Muži | Ženy | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
datum | kód.č. | Pořadatel | i | výsledky |
datum | kód.č. | Pořadatel | i | výsledky |
||
24.-28.11. | 306000 | TK PRECHEZA Přerov o.s. (A) | 12/12 | ||||||||
24.-28.11. | 406000 | TENIS SLOVÁCKO z.s. (A) | 12/12 | ||||||||
25.-26.11. | 306001 | TJ Brno-Komín (C) | 5/5 | ||||||||
25.-27.11. | 306002 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 5/5 | 25.-27.11. | 406001 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 4/4 | ||||
25.-27.11. | 306003 | TK RAPID LIBEREC (C) | 4/4 | ||||||||
25.-27.11. | 306004 | TK Znojmo (C) | 4/4 | 25.-27.11. | 406002 | TK Znojmo (C) | 4/4 | ||||
25.-27.11. | 306005 | TK Horní Měcholupy (C) | 5/5 | ||||||||
25.-27.11. | 306006 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (C) | 5/5 | 25.-27.11. | 406003 | TENIS-CENTRUM DTJ HK (C) | 4/4 | ||||
25.-27.11. | 406004 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
25.-26.11. | 306007 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D) | 2/2 | ||||||||
01.-04.12. | 306008 | TK Havířov, z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
02.-04.12. | 306009 | TK TILIA Brno (C) | 5/5 | 02.-04.12. | 406005 | TK TILIA Brno (C) | 4/4 | ||||
02.-05.12. | 406006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. (B) | 8/8 | ||||||||
02.-03.12. | 306010 | TO TJ Svitavy (C) | 4/4 | ||||||||
02.-03.12. | 406007 | TK Choceň (C) | |||||||||
02.-04.12. | 306011 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
02.-04.12. | 306012 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | 5/5 | ||||||||
02.-04.12. | 306013 | TC Tachlovice (C) | 5/5 | 02.-04.12. | 406008 | TC Tachlovice (C) | 4/4 | ||||
02.-04.12. | 306014 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 02.-04.12. | 406009 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | ||||||
02.-03.12. | 306015 | TJ Jiskra Strážnice (C) | 4/4 | ||||||||
02.-03.12. | 306016 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 5/5 | 02.-03.12. | 406010 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 4/4 | ||||
02.-03.12. | 306017 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D) | 2/2 | ||||||||
02.-04.12. | 306018 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/5 | 02.-04.12. | 406011 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | ||||
02.-05.12. | 306019 | TK Neridé (B) | 9/9 | ||||||||
02.-04.12. | 306020 | TK Konstruktiva, z.s. (C) | 5/4 | 02.-04.12. | 406012 | TK Konstruktiva, z.s. (C) | |||||
02.-04.12. | 306171 | TK Horní Měcholupy (C) | 4/4 | 02.-04.12. | 406149 | TK Horní Měcholupy (C) | 4/4 | ||||
08.-12.12. | 306021 | LTC Houštka (A) | 12/12 | ||||||||
08.-12.12. | 406013 | TK Neridé (A) | 12/12 | ||||||||
08.-10.12. | 306022 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.12. | 306973 | Sdružený přebor okresu Karviná TK Havířov, z.s. (P) |
5/5 | 09.-11.12. | 406973 | Sdružený přebor okresu Karviná TK Havířov, z.s. (P) |
4/4 | ||||
09.-10.12. | 306023 | TENIS SLOVÁCKO z.s. (C) | 5/5 | 09.-10.12. | 406014 | TENIS SLOVÁCKO z.s. (C) | 4/4 | ||||
09.-11.12. | 306024 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 5/4 | 09.-11.12. | 406015 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | ||||
09.-11.12. | 306025 | TK RAPID LIBEREC (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.12. | 406016 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.12. | 406017 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C) | |||||||||
09.-11.12. | 306026 | TK Sport Kolovraty (C) | 4/4 | 09.-11.12. | 406018 | TK Sport Kolovraty (C) | 4/4 | ||||
09.-11.12. | 306935 | kvalifikace HOP VčOTS TO TJ Tesla Pardubice (P) |
5/5 | ||||||||
09.-11.12. | 406019 | SK TALENT 13 - spolek (C) | |||||||||
09.-11.12. | 306027 | TK Znojmo (C) | 4/* | 09.-11.12. | 406020 | TK Znojmo (C) | 4/4 | ||||
09.-11.12. | 406935 | kvalifikace HOP VčOTS TK Česká Třebová, z.s. (P) |
4/4 | ||||||||
09.-11.12. | 306028 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/5 | 09.-11.12. | 406021 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 4/* | ||||
09.-12.12. | 406022 | TC VITALITY Březnice (B) | 8/8 | ||||||||
09.-10.12. | 306867 | Halový okresní přebor Strakonice TK Strakonice (P) |
4/4 | ||||||||
09.-11.12. | 306029 | Tenis Cibulka (C) | 5/5 | 09.-11.12. | 406023 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | ||||
09.-12.12. | 306030 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 5/5 | 09.-12.12. | 406024 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
09.-10.12. | 306031 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C) | |||||||||
16.-17.12. | 306032 | TK Ústí n. Orlicí (C) | 4/4 | ||||||||
16.-17.12. | 406025 | TJ Brno-Komín (C) | 4/4 | ||||||||
16.-18.12. | 306033 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 4/4 | 16.-18.12. | 406026 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 4/4 | ||||
16.-19.12. | 406027 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
16.-17.12. | 406028 | LTC Vysoké Mýto (C) | 4/4 | ||||||||
16.-19.12. | 306034 | LTC VITON České Budějovice,z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
16.-18.12. | 306035 | TK RAPID LIBEREC (C) | 4/4 | 16.-18.12. | 406029 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||
16.-17.12. | 306036 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 4/4 | ||||||||
16.-19.12. | 306037 | TK Most (B) | 8/8 | ||||||||
16.-18.12. | 306038 | TC BORS CLUB (C) | 5/5 | ||||||||
16.-18.12. | 306039 | Sokol Letovice (C) | 5/5 | 16.-18.12. | 406030 | Sokol Letovice (C) | 4/4 | ||||
16.-19.12. | 406031 | TK Chomutov (B) | 8/8 | ||||||||
16.-17.12. | 406032 | TK Slavia Plzeň (C) | 4/4 | ||||||||
16.-19.12. | 306040 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | 16.-19.12. | 406033 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
16.-18.12. | 406034 | Lokomotiva Beroun (C) | 4/4 | ||||||||
16.-18.12. | 306041 | Tempo Praha (C) | 4/4 | ||||||||
16.-18.12. | 306042 | TK SK Kladno, z.s. (C) | 4/4 | 16.-18.12. | 406035 | TK SK Kladno, z.s. (C) | 4/4 | ||||
16.-18.12. | 306043 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | 16.-18.12. | 406036 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
16.-18.12. | 306172 | TK Horní Měcholupy (C) | 16.-18.12. | 406150 | TK Horní Měcholupy (C) | ||||||
16.-17.12. | 306865 | Halový okresní přebor Písek TK Písek (P) |
4/4 | 16.-17.12. | 406865 | Halový okresní přebor Písek TK Písek (P) |
|||||
26.-28.12. | 306044 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/* | 26.-28.12. | 406037 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 4/- | ||||
27.-29.12. | 306045 | Tenisklub7 (C) | 4/4 | 27.-29.12. | 406038 | Tenisklub7 (C) | 4/4 | ||||
27.-29.12. | 306046 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | 27.-29.12. | 406039 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/- | ||||
27.-29.12. | 306847 | Sdružený okresní přebor Praha-západ + Beroun Sportclub Řevnice, z.s. (P) |
|||||||||
27.-28.12. | 306963 | Halový okresní přebor Znojmo TK Znojmo (P) |
27.-28.12. | 406963 | Halový okresní přebor Znojmo TK Znojmo (P) |
||||||
28.-30.12. | 306047 | TC Tachlovice (C) | 5/5 | 28.-30.12. | 406040 | TC Tachlovice (C) | |||||
28.-30.12. | 306048 | Tenis Cibulka (C) | 28.-30.12. | 406041 | Tenis Cibulka (C) | ||||||
28.-30.12. | 306173 | TK Horní Měcholupy (C) | */- | 28.-30.12. | 406151 | TK Horní Měcholupy (C) | |||||
29.-31.12. | 306049 | DTJ Tenis Vřesina (C) | 5/5 | 29.-31.12. | 406042 | DTJ Tenis Vřesina (C) | 4/4 | ||||
29.-30.12. | 406043 | TK Slavia Plzeň (C) | |||||||||
30.-31.12. | 306050 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | 6/6 | ||||||||
30.-31.12. | 406044 | SK HIT Hradec Králové z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
30.12.-01.01. | 306051 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | 30.12.-01.01. | 406045 | Tenis Cibulka (C) | |||||
06.-08.01. | 306052 | TK Havířov, z.s. (C) | 5/4 | 06.-08.01. | 406046 | TK Havířov, z.s. (C) | 4/4 | ||||
06.-08.01. | 306053 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 5/4 | 06.-08.01. | 406047 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | ||||
06.-07.01. | 306054 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | 4/4 | ||||||||
06.-08.01. | 306055 | TK RAPID LIBEREC (C) | 4/4 | ||||||||
06.-08.01. | 406048 | SK TALENT 13 - spolek (C) | 4/4 | ||||||||
06.-08.01. | 306056 | TK Milo Olomouc (C) | 5/5 | 06.-08.01. | 406049 | TK Milo Olomouc (C) | 4/4 | ||||
06.-07.01. | 306057 | LTC Houštka (C) | 5/4 | 06.-07.01. | 406050 | LTC Houštka (C) | 4/4 | ||||
06.-07.01. | 306058 | TK Hlinsko (C) | 4/4 | ||||||||
06.-07.01. | 306059 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 5/5 | 06.-07.01. | 406051 | Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C) | 4/4 | ||||
06.-09.01. | 306060 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 6/6 | 06.-09.01. | 406052 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
06.-08.01. | 306061 | SK Zlín-Mladcová (C) | 6/6 | 06.-08.01. | 406053 | SK Zlín-Mladcová (C) | 4/4 | ||||
06.-08.01. | 406148 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/- | ||||||||
12.-14.01. | 306062 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D) | 2/2 | ||||||||
13.-14.01. | 406054 | TK Ústí n. Orlicí (C) | |||||||||
13.-15.01. | 306063 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 5/5 | 13.-15.01. | 406055 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 5/5 | ||||
13.-15.01. | 306064 | TC Brno. (C) | 5/5 | 13.-15.01. | 406056 | TC Brno. (C) | 4/4 | ||||
13.-15.01. | 406057 | TK Zlín (C) | 4/4 | ||||||||
13.-15.01. | 306065 | TC ESO Praha z.s. (C) | 5/5 | 13.-15.01. | 406058 | TC ESO Praha z.s. (C) | |||||
13.-15.01. | 306066 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
13.-14.01. | 306067 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 6/5 | 13.-14.01. | 406059 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | 4/4 | ||||
13.-14.01. | 306068 | Tenisový klub Eden HK (C) | 4/4 | ||||||||
13.-15.01. | 306069 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 6/5 | 13.-15.01. | 406060 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 4/4 | ||||
13.-16.01. | 306070 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 5/4 | 13.-16.01. | 406061 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
13.-14.01. | 306071 | LTC Český Krumlov (C) | 5/5 | ||||||||
13.-15.01. | 306072 | Tempo Praha (C) | 4/4 | 13.-15.01. | 406062 | Tempo Praha (C) | 4/4 | ||||
13.-15.01. | 306073 | TK SK Kladno, z.s. (C) | 5/5 | 13.-15.01. | 406063 | TK SK Kladno, z.s. (C) | 4/4 | ||||
20.-22.01. | 306075 | TC Brno. (C) | 5/5 | 20.-22.01. | 406065 | TC Brno. (C) | 5/4 | ||||
20.-22.01. | 306076 | Tennis Hill Havířov o.s. (C) | 5/5 | ||||||||
20.-22.01. | 406066 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
20.-22.01. | 306077 | TC Dvůr Králové, z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
20.-22.01. | 306078 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
20.-21.01. | 406067 | LTC Vysoké Mýto (C) | 4/4 | ||||||||
20.-22.01. | 406068 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C) | |||||||||
20.-22.01. | 406069 | SK TALENT 13 - spolek (C) | |||||||||
20.-22.01. | 306074 | SK Satalice (C) | 4/4 | 20.-22.01. | 406064 | SK Satalice (C) | 4/4 | ||||
20.-22.01. | 306079 | HTK Třebíč (C) | 4/4 | 20.-22.01. | 406070 | HTK Třebíč (C) | 4/* | ||||
20.-22.01. | 306080 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 6/6 | 20.-22.01. | 406071 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/* | ||||
20.-21.01. | 306081 | TJ Jiskra Strážnice (C) | 5/5 | ||||||||
20.-22.01. | 306082 | Tenis Cibulka (C) | 5/5 | 20.-22.01. | 406072 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | ||||
20.-21.01. | 306083 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D) | 2/2 | ||||||||
20.-22.01. | 306174 | TK Horní Měcholupy (C) | 20.-22.01. | 406152 | TK Horní Měcholupy (C) | 4/4 | |||||
27.-29.01. | 306084 | TK Havířov, z.s. (C) | 5/5 | ||||||||
27.-29.01. | 406073 | Tennis Hill Havířov o.s. (C) | 4/4 | ||||||||
27.-29.01. | 306085 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | 27.-29.01. | 406074 | TC-MJ TENIS Líšeň (C) | 4/4 | ||||
27.-29.01. | 306086 | TK Třebíč (C) | 4/4 | 27.-29.01. | 406075 | TK Třebíč (C) | 4/4 | ||||
27.-28.01. | 306087 | TK Evženie Klášterec n/O (C) | 4/4 | ||||||||
27.-29.01. | 306088 | TK RAPID LIBEREC (C) | 4/4 | ||||||||
27.-30.01. | 306089 | TO TJ Tesla Pardubice (B) | 9/8 | ||||||||
27.-28.01. | 306090 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C) | 5/5 | ||||||||
27.-30.01. | 306091 | TCG Karlovy Vary (B) | 8/8 | ||||||||
27.-30.01. | 406076 | TK Česká Třebová, z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
27.-30.01. | 406077 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
27.-29.01. | 306092 | TJ Sokol Vysočany (C) | 5/5 | 27.-29.01. | 406078 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | ||||
27.-28.01. | 406079 | RADOST Králův Dvůr (C) | 4/4 | ||||||||
27.-29.01. | 406080 | Tempo Praha (C) | 4/4 | ||||||||
27.-29.01. | 306093 | TO Bohemians Praha (C) | 4/4 | 27.-29.01. | 406081 | TO Bohemians Praha (C) | 4/- | ||||
03.-05.02. | 306094 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | 4/4 | 03.-05.02. | 406082 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | 5/4 | ||||
03.-05.02. | 306095 | TK RAPID LIBEREC (C) | 03.-05.02. | 406083 | TK RAPID LIBEREC (C) | 4/4 | |||||
03.-05.02. | 306096 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C) | 03.-05.02. | 406084 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C) | ||||||
03.-04.02. | 406085 | TJ Červený Kostelec (C) | 4/4 | ||||||||
03.-04.02. | 306097 | LTC Houštka (C) | 6/5 | 03.-04.02. | 406086 | LTC Houštka (C) | |||||
03.-06.02. | 306098 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (B) | 8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 306099 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 5/5 | 03.-05.02. | 406087 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 4/4 | ||||
03.-04.02. | 306100 | TK Choceň (C) | 5/4 | ||||||||
03.-06.02. | 306101 | SK Zlín-Mladcová (B) | 8/8 | ||||||||
03.-06.02. | 406088 | TJ Břevnov (B) | 8/8 | ||||||||
03.-05.02. | 306102 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 5/5 | 03.-05.02. | 406089 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
03.-06.02. | 406090 | TJ Brno-Komín (B) | 8/8 | ||||||||
05.-07.02. | 306103 | TK TILIA Brno (C) | 4/4 | 05.-07.02. | 406091 | TK TILIA Brno (C) | 4/4 | ||||
10.-12.02. | 306940 | Halový oblastní přebor jihomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-12.02. | 406940 | Halový oblastní přebor jihomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-12.02. | 306920 | Halový oblastní přebor východočeský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-12.02. | 406920 | Halový oblastní přebor východočeský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-12.02. | 306970 | Halový oblastní přebor severomoravský (P) |
9/9 | ||||||||
10.-12.02. | 406970 | Halový oblastní přebor severomoravský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-13.02. | 306800 | Halový oblastní přebor Praha (P) |
10/9 | ||||||||
10.-12.02. | 306860 | Halový oblastní přebor jihočeský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-12.02. | 406860 | Halový oblastní přebor jihočeský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-11.02. | 306832 | Okresní přebor Benešov I. ČLTPK Čerčany (P) |
4/4 | ||||||||
10.-12.02. | 306900 | Halový oblastní přebor severočeský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-12.02. | 406900 | Halový oblastní přebor severočeský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-13.02. | 406800 | Halový oblastní přebor Praha (P) |
8/8 | ||||||||
10.-11.02. | 406832 | Halový okresní přebor Benešov Tsport Votice o.s. (P) |
4/4 | ||||||||
10.-12.02. | 306830 | Halový oblastní přebor středočeský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-11.02. | 406830 | Halový oblastní přebor středočeský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-12.02. | 306880 | Halový oblastní přebor západočeský (P) |
8/8 | ||||||||
10.-12.02. | 406880 | Halový oblastní přebor západočeský (P) |
8/8 | ||||||||
17.-18.02. | 406092 | TK Ústí n. Orlicí (C) | |||||||||
17.-19.02. | 406093 | TK TILIA Brno (C) | 4/4 | ||||||||
17.-19.02. | 306104 | TJ Sokol Dolní Lhota (C) | 17.-19.02. | 406094 | TJ Sokol Dolní Lhota (C) | ||||||
17.-19.02. | 306105 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (C) | 5/5 | ||||||||
17.-18.02. | 306106 | TK Choceň (C) | 4/4 | ||||||||
17.-19.02. | 306107 | TK RAPID LIBEREC (C) | 17.-19.02. | 406095 | TK RAPID LIBEREC (C) | ||||||
17.-19.02. | 306108 | TK Pelhřimov (C) | 5/5 | ||||||||
17.-18.02. | 306109 | TJ Červený Kostelec (C) | |||||||||
17.-18.02. | 306110 | SK HAMR, z.s. (C) | 4/4 | 17.-18.02. | 406096 | SK HAMR, z.s. (C) | 4/4 | ||||
17.-19.02. | 306111 | ŽLTC Brno (C) | 5/5 | ||||||||
17.-20.02. | 306112 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/5 | 17.-20.02. | 406097 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
17.-19.02. | 306113 | Tempo Praha (C) | 5/5 | ||||||||
17.-19.02. | 306175 | TK Horní Měcholupy (C) | 4/4 | ||||||||
23.-27.02. | 306114 | TK TENNISPOINT FM (A) | 12/12 | ||||||||
23.-27.02. | 406098 | TCEN Hrádek nad Nisou (A) | 12/12 | ||||||||
24.-25.02. | 306115 | TK Ústí n. Orlicí (C) | 4/4 | ||||||||
24.-25.02. | 306116 | TJ Brno-Komín (C) | 5/4 | ||||||||
24.-26.02. | 306117 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 5/5 | 24.-26.02. | 406099 | Tenisový klub Studénka z.s. (C) | 5/4 | ||||
24.-25.02. | 306118 | LTC Humpolec (C) | 5/4 | ||||||||
24.-26.02. | 306119 | TK RAPID LIBEREC (C) | 24.-26.02. | 406100 | TK RAPID LIBEREC (C) | 4/4 | |||||
24.-26.02. | 306120 | Sokol Letovice (C) | 4/4 | 24.-26.02. | 406101 | Sokol Letovice (C) | 4/4 | ||||
24.-25.02. | 306121 | LTK TEPLICE o.s. (D) | 2/2 | ||||||||
24.-26.02. | 306122 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 24.-26.02. | 406102 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 4/4 | |||||
24.-26.02. | 306123 | TC Tachlovice (C) | 4/4 | 24.-26.02. | 406103 | TC Tachlovice (C) | 4/4 | ||||
24.-26.02. | 306124 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 6/6 | 24.-26.02. | 406104 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | ||||
24.-25.02. | 306125 | TJ Jiskra Strážnice (C) | 4/4 | ||||||||
24.-27.02. | 306126 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 5/5 | 24.-27.02. | 406105 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
24.-25.02. | 306127 | RADOST Králův Dvůr (C) | 4/4 | ||||||||
24.-25.02. | 406106 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C) | 4/4 | ||||||||
24.-26.02. | 306128 | TK Konstruktiva, z.s. (C) | 4/4 | 24.-26.02. | 406107 | TK Konstruktiva, z.s. (C) | |||||
24.-26.02. | 306129 | TO Bohemians Praha (C) | 4/4 | 24.-26.02. | 406108 | TO Bohemians Praha (C) | 4/4 | ||||
01.-03.03. | 306882 | Halový okresní přebor - Domažlice LTC Domažlice (P) |
4/4 | 01.-03.03. | 406882 | Halový okresní přebor - Domažlice LTC Domažlice (P) |
4/4 | ||||
02.-04.03. | 306130 | SK Tenis Tišnov (C) | 4/4 | 02.-04.03. | 406109 | SK Tenis Tišnov (C) | 4/4 | ||||
02.-04.03. | 306131 | SK Vitality Slezsko o.s. (C) | 5/4 | 02.-04.03. | 406110 | SK Vitality Slezsko o.s. (C) | 4/4 | ||||
02.-04.03. | 306132 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | 5/5 | 02.-04.03. | 406111 | TK DEZA Valašské Meziříčí (C) | 5/5 | ||||
02.-03.03. | 406112 | TK Choceň (C) | 4/4 | ||||||||
02.-03.03. | 306133 | Tenisový klub Eden HK (C) | 5/5 | ||||||||
02.-04.03. | 306134 | TJ Spoje Praha (C) | 6/5 | 02.-04.03. | 406113 | TJ Spoje Praha (C) | 4/4 | ||||
02.-03.03. | 406114 | LTC Humpolec (C) | 4/4 | ||||||||
02.-04.03. | 306135 | LTC Modřany 2005 (C) | 5/5 | 02.-04.03. | 406115 | LTC Modřany 2005 (C) | 4/4 | ||||
02.-03.03. | 306136 | LTC Houštka (C) | 5/4 | 02.-03.03. | 406116 | LTC Houštka (C) | 4/4 | ||||
02.-03.03. | 306137 | Tsport Votice o.s. (D) | 2/2 | ||||||||
02.-05.03. | 306138 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 5/5 | 02.-05.03. | 406117 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
08.-11.03. | 306139 | CTA Rudná (C) | 4/4 | 08.-11.03. | 406118 | CTA Rudná (C) | 4/4 | ||||
09.-10.03. | 406119 | TJ Brno-Komín (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.03. | 306140 | DTJ Tenis Vřesina (C) | 4/4 | 09.-11.03. | 406120 | DTJ Tenis Vřesina (C) | 4/4 | ||||
09.-11.03. | 306141 | TK Zlín (C) | 5/5 | ||||||||
09.-11.03. | 406121 | TO SK Žamberk (C) | 4/4 | ||||||||
09.-11.03. | 306142 | TK Třebíč (C) | 4/4 | 09.-11.03. | 406122 | TK Třebíč (C) | |||||
09.-11.03. | 306143 | TK RAPID LIBEREC (C) | 4/- | ||||||||
09.-10.03. | 306144 | LTC Vysoké Mýto (C) | 5/5 | ||||||||
09.-11.03. | 406123 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C) | |||||||||
09.-11.03. | 406124 | SK TALENT 13 - spolek (C) | |||||||||
09.-11.03. | 306145 | Tenisklub Cheb (C) | 4/4 | ||||||||
09.-12.03. | 306700 | Halové MČR ČTS (H) |
15/15 | 09.-12.03. | 406700 | Halové MČR ČTS (H) |
15/15 | ||||
09.-10.03. | 306146 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D) | 2/2 | ||||||||
09.-10.03. | 306147 | ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (D) | |||||||||
09.-11.03. | 306148 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | 09.-11.03. | 406125 | TJ Sokol Vysočany (C) | 4/4 | ||||
09.-11.03. | 306149 | TK Znojmo (C) | 4/4 | 09.-11.03. | 406126 | TK Znojmo (C) | 4/4 | ||||
09.-11.03. | 306150 | Tempo Praha (C) | 5/5 | 09.-11.03. | 406127 | Tempo Praha (C) | 4/4 | ||||
09.-11.03. | 306176 | TK Horní Měcholupy (C) | 09.-11.03. | 406153 | TK Horní Měcholupy (C) | ||||||
09.-10.03. | 406154 | Sokol Čimice (D) | 2/2 | ||||||||
09.-10.03. | 306177 | Sokol Čimice (D) | 2/2 | ||||||||
15.-18.03. | 306151 | SK Vitality Slezsko o.s. (B) | 8/8 | ||||||||
15.-18.03. | 406128 | PANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (B) | 8/8 | ||||||||
16.-18.03. | 306152 | TC Brno. (C) | 5/5 | 16.-18.03. | 406129 | TC Brno. (C) | 4/4 | ||||
16.-18.03. | 306153 | TK RAPID LIBEREC (C) | |||||||||
16.-17.03. | 406130 | Tenisový klub Eden HK (C) | 4/4 | ||||||||
16.-19.03. | 306154 | SK TALENT 13 - spolek (B) | */* | ||||||||
16.-18.03. | 306155 | TK Česká Třebová, z.s. (C) | 5/4 | ||||||||
16.-18.03. | 306156 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | 16.-18.03. | 406131 | 1. Vestecká sportovní o.s. (C) | */* | |||||
16.-17.03. | 306157 | TJ Jiskra Strážnice (C) | 4/4 | ||||||||
16.-19.03. | 406132 | TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (B) | */* | ||||||||
16.-18.03. | 406133 | Tenisklub Cheb (C) | |||||||||
16.-18.03. | 306158 | Tenis Cibulka (C) | 5/5 | 16.-18.03. | 406134 | Tenis Cibulka (C) | 4/4 | ||||
16.-18.03. | 306159 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | 4/4 | 16.-18.03. | 406135 | Pliskova Tennis Academy-Říčany (C) | */* | ||||
16.-19.03. | 306160 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | 16.-19.03. | 406136 | LOB S.A. Bohnice, z.s. (C) | 4/4 | ||||
16.-18.03. | 406137 | TJ Sokol Vysočany (C) | |||||||||
16.-18.03. | 306178 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | 16.-18.03. | 406155 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C) | 4/4 | ||||
19.-21.03. | 406138 | Tenisklub7 (C) | |||||||||
23.-25.03. | 306162 | TK TENNISPOINT FM (C) | -/- | 23.-25.03. | 406140 | TK TENNISPOINT FM (C) | -/- | ||||
23.-25.03. | 306163 | TK RAPID LIBEREC (C) | -/- | ||||||||
23.-24.03. | 306164 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | -/- | 23.-24.03. | 406141 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C) | -/- | ||||
23.-25.03. | 406142 | TK Pelhřimov (C) | -/- | ||||||||
23.-25.03. | 306165 | TO TJ Tesla Pardubice (C) | -/- | 23.-25.03. | 406143 | TO TJ Tesla Pardubice (C) | -/- | ||||
23.-25.03. | 306161 | SK Satalice (C) | -/- | 23.-25.03. | 406139 | SK Satalice (C) | -/- | ||||
23.-26.03. | 406144 | TJ Sokol Vysočany (B) | -/- | ||||||||
23.-26.03. | 306166 | TK Horní Měcholupy (B) | -/- | ||||||||
23.-24.03. | 406145 | TK Slavia Plzeň (C) | -/- | ||||||||
23.-26.03. | 406146 | ŽLTC Brno (B) | -/- | ||||||||
23.-25.03. | 306167 | Tenis Cibulka (C) | -/- | 23.-25.03. | 406147 | Tenis Cibulka (C) | -/- | ||||
23.-26.03. | 306168 | TK Znojmo (B) | -/- | ||||||||
27.-28.03. | 306169 | TK RAPID LIBEREC (C) | -/- | ||||||||
30.-31.03. | 306170 | TK Evženie Klášterec n/O (C) |