Český tenisový svaz

Pricová Ella

Datum narození:
20.10.2007
Platnost reg. do:
08.10.2020
Klub:
LTC Panorama Teplice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Panorama Teplice
391 (6)
 
 
 
2019
LTC Panorama Teplice
205 (12)
511 (4)
 
 
2020
LTC Panorama Teplice
153 (1)
231 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
03.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2C
07.06.2020, LTK TEPLICE o.s. B - LTC Panorama Teplice
4
2.
DD2C
21.06.2020, LTC Panorama Teplice - TK Dubí
1
3.
DD2C
28.06.2020, TJ Sokol Ústí n.L. - LTC Panorama Teplice
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2C
07.06.2020, LTK TEPLICE o.s. B - LTC Panorama Teplice
0
2.
DD2C
21.06.2020, LTC Panorama Teplice - TK Dubí
2
3.
DD2C
28.06.2020, TJ Sokol Ústí n.L. - LTC Panorama Teplice
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019

TO SK Mělník (C - 500), K: 4/4

15
2
06.12.2019, Žatec cup

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

15
3
13.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

15
4
21.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

0
5
26.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

0
6
28.12.2019

Řevnická sportovní (C - 500), K: 5/4

0
7
11.01.2020, tenis klánovice

TENIS Klánovice (C - 500), K: 4/4

10
8
18.01.2020, Letná Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 500), K: 4/4

15
9
25.01.2020, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
10
01.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

15
11
08.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/-

10
12
15.02.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

22
13
22.02.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

0
14
29.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
15
07.03.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/5

15
16
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/5

0
17
13.06.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
18
30.06.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/4

15
19
03.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

0
20
30.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

15
21
08.08.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/4

0
22
12.08.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

0
23
15.08.2020

TK Kadaň (C - 300), K: 4/4

0
24
17.08.2020, B4

SK HAMR, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
25
22.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/4

15
26
05.09.2020, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

22
27
12.09.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

7
28
19.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
29
07.02.2020, A2

TK Most (A - 800), K: 12/-

0
30
11.09.2020, A4

I.ČLTK Praha (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
238/30

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019

TO SK Mělník (C - 500), K: 4/4

7
2
06.12.2019, Žatec cup

TK Žatec (C - 500), K: 4/4

0
3
13.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

0
4
21.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

0
5
26.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

10
6
28.12.2019

Řevnická sportovní (C - 500), K: 5/4

0
7
11.01.2020, tenis klánovice

TENIS Klánovice (C - 500), K: 4/4

0
8
18.01.2020, Letná Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 500), K: 4/4

7
9
25.01.2020, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
10
01.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

10
11
08.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/-

-
12
15.02.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 600), K: 8/8

0
13
22.02.2020, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

10
14
29.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
15
07.03.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/5

10
16
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/5

7
17
13.06.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
18
30.06.2020, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 300), K: 4/4

10
19
03.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

7
20
30.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
21
08.08.2020, Letná Summer Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (C - 300), K: 4/4

10
22
12.08.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

7
23
15.08.2020

TK Kadaň (C - 300), K: 4/4

0
24
17.08.2020, B4

SK HAMR, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
25
22.08.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/4

0
26
05.09.2020, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
27
12.09.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
28
19.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
29
07.02.2020, A2

TK Most (A - 800), K: 12/-

-
30
11.09.2020, A4

I.ČLTK Praha (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
137/26

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
20.06.2020, LTK Liberec A - LTC Panorama Teplice A
0
2.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
27.06.2020, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTC Panorama Teplice A
0
3.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
06.06.2020 10:00 h., LTC Panorama Teplice A - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
20.06.2020, LTK Liberec A - LTC Panorama Teplice A
0
2.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
27.06.2020, Severočeská tenisová o.s. B Jablonec - LTC Panorama Teplice A
4
3.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
06.06.2020 10:00 h., LTC Panorama Teplice A - Severočeská tenisová o.s. A Most
14
 Družstva celkem (4hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18