Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Soutěže smíšených družstev ČTS
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
Zobrazit
Celá ČR
Praha
Středočes.
Jihočes.
Západočes.
Severočes.
Východočes.
Jihomor.
Severomor.
1A. 1.liga A - Neridé
01. Pražská divize
00 - Středočeská divize
01. Divize
DIVIZE
Finále o postup do 2.ligy DA1A-DA1B
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
01. DIVIZE A
Severomoravská divize-O Pohár prezidenta ČTS
1B 1. liga B - Třebíč
02. 1.třída A
01 - I. třída A
02. Krajský přebor I.
ODO I. A
DA 1A
02 - Královéhradecký krajský přebor
I.TŔÍDA A
Oblastní přebor 'A'
1C 1. liga C - LTC Houšťka
03. 1.třída B
02 - I. třída B
03. Krajský přebor II.
ODO I. B
DA 1B
03 - Pardubický krajský přebor
II.TŔÍDA sk.AA
Oblastní přebor 'B'
1D 1. liga D - Liberec
04. 2.třída A
03 - II. třída A
04. Krajský přebor III.
ODO II. A
DA 2A
04 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída A
II.TŔÍDA sk.BA
Oblastní soutěž skupina A
2A 2. liga A
05. 2.třída B
04 - II. třída B
05. Krajský přebor IV.
ODO II. B
DA 2B
05 - Královéhradecká krajská soutěž - 1.třída B
III.TŔÍDA sk.AA
Oblastní soutěž skupina B
2B 2. liga B
06. 2.třída C
05 - II. třída C
06. Krajský přebor V.
DA 3A
06 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída A
III.TŔÍDA sk.BA
Oblastní soutěž skupina C
2C 2. liga C
07. 2.třída D
06 - II. třída D
07. Krajský přebor VI.
DA3B
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
III.TŔÍDA sk.CA
Oblastní soutěž skupina D
2D 2. liga D
08. 3.třída A
07 - III. třída A
DA3C
08 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída A
III.TŔÍDA sk.DA
09. 3.třída B
08 - III. třída B
DA3D
09 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída B
IV.TŔÍDA sk.AA
10. 3.třída C
09 - III. třída C
10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C
IV.TŔÍDA sk.BA
11. 3.třída D
10 - III. třída D
51 - Východočeský přebor seniorů
IV.TŔÍDA sk.CA
12. 4.třída A
11 - III. třída E
52 - Východočeská soutěž seniorů
IV.TŔÍDA sk.DA
13. 4.třída B
12 - III. třída F
IV.TŔÍDA sk.EA
14.4.třída C
13 - IV. třída A
15. 4.třída D
14 - IV. třída B
16. 4.třída E
15 - IV. třída C
16 - IV. třída D
17 - IV. třída E
18 - IV. třída F
19 - IV. třída G