Český tenisový svaz

Blažková Klára

Datum narození:
05.01.2008
Platnost reg. do:
01.11.2018
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

0
3
26.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
29.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/-

7
5
06.01.2018

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/4

15
6
13.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
7
20.01.2018, TK Skalník

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/-

20
8
01.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
9
10.02.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

15
10
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
11
24.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
12
03.03.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 400), K: 4/-

0
13
17.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
14
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

0
15
21.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
16
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

0
17
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

10
18
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

10
19
27.06.2018, Letní pohár

Lokomotiva Plzeň (C - 200), K: 4/4

7
20
07.07.2018, O Kutnohorský groš

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

7
21
09.07.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

10
22
11.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
23
14.07.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 200), K: 4/4

10
24
19.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
25
21.07.2018, Město Zdice open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

10
26
07.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
27
11.08.2018

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 200), K: 4/4

7
28
13.08.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

20
29
01.09.2018

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

10
30
08.09.2018, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

10
31
15.09.2018, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

10
32
30.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
223/31

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

-
3
26.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

0
4
29.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/-

-
5
06.01.2018

TCEN Hrádek nad Nisou (C - 400), K: 4/4

7
6
13.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
7
20.01.2018, TK Skalník

TK Skalník Mariánské Lázně (C - 400), K: 4/-

-
8
01.02.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
9
10.02.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

-
10
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

0
11
24.02.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
12
03.03.2018, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 400), K: 4/-

-
13
17.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
14
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

-
15
21.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

0
16
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 10/9

0
17
02.06.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

7
18
19.06.2018

SK Tenis Duchcov (C - 300), K: 4/4

7
19
27.06.2018, Letní pohár

Lokomotiva Plzeň (C - 200), K: 4/4

15
20
07.07.2018, O Kutnohorský groš

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

0
21
09.07.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

0
22
11.07.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
23
14.07.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 200), K: 4/4

7
24
19.07.2018, Wilson Tour 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
25
21.07.2018, Město Zdice open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

15
26
07.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
27
11.08.2018

TK Pernštýn 1897 Pardubice (C - 200), K: 4/4

0
28
13.08.2018, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

10
29
01.09.2018

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

-
30
08.09.2018, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

7
31
15.09.2018, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 200), K: 4/4

7
32
30.03.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
139/24

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš A
1
2.
42 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Slovan Kladno - Tenis Dobříš A
4
3.
42 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Open Tennis Club - Tenis Dobříš A
0
4.
42 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, Tenis Dobříš A - Sportclub Řevnice
1
5.
42 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, Tenis Dobříš A - SK Tenis Kladno
0
6.
42 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, Tenis Dobříš A - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš A
0
2.
42 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Slovan Kladno - Tenis Dobříš A
5
3.
42 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Open Tennis Club - Tenis Dobříš A
0
4.
42 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, Tenis Dobříš A - Sportclub Řevnice
7
5.
42 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, Tenis Dobříš A - SK Tenis Kladno
3
6.
42 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, Tenis Dobříš A - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21