Český tenisový svaz

Hajná Kateřina

Datum narození:
17.05.2006
Platnost reg. do:
05.11.2019
Klub:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Tenisová škola Lucie Hrad
183 (12)
 
 
 
2018
Tenisová škola Lucie Hrad
84 (25)
493 (4)
 
 
2019
Tenisová škola Lucie Hrad
56 (1)
157 (12)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.03.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/5

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

20
2
15.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

15
4
05.01.2019, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

0
5
02.02.2019

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
6
09.02.2019

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

15
7
16.02.2019, Wilson Cup Pála Vízner

Pála Vízner Tennis z.s. (B - 500), K: 8/8

0
8
23.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

30
9
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

15
10
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

30
11
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

20
12
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

22
13
29.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

16
14
05.07.2019, Turnaj B - starší žactvo

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
15
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

22
16
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
17
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
18
17.08.2019

Lokomotiva Trutnov (C - 200), K: 4/4

30
19
24.08.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: 4/-

20
20
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

22
21
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

0
22
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

0
23
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
312/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

15
2
15.12.2018

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

15
4
05.01.2019, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

7
5
02.02.2019

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
6
09.02.2019

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

15
7
16.02.2019, Wilson Cup Pála Vízner

Pála Vízner Tennis z.s. (B - 500), K: 8/8

16
8
23.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
9
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
10
16.03.2019

TCEN Hrádek nad Nisou (B - 500), K: 8/8

30
11
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
12
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 8/8

16
13
29.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
14
05.07.2019, Turnaj B - starší žactvo

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
15
13.07.2019

TK Pelhřimov (B - 300), K: 8/8

16
16
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
17
15.08.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (B - 300), K: 8/8

0
18
17.08.2019

Lokomotiva Trutnov (C - 200), K: 4/4

15
19
24.08.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
20
07.09.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

0
21
20.05.2019, A2

SK Véska (A - 400), K: 12/-

-
22
17.07.2019, A3

TK Sparta Praha (A - 400), K: 12/-

-
23
27.07.2019

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 300), K: -/8

8
 Jednotlivci celkem
221/17

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
0
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s.
9
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
4
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
0
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
9
2.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019 NT 16.6.2019, Lokomotiva Beroun - LTC Mladá Boleslav o.s.
0
3.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019 NT 26.5.2019, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
3
4.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.4.2019 NT 5.5.2019, Lokomotiva Beroun - Slavoj Český Brod
8
5.
30 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Neridé - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33