Český tenisový svaz

Soutěže jednotlivců ČTS - dorost

Muži
Ženy
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
datum
kód.č.
Pořadatel
i
výsledky
       26.-29.11. 406840 Okresní přebor Praha-východ 2021
LTC Houštka (P)
     
26.-29.11. 306840 Okresní přebor Praha-východ 2021
LTC Houštka (P)
            
26.-30.11. 306000 TK PRECHEZA Přerov o.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       26.-30.11. 406000 TENIS SLOVÁCKO z.s. (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
       27.-28.11. 406001 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-28.11. 306001 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 27.-28.11. 406002 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-28.11. 306832 Halový okresní přebor Benešov
Tsport Votice o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-28.11. 306002 Tenisový klub Eden (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-29.11. 306003 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4       
27.-28.11. 306133 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-29.11. 306004 TK Opava (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
27.-28.11. 306005 TJ Brno-Komín (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       27.-29.11. 406003 TJ Radlice (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.11. 306006 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
03.-07.12. 306007 TK Havířov, z.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
       03.-07.12. 406004 TK DEZA Valašské Meziříčí (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
04.-05.12. 306008 NTC Kyjov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-06.12. 306009 TK TILIA Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 04.-06.12. 406005 TK TILIA Brno (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-05.12. 306010 TO TJ Svitavy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-05.12. 306011 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-05.12. 406006 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       04.-07.12. 406007 1. Vestecká sportovní o.s. (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
04.-06.12. 306012 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-06.12. 406008 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       04.-06.12. 406009 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-07.12. 306013 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 04.-07.12. 406010 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
04.-06.12. 306014 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
04.-07.12. 306148 TC VITALITY Březnice (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8       
10.-14.12. 306015 TCG Karlovy Vary (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12       
       10.-14.12. 406011 TK Neridé (A)
Informace
Oficiální výsledky
12/12
11.-13.12. 306991 Sdružený okresní přebor KA, FM, OVA, OP, BR, JE, SU, OL, PR, NJ, VS
TK Havířov, z.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
11.-13.12. 306016 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.12. 406012 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.12. 306017 TK Pelhřimov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.12. 306134 TK RAPID LIBEREC (C)       11.-13.12. 406118 TK RAPID LIBEREC (C)      
11.-13.12. 306018 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.12. 406013 TK Znojmo (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.12. 306019 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 11.-13.12. 406014 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.12. 306020 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       11.-13.12. 406015 TK Havířov, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       11.-12.12. 406832 Halový okresní přebor Benešov
Tsport Votice o.s. (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       11.-12.12. 406016 TK Choceň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
11.-13.12. 306021 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
11.-13.12. 306022 TJ Radlice (C)             
11.-13.12. 306023 CTA Rudná (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
18.-20.12. 306024 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.12. 406017 SK Tenis Tišnov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-19.12. 306025 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       18.-19.12. 406018 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.12. 306026 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.12. 406019 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.12. 306027 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-20.12. 406020 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-20.12. 406021 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-19.12. 306028 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-19.12. 406022 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
       18.-19.12. 406023 TJ Jiskra Strážnice (C)      
18.-20.12. 306029 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 18.-20.12. 406024 TK Oáza Říčany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5
18.-20.12. 306030 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       18.-21.12. 406119 TK Žatec (B)
Informace
Oficiální výsledky
8/8
       18.-19.12. 406025 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-21.12. 306031 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-21.12. 406026 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-19.12. 306032 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 18.-19.12. 406027 TO Sokol Nehvizdy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
18.-20.12. 306033 TK Opava (C)             
18.-21.12. 306135 TK RAPID LIBEREC (B)             
26.-28.12. 306034 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/6 26.-28.12. 406028 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
27.-29.12. 306035 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
29.-31.12. 306036 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/5 29.-31.12. 406029 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
31.12.-02.01. 306037 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 31.12.-02.01. 406030 Tenis Cibulka (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
07.-10.01. 306038 SK OAZA Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       08.-10.01. 406991 Sdružený okresní přebor KA, FM, OVA, OP, BR, JE, SU, OL, PR, NJ, VS
TK Havířov, z.s. (P)
     
08.-10.01. 306039 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5       
08.-10.01. 306040 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/4 08.-10.01. 406031 TENIS SLOVÁCKO z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.01. 306041 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.01. 406032 TC Dvůr Králové, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.01. 306042 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.01. 406033 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-09.01. 306043 Spartak Polička (C)       08.-09.01. 406034 Spartak Polička (C)      
08.-10.01. 306044 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 08.-10.01. 406035 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-11.01. 306045 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
5/5 08.-11.01. 406036 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
08.-10.01. 306046 Tempo Praha (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
08.-09.01. 306149 LTC Český Krumlov (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.01. 306047 TC ESO Praha z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       15.-17.01. 406935 Kvalifikace HOP VčOTS
LTC Vysoké Mýto (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.01. 306048 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.01. 406037 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.01. 306136 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.01. 406120 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.01. 306049 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4 15.-17.01. 406038 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
15.-17.01. 306935 Kvalifikace HOP VčOTS
TO SK Žamberk (P)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.01. 306050 TJ LTC Poděbrady (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-17.01. 306051 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
15.-16.01. 306137 TK Kadaň (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4       
       16.-17.01. 406039 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
Oficiální výsledky
4/4
22.-23.01. 306052 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-       
       22.-23.01. 406040 NTC Kyjov (C)
Informace
  -/-
       22.-23.01. 406041 LTC Humpolec (C)
Informace
  -/-
22.-23.01. 306053 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/- 22.-23.01. 406042 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C)
Informace
  -/-
22.-24.01. 306054 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 22.-24.01. 406043 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
22.-24.01. 306055 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 22.-24.01. 406044 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
22.-24.01. 306056 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 22.-24.01. 406045 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
       22.-24.01. 406046 TK DEZA Valašské Meziříčí (C)
Informace
  -/-
22.-24.01. 306057 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
  -/-       
22.-24.01. 306058 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 22.-24.01. 406047 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
22.-25.01. 306059 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 22.-25.01. 406048 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
22.-24.01. 306060 TK Opava (C)
Informace
  -/-       
22.-23.01. 306061 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/- 22.-23.01. 406049 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/-
22.-24.01. 306062 CTA Rudná (C)
Informace
  -/-       
       29.-30.01. 406050 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
       29.01-01.02. 406051 LTC Vysoké Mýto (B)
Informace
  -/-
29.01-01.02. 306063 SK HIT Hradec Králové z.s. (B)
Informace
  -/-       
29.-31.01. 306064 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/- 29.-31.01. 406052 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/-
       29.-31.01. 406053 TK Pelhřimov (C)
Informace
  -/-
29.-31.01. 306138 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 29.-31.01. 406121 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
29.-31.01. 306065 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/- 29.-31.01. 406054 TK TILIA Brno (C)
Informace
  -/-
29.01-01.02. 306066 TK Škoda Plzeň z.s. (B)
Informace
  -/-       
29.-31.01. 306067 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C)
Informace
  -/-       
29.-31.01. 306068 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 29.-31.01. 406055 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
29.-30.01. 306069 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
  -/- 29.-30.01. 406056 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
  -/-
       29.01-01.02. 406057 TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B)
Informace
  -/-
       29.-30.01. 406058 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-
       29.-30.01. 406122 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-
29.-31.01. 306070 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-       
05.-07.02. 306071 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/- 05.-07.02. 406059 TK TENNISPOINT FM (C)
Informace
  -/-
05.-06.02. 306072 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/- 05.-06.02. 406060 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-
05.-08.02. 306073 TC Brno. (B)
Informace
  -/-       
05.-07.02. 306139 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 05.-07.02. 406123 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
05.-07.02. 306074 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 05.-07.02. 406061 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
05.-06.02. 306075 TK Choceň (C)
Informace
  -/-       
       05.-06.02. 406062 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/-
       05.-08.02. 406063 LTC Modřany 2005 (B)
Informace
  -/-
       05.-06.02. 406064 LTC Český Krumlov (C)
Informace
  -/-
       05.-07.02. 406065 SK Zlín-Mladcová (B)
Informace
  -/-
05.-08.02. 306076 TJ Spoje Praha (B)
Informace
  -/-       
       05.-06.02. 406066 Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C)
Informace
  -/-
05.-07.02. 306077 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/- 05.-07.02. 406067 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/-
12.-13.02. 306078 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C)
Informace
  -/-       
12.-14.02. 306940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-       
       12.-14.02. 406940 Halový oblastní přebor
jihomoravský (P)
Informace
  -/-
12.-15.02. 306970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-       
       12.-15.02. 406970 Halový oblastní přebor
severomoravský (P)
Informace
  -/-
12.-15.02. 306800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-       
       12.-15.02. 406800 Halový oblastní přebor
Praha (P)
Informace
  -/-
       12.-14.02. 406124 TK Most (C)
Informace
  -/-
12.-14.02. 306860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-       
       12.-14.02. 406860 Halový oblastní přebor
jihočeský (P)
Informace
  -/-
       12.-13.02. 406830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-
12.-13.02. 306830 Halový oblastní přebor
středočeský (P)
Informace
  -/-       
       12.-14.02. 406880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-
12.-14.02. 306880 Halový oblastní přebor
západočeský (P)
Informace
  -/-       
12.-14.02. 306920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-       
       12.-14.02. 406920 Halový oblastní přebor
východočeský (P)
Informace
  -/-
12.-14.02. 306900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-       
       12.-14.02. 406900 Halový oblastní přebor
severočeský (P)
Informace
  -/-
18.-22.02. 306079 TK SLOVANKA Č. Lípa (A)
Informace
  -/-       
       18.-22.02. 406068 TCEN Hrádek nad Nisou (A)
Informace
  -/-
19.-20.02. 306080 TK Zlín (C)
Informace
  -/-       
19.-21.02. 306081 TJ Spoje Praha (C)
Informace
  -/- 19.-21.02. 406069 TJ Spoje Praha (C)
Informace
  -/-
19.-21.02. 306082 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/- 19.-21.02. 406070 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
19.-21.02. 306083 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/- 19.-21.02. 406071 Rožnovský tenisový klub (C)
Informace
  -/-
19.-21.02. 306084 TK Znojmo (C)
Informace
  -/-       
       19.-20.02. 406125 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
  -/-
19.-20.02. 306085 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-       
       19.-21.02. 406072 TO SK Mělník (C)
Informace
  -/-
19.-20.02. 306086 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/- 19.-20.02. 406073 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-
19.-21.02. 306087 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 19.-21.02. 406074 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
19.-22.02. 306088 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 19.-22.02. 406075 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
       19.-20.02. 406076 TK Slavia Plzeň (C)
Informace
  -/-
19.-21.02. 306089 CTA Rudná (C)
Informace
  -/-       
19.-21.02. 306090 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/- 19.-21.02. 406077 TK Konstruktiva, z.s. (C)
Informace
  -/-
26.-27.02. 306091 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/-       
       26.-27.02. 406078 SK HIT Hradec Králové z.s. (C)
Informace
  -/-
26.-28.02. 306092 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/- 26.-28.02. 406079 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/-
26.-28.02. 306093 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
  -/- 26.-28.02. 406080 TC-MJ TENIS Líšeň (C)
Informace
  -/-
       26.-27.02. 406081 TK Zlín (C)
Informace
  -/-
26.-27.02. 306094 Spartak Polička (C)       26.-27.02. 406082 Spartak Polička (C)      
26.-28.02. 306140 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 26.-28.02. 406126 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
26.-27.02. 306095 LTC Český Krumlov (C)             
26.-28.02. 306096 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 26.-28.02. 406083 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
       26.-28.02. 406084 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
26.-27.02. 306097 Sokol Čimice (C)
Informace
  -/-       
26.-28.02. 306098 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-       
05.-07.03. 306099 TC Brno. (C)
Informace
  -/- 05.-07.03. 406085 TC Brno. (C)
Informace
  -/-
05.-07.03. 306100 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/- 05.-07.03. 406086 TK Milo Olomouc (C)
Informace
  -/-
05.-07.03. 306101 TK Česká Třebová, z.s. (C)
Informace
  -/-       
05.-07.03. 306141 TK Chomutov (C)
Informace
  -/- 05.-07.03. 406127 TK Chomutov (C)
Informace
  -/-
05.-07.03. 306102 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
  -/- 05.-07.03. 406087 SK Vitality Slezsko o.s. (C)
Informace
  -/-
05.-07.03. 306142 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 05.-07.03. 406128 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
       05.-06.03. 406088 TK Choceň (C)
Informace
  -/-
05.-06.03. 306103 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
  -/- 05.-06.03. 406089 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C)
Informace
  -/-
05.-07.03. 306104 SK Zlín-Mladcová (C)
Informace
  -/-       
       05.-07.03. 406090 Slavoj Český Brod (C)
Informace
  -/-
05.-07.03. 306105 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/- 05.-07.03. 406091 TC Tachlovice (C)
Informace
  -/-
05.-08.03. 306106 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 05.-08.03. 406092 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
09.-10.03. 306882 Halový okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
  -/- 09.-10.03. 406882 Halový okresní přebor Domažlice
LTC Domažlice (P)
Informace
  -/-
11.-15.03. 306107 TK TENNISPOINT FM (B)
Informace
  -/-       
       11.-14.03. 406093 TK PRECHEZA Přerov o.s. (B)
Informace
  -/-
12.-13.03. 306108 TJ Brno-Komín (C)
Informace
  -/-       
12.-14.03. 306109 TK Pelhřimov (C)
Informace
  -/-       
12.-13.03. 306110 TK Letohrad (C)
Informace
  -/- 12.-13.03. 406094 TK Letohrad (C)
Informace
  -/-
12.-14.03. 306111 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/- 12.-14.03. 406095 Tenis Cibulka (C)
Informace
  -/-
12.-14.03. 306112 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/- 12.-14.03. 406096 TK Horní Měcholupy (C)
Informace
  -/-
12.-14.03. 306113 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/- 12.-14.03. 406097 1. Vestecká sportovní o.s. (C)
Informace
  -/-
12.-13.03. 306143 LTK TEPLICE o.s. (C)
Informace
  -/-       
12.-13.03. 306114 TJ Jiskra Strážnice (C)
Informace
  -/-       
12.-13.03. 306115 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
  -/- 12.-13.03. 406098 SPORT EDEN Beroun (C)
Informace
  -/-
12.-14.03. 306116 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
  -/- 12.-14.03. 406099 TO TJ Tesla Pardubice (C)
Informace
  -/-
12.-13.03. 306117 TK Stochov (D)
Informace
  -/-       
12.-13.03. 306144 TK Evženie Klášterec n/O (C)
Informace
  -/-       
12.-13.03. 306118 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/- 12.-13.03. 406100 TK Mnichovo Hradiště (C)
Informace
  -/-
12.-15.03. 306119 SK TALENT 13 - spolek (B)
Informace
  -/-       
       12.-15.03. 406130 TC VITALITY Březnice (B)
Informace
  -/-
       19.-20.03. 406101 TJ Brno-Komín (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 306145 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/- 19.-21.03. 406129 TK RAPID LIBEREC (C)
Informace
  -/-
       19.-21.03. 406102 Tennis Hill Havířov o.s. (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 306120 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C)
Informace
  -/-       
       19.-20.03. 406103 Tenisový klub Eden (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 306121 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/- 19.-21.03. 406104 TK Oáza Říčany (C)
Informace
  -/-
19.-21.03. 306122 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/- 19.-21.03. 406105 LTC Modřany 2005 (C)
Informace
  -/-
19.-20.03. 306146 TK Žatec (C)
Informace
  -/-       
19.-20.03. 306147 TK Severní Terasa (C)
Informace
  -/-       
19.-21.03. 306123 Tempo Praha (C)
Informace
  -/- 19.-21.03. 406106 Tempo Praha (C)
Informace
  -/-
19.-22.03. 306124 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/- 19.-22.03. 406107 LOB S.A. Bohnice, z.s. (C)
Informace
  -/-
19.-22.03. 306700 Halové MČR
ČTS (H)
Informace
  -/- 19.-22.03. 406700 Halové MČR
ČTS (H)
Informace
  -/-
26.-27.03. 306125 LTC Vysoké Mýto (C)
Informace
  -/-       
26.-28.03. 306126 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/- 26.-28.03. 406108 Tenisový klub Studénka z.s. (C)
Informace
  -/-
26.-29.03. 306127 HTK Třebíč (B)
Informace
  -/-       
       26.-28.03. 406109 TK Znojmo (B)
Informace
  -/-
       26.-28.03. 406110 TENIS-CENTRUM DTJ HK (C)
Informace
  -/-
       26.-28.03. 406111 TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C)
Informace
  -/-
       26.-29.03. 406112 TJ Radlice (B)
Informace
  -/-
       26.-28.03. 406113 TO SK Mělník (C)
Informace
  -/-
26.-29.03. 306128 TK Horní Měcholupy (B)
Informace
  -/-       
       26.-28.03. 406114 TO SK Žamberk (C)
Informace
  -/-
26.-28.03. 306129 TK PTA Kolín (C)
Informace
  -/- 26.-28.03. 406115 TK PTA Kolín (C)
Informace
  -/-
26.-28.03. 306130 TK Opava (C)
Informace
  -/-       
26.-27.03. 306131 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/- 26.-27.03. 406116 Tenis Club Mokropsy (C)
Informace
  -/-
26.-28.03. 306132 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/- 26.-28.03. 406117 TJ Sokol Vysočany (C)
Informace
  -/-