Český tenisový svaz

Poláková Veronika

Datum narození:
02.03.2007
Platnost reg. do:
07.11.2021
Klub:
Sportclub Řevnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TC VITALITY Březnice
498 (6)
 
 
 
2019
TC VITALITY Březnice
185 (12)
511 (4)
 
 
2020
Sportclub Řevnice, z.s.
145 (1)
191 (9)
613 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.11.2019, Halový okresní přebor Praha-západ

Řevnická sportovní (P - 500), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.11.2019, Halový okresní přebor Praha-západ

Řevnická sportovní (P - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
10 - III. třída C
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Sokol Jílové TK (6) - Sportclub Řevnice, z.s. (2)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
10 - III. třída C
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Sokol Jílové TK (6) - Sportclub Řevnice, z.s. (2)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Bohutín, z.s. (7) - Lokomotiva Zdice
0
2.
21 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Lokomotiva Zdice - 1. Vestecká sportovní o.s. (1)
4
3.
21 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, TJ TK Neratovice (4) - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Bohutín, z.s. (7) - Lokomotiva Zdice
0
2.
21 - I. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, Lokomotiva Zdice - 1. Vestecká sportovní o.s. (1)
0
3.
21 - I. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, TJ TK Neratovice (4) - Lokomotiva Zdice
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, Lokomotiva Beroun (1) - Sportclub Řevnice (5)
6
2.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, Sportclub Řevnice (5) - Lokomotiva Zdice (4)
0
3.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, Sportclub Řevnice (5) - Tenis Dobříš B (2)
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
6.6.2020 NT 14.6.2020, Lokomotiva Beroun (1) - Sportclub Řevnice (5)
5
2.
31 - I. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, Sportclub Řevnice (5) - Lokomotiva Zdice (4)
5
3.
31 - I. třída A
27.6.2020 NT 4.7.2020, Sportclub Řevnice (5) - Tenis Dobříš B (2)
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16