Český tenisový svaz

Gabrielová Aneta

Datum narození:
28.09.2006
Platnost reg. do:
06.10.2019
Klub:
LTC Mladá Boleslav o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Mladá Boleslav o.s.
381 (6)
 
 
 
2018
LTC Mladá Boleslav o.s.
135 (15)
584 (3)
 
 
2019
LTC Mladá Boleslav o.s.
272 (1)
234 (9)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2017, Vysočanský pohár

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
2
28.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

0
3
06.01.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

0
4
13.01.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

10
5
27.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
6
10.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

0
7
24.02.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/-

10
8
03.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

0
9
10.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

7
10
17.03.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
11
24.03.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

0
12
31.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
13
07.04.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

7
14
14.04.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

0
15
01.05.2018, Okresní přebor Mladá Boleslav

LTC Mladá Boleslav o.s. (P - 200), K: 4/4

0
16
02.06.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
17
07.07.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/-

15
18
28.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

10
19
01.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

7
20
14.08.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
21
17.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (B - 300), K: 8/-

22
22
01.09.2018, Vlašimský pohár

Spartak Vlašim (C - 200), K: 4/4

20
23
08.09.2018, TC Chrudim Fall Cup - U14

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/-

15
24
22.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
25
29.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
145/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2017, Vysočanský pohár

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

7
2
28.12.2017, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/5

0
3
06.01.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

0
4
13.01.2018, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
5
27.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
6
10.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

7
7
24.02.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
8
03.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

0
9
10.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
10
17.03.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
11
24.03.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/-

-
12
31.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
13
07.04.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

0
14
14.04.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
15
01.05.2018, Okresní přebor Mladá Boleslav

LTC Mladá Boleslav o.s. (P - 200), K: 4/4

0
16
02.06.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

0
17
07.07.2018, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/-

-
18
28.07.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
19
01.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
20
14.08.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
17.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (B - 300), K: 8/-

-
22
01.09.2018, Vlašimský pohár

Spartak Vlašim (C - 200), K: 4/4

0
23
08.09.2018, TC Chrudim Fall Cup - U14

TC Chrudim z.s. (C - 200), K: 4/-

-
24
22.09.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

15
25
29.09.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
44/15

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod B
1
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Kolín
1
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Čerčany - LTC Mladá Boleslav o.s.
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Houštka - LTC Mladá Boleslav o.s.
3
7.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Slavoj Český Brod B
1
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - LTC Kolín
4
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Žiželice - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Slavoj Čerčany - LTC Mladá Boleslav o.s.
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Houštka - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
7.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13