-08.08. 716194 LTK Klatovy (C)             
07.-09.08. 716195 TK RAPID LIBEREC (C)       07.-09.08. 816185 TK RAPID LIBEREC (C)      
07.-09.08. 716196 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 07.-09.08. 816186 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-08.08. 716197 TK Hořovice (C)             
07.-09.08. 716198 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 07.-09.08. 816187 TK Benešov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-09.08. 716199 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 07.-09.08. 816188 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-10.08. 716200 TK Konstruktiva, z.s. (C)       07.-10.08. 816189 TK Konstruktiva, z.s. (C)      
       08.-10.08. 816190 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       09.-12.08. 816191 Slovácký TK Břeclav (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       09.-12.08. 816192 LTC Modřany 2005 (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9
09.-12.08. 716201 TK Zlín (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
09.-11.08. 716202 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 09.-11.08. 816193 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
09.-10.08. 716203 SK Tenis Mýto, z.s. (C)       09.-10.08. 816194 SK Tenis Mýto, z.s. (C)      
09.-12.08. 716204 TK Konstruktiva, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
10.-12.08. 716205 TK Milo Olomouc (C)       10.-12.08. 816195 TK Milo Olomouc (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.08. 716206 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.08. 816196 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-12.08. 716207 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-12.08. 816197 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
11.-13.08. 716208 TO SK Žamberk (C)       11.-13.08. 816198 TO SK Žamberk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
12.-13.08. 716209 TK Mimoň (C)       12.-13.08. 816199 TK Mimoň (C)      
13.-15.08. 716210 ASK Lipůvka (C)       13.-15.08. 816200 ASK Lipůvka (C)      
13.-17.08. 716211 Beskydský tenisový klub (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/13       
       13.-17.08. 816201 TK Pelhřimov (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
14.-16.08. 716212 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.08. 816202 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.08. 716213 TK Opava (C)
Informace
  -/- 14.-16.08. 816203 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.08. 716214 Tenis Nový Jičín,z.s. (C)       14.-16.08. 816204 Tenis Nový Jičín,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.08. 716215 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 14.-16.08. 816205 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)      
14.-16.08. 716216 TK RAPID LIBEREC (C)       14.-16.08. 816206 TK RAPID LIBEREC (C)      
14.-16.08. 716217 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.08. 816207 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       14.-15.08. 816208 TK Letohrad (C)      
14.-16.08. 716218 TO TJ Svitavy (C)       14.-16.08. 816209 TO TJ Svitavy (C)      
14.-16.08. 716219 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 14.-16.08. 816210 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.08. 716220 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.08. 816211 TC BIOCEL Vratimov z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.08. 716221 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 14.-16.08. 816212 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       14.-16.08. 816213 TK Moravský Krumlov z.s. (C)      
14.-16.08. 716222 TK Doksy (C)       14.-16.08. 816214 TK Doksy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4
14.-16.08. 716223 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 14.-16.08. 816215 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.08. 716224 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
14.-16.08. 716225 TC Hořice (C)       14.-16.08. 816216 TC Hořice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
14.-16.08. 716226 SK Zlín-Mladcová (C)       14.-16.08. 816217 SK Zlín-Mladcová (C)      
14.-15.08. 716227 Tsport Votice o.s. (C)             
14.-16.08. 716228 TK Kročehlavy (C)       14.-16.08. 816218 TK Kročehlavy (C)      
14.-16.08. 716229 TK Louny (C)       14.-16.08. 816219 TK Louny (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.08. 716230 Slavoj Český Brod (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.08. 816220 Slavoj Český Brod (C)      
16.-20.08. 716231 TK TENNISPOINT FM (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
       16.-20.08. 816221 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
16.-18.08. 716232 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 16.-18.08. 816222 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-20.08. 716233 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
       17.-20.08. 816223 TCG Karlovy Vary (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-20.08. 716234 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.08. 816224 ASK Lipůvka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-21.08. 716235 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)       18.-21.08. 816225 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.08. 716236 TK Horní Měcholupy (C)       18.-20.08. 816226 TK Horní Měcholupy (C)      
18.-20.08. 716373 TK Dolní Benešov (C)             
       19.-21.08. 816227 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
19.-21.08. 716237 LTC Houštka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
20.-22.08. 716238 TK Stochov (C)       20.-22.08. 816228 TK Stochov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.08. 716239 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.08. 816229 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-22.08. 716240 TK Dolní Dobrouč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-22.08. 816230 TK Dolní Dobrouč (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-22.08. 716241 ITS Tennis Club, z.s. (C)       21.-22.08. 816231 ITS Tennis Club, z.s. (C)      
       21.-24.08. 816232 TC-MJ TENIS Líšeň (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
21.-23.08. 716242 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.08. 816233 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.08. 716243 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.08. 816234 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.08. 716244 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 21.-23.08. 816235 T.J. Sokol Šumperk (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.08. 716245 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
21.-23.08. 716246 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.08. 816236 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-23.08. 716247 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 21.-23.08. 816237 LTC České Budějovice,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
21.-24.08. 716248 TK Znojmo (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
21.-23.08. 716249 LTK TEPLICE o.s. (C)       21.-23.08. 816238 LTK TEPLICE o.s. (C)      
       21.-24.08. 816239 TK Neridé (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
21.-23.08. 716250 TK RAPID LIBEREC (C)       21.-23.08. 816240 TK RAPID LIBEREC (C)      
21.-23.08. 716251 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       21.-23.08. 816241 TENIS Klánovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
21.-24.08. 716252 Sparta Kutná Hora (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
       21.-23.08. 816360 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)      
23.-25.08. 716253 SK TALENT 13 - spolek (C)       23.-25.08. 816242 SK TALENT 13 - spolek (C)      
23.-25.08. 716254 TENIS VLAŠIM,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 23.-25.08. 816243 TENIS VLAŠIM,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
23.-25.08. 716255 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 23.-25.08. 816244 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-25.08. 716256 TK Mimoň (C)       24.-25.08. 816245 TK Mimoň (C)      
24.-26.08. 716257 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/- 24.-26.08. 816246 Beskydský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-26.08. 716258 TK Semily (C)             
24.-27.08. 716378 TK Drnovice (C)       24.-27.08. 816361 TK Drnovice (C)      
25.-28.08. 716259 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 25.-28.08. 816247 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5
26.-28.08. 716260 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 26.-28.08. 816248 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 716261 TK Gymnázium Uničov (C)       27.-29.08. 816249 TK Gymnázium Uničov (C)      
27.-29.08. 716262 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 27.-29.08. 816250 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.08. 716263 LTC Houštka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-31.08. 716264 TK Znojmo (A)
Informace
Oficiální výsledky
14/14       
       27.-31.08. 816251 SK Tenis Tišnov (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
28.-30.08. 716265 TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.08. 816252 TJ SOKOL PRAŽMO-RAŠKOVICE (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.08. 716266 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 28.-30.08. 816253 LTC Kolín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.08. 716267 TJ TK Neratovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.08. 816254 TJ TK Neratovice (C)      
28.-30.08. 716268 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.08. 816255 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
28.-30.08. 716269 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)             
28.-30.08. 716270 SK HAMR, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.08. 816256 SK HAMR, z.s. (C)      
28.-30.08. 716271 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.08. 816257 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.08. 716272 TK Holice (C)             
28.-30.08. 716273 TK Choceň (C)       28.-30.08. 816258 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.08. 716274 TK Praga-Vysočany (C)       28.-30.08. 816259 TK Praga-Vysočany (C)      
28.-30.08. 716275 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       28.-30.08. 816260 Sokol TK Kaplice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.08. 716276 TK Zlín (C)       28.-30.08. 816261 TK Zlín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.08. 716277 TK Rochlice Liberec (C)       28.-30.08. 816262 TK Rochlice Liberec (C)      
       28.-30.08. 816263 SKT Frýdlant n.O. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       28.-29.08. 816264 TJ Nové Město na Moravě (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-29.08. 716278 LTK Klatovy (C)             
28.-30.08. 716279 TK RAPID LIBEREC (C)       28.-30.08. 816265 TK RAPID LIBEREC (C)      
28.-30.08. 716280 TK Hlinsko (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
28.-30.08. 716281 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-30.08. 816266 TKB Hrušovany z.s. (C)      
28.-29.08. 716282 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 28.-29.08. 816267 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.08. 716283 TK Horní Měcholupy (C)       28.-30.08. 816268 TK Horní Měcholupy (C)      
28.-30.08. 716284 HTK Třebíč (C)       28.-30.08. 816269 HTK Třebíč (C)      
28.-29.08. 716369 Sokol Čimice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 28.-29.08. 816350 Sokol Čimice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-29.08. 716376 TO Meziboří (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       29.-31.08. 816270 TK Březnice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
29.-30.08. 716377 TO Meziboří (C)             
29.-31.08. 716285 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
29.-30.08. 716286 LTC Slovan Kladno (C)       29.-30.08. 816271 LTC Slovan Kladno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.-31.08. 716287 TK Mimoň (C)       30.-31.08. 816272 TK Mimoň (C)      
30.08-01.09. 716288 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.08-01.09. 816273 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
30.-31.08. 716289 SK Tenis Mýto, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 30.-31.08. 816274 SK Tenis Mýto, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
30.08-01.09. 716290 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 30.08-01.09. 816275 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       03.-05.09. 816276 Tenis Akademie Bálek (C)      
03.-07.09. 716291 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/13       
       03.-07.09. 816277 SK TALENT 13 - spolek (A)
Informace
Oficiální výsledky
13/12
04.-06.09. 716292 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816278 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
04.-06.09. 716293 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 04.-06.09. 816279 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716294 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816280 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716295 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 04.-06.09. 816281 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716296 SK Aritma Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 04.-06.09. 816282 SK Aritma Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-05.09. 716297 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-05.09. 816283 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716298 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816284 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716299 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)             
04.-05.09. 716300 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-06.09. 716301 TK Ústí n. Orlicí (C)       04.-06.09. 816285 TK Ústí n. Orlicí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-05.09. 716302 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-05.09. 816286 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716303 Sokol Nepomuk (C)       04.-06.09. 816287 Sokol Nepomuk (C)      
04.-06.09. 716304 TK LTC Děčín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816288 TK LTC Děčín (C)      
04.-06.09. 716305 SK Tenis Ještěd, z.s. (C)       04.-06.09. 816289 SK Tenis Ještěd, z.s. (C)      
04.-06.09. 716306 TJ Červený Kostelec (C)       04.-06.09. 816290 TJ Červený Kostelec (C)      
04.-06.09. 716307 Tenisový klub Studénka z.s. (C)       04.-06.09. 816291 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716308 LTC Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816292 LTC Pardubice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716309 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816293 Lokomotiva Karlovy Vary (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716310 TC BORS CLUB (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816294 TC BORS CLUB (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716311 TK Kadaň (C)       04.-06.09. 816295 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716312 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816296 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716313 TK RAPID LIBEREC (C)       04.-06.09. 816297 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716314 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816298 TKB Hrušovany z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716315 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816299 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.09. 716316 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.09. 816300 TK Písek (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-05.09. 716317 Lokomotiva Zdice (C)       04.-05.09. 816301 Lokomotiva Zdice (C)      
07.-09.09. 716318 LTC Panorama Teplice (C)       07.-09.09. 816302 LTC Panorama Teplice (C)      
11.-13.09. 716319 TJ Sparta Úpice (C)       11.-13.09. 816303 TJ Sparta Úpice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.09. 716320 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.09. 816304 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.09. 716321 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.09. 816305 Jiskra Otrokovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.09. 716322 LTC Velešín z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.09. 816306 LTC Velešín z.s. (C)      
11.-12.09. 716323 LTK Klatovy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5       
11.-13.09. 716324 TK Slavia Orlová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.09. 816307 TK Slavia Orlová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.09. 716325 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.09. 816308 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/-
11.-13.09. 716326 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.09. 816309 Tenis Dobříš (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.09. 716327 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.09. 816310 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)      
11.-12.09. 716328 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-14.09. 716329 LTK Liberec (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/11 11.-14.09. 816311 LTK Liberec (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
11.-12.09. 716330 I. ČLTPK Čerčany (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2 11.-12.09. 816312 I. ČLTPK Čerčany (D)
Informace
Oficiální výsledky
2/2
       11.-12.09. 816313 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-14.09. 716331 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/- 11.-14.09. 816314 Lokomotiva Praha (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/-
11.-13.09. 716332 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.09. 816315 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.09. 716333 TK RAPID LIBEREC (C)       11.-13.09. 816316 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-12.09. 716334 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C)       11.-12.09. 816317 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C)      
11.-13.09. 716335 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 11.-13.09. 816318 Tenis Brandýs n.L. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.09. 716336 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.09. 816319 Tennis club Litomyšl, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.09. 716337 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.09. 716953 Okresní přebor Brno-venkov
SK Tenis Tišnov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.09. 816953 Okresní přebor Brno-venkov
SK Tenis Tišnov (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       12.-14.09. 816320 Sokol Králův Dvůr (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
17.-19.09. 716338 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 17.-19.09. 816321 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.09. 716339 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.09. 816322 Slovácký TK Břeclav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.09. 716340 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 18.-20.09. 816323 TJ Zbrojovka Vsetín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.09. 716341 TK Čelákovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 18.-20.09. 816324 TK Čelákovice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.09. 716342 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.09. 816325 TC Brno. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.09. 716343 Wilson tenis centrum z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.09. 816326 Wilson tenis centrum z.s. (C)      
18.-20.09. 716344 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.09. 816327 TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C)      
18.-21.09. 716345 TC Chrudim z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       18.-21.09. 816328 TK Písek (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-20.09. 716346 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.09. 816329 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-21.09. 816330 TO TJ Tesla Pardubice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
18.-20.09. 716347 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)       18.-20.09. 816331 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)      
18.-20.09. 716348 LTC Mladá Boleslav z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.09. 816332 LTC Mladá Boleslav z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-19.09. 716349 Slovan Liberec (C)       18.-19.09. 816333 Slovan Liberec (C)      
18.-20.09. 716350 TK RAPID LIBEREC (C)       18.-20.09. 816334 TK RAPID LIBEREC (C)      
       18.-20.09. 816335 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-19.09. 716351 ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-20.09. 716352 Tempo Praha (C)
Informace
Neoficiální výsledky
4/* 18.-20.09. 816336 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-21.09. 716353 LTC Tábor 1903 (B)
Informace
Oficiální výsledky
10/10       
       24.-28.09. 816337 TK SC OSTRAVA (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
24.-26.09. 716354 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 24.-26.09. 816338 TJ Kraví Hora Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
24.-28.09. 716355 TK PRECHEZA Přerov o.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
24.-28.09. 716356 Tenis Dobříš (B)
Informace
Oficiální výsledky
9/9       
24.-27.09. 716357 TC VITALITY Březnice (C)       24.-27.09. 816339 TC VITALITY Březnice (C)      
25.-28.09. 716358 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-28.09. 816340 Sokol Lanžhot (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.09. 716359 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.09. 816341 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.09. 716360 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.09. 816342 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-26.09. 716379 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
  -/- 25.-26.09. 816362 Lokomotiva Zdice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       25.-28.09. 816343 TK Oáza Říčany (B)      
25.-27.09. 716361 TK RAPID LIBEREC (C)       25.-27.09. 816344 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.09. 716362 TK Tenisek Buštěhrad (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
25.-27.09. 716363 Sokol Královice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.09. 816345 Sokol Královice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.09. 716364 Sportclub Řevnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
25.-27.09. 716365 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.09. 816346 Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.09. 716366 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 25.-27.09. 816347 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
25.-27.09. 716367 TK Sezimovo Ústí (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 25.-27.09. 816348 TK Sezimovo Ústí (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
28.-30.09. 716368 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
6/6 28.-30.09. 816349 TK Mimoň (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5