Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
17.-21.01.
Pořadatel:
SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800)
Místo konání:
Vendryně 107
Kódové číslo:
806069
Dvorců + povrch:
4 rebound ace
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Samcová Michaela
Vendryně 1017
739 94 Vendryně
Tel. (1):
702 063 406
E-mail:
michaela.samcova@vitalityslezsko.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace do kvalifikace v pátek 17.1.20 do 10:00 hod. na místě.
POZOR ZMĚNA: PREZENTACE DO HLAVNÍ SOUTĚŽE V PÁTEK 17.1.20 DO 18:00 HOD. TELEFONICKY NEBO SMS NA TEL.: 702 063 406.

Ubytování: informace Vám podá Roman Sikora, tel. č.: 736 626 834

PLÁN NA SOBOTU 18.1.2020: DVOUHRA 32-16, 16-8, ČTYŘHRA 16-8.

ROPZPIS UTKÁNÍ NA SOBOTU 18.1.2020:
8:30 HOD.:KOVAČKOVÁ A.,JEČMÍNKOVÁ,OSTRAVSKÁ,FARAJPOUROVÁ,DANALD,
PAŠTIKOVÁ,OLIVERIUSOVÁ,DOBIÁŠOVÁ.
NB 9:15 HOD.:JIROUŠKOVÁ,ONDRÁŠKOVÁ,KOVAČKOVÁ J.,HETTLEROVÁ,SEKERKOVÁ,DVOŘÁČKOVÁ,LUDVOVÁ,SVOBODOVÁ.
NB 10:00 HOD.:BERVID,KREJČOVÁ,TAXOVÁ,KLAR,MOŠKOVÁ,
SLAVÍKOVÁ,DOSTÁLOVÁ,SAMSONOVÁ.
NB 10:45 HOD.:JIRÁKOVÁ,BOUDOVÁ,SLAMĚNÍKOVÁ,ELIÁŠOVÁ,
ŽOLDÁKOVÁ,ZDEŇKOVÁ,HAVLOVÁ,FOREJTKOVÁ.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
2
60
 
 
10.12.2019 13:55:07
2.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
6
60
 
 
14.11.2019 19:03:09
3.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
8
60
 
 
01.01.2020 19:07:39
4.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
11
60
 
 
04.11.2019 13:08:11
5.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
17
45
 
 
18.11.2019 12:41:06
6.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
18
45
 
 
04.01.2020 21:49:29
7.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
23
45
 
 
05.11.2019 01:12:01
8.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
24
45
 
 
06.11.2019 14:04:53
9.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
35
 
 
04.11.2019 20:25:24
10.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
31
35
 
 
14.11.2019 18:31:58
11.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
32
35
 
 
21.12.2019 09:22:07
12.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
33
35
 
 
06.12.2019 10:56:59
13.
Žoldáková Denisa 01.01.2008 SK HAMR, z.s.
36
35
 
 
11.11.2019 18:57:45
14.
Donald Natalie 27.08.2008 TK Sparta Praha
37
35
 
 
11.11.2019 14:08:56
15.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
40
35
 
 
22.11.2019 14:03:51
16.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
42
30
 
 
05.11.2019 13:27:37
17.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
43
30
 
 
07.01.2020 00:01:37
18.
Slavíková Barbora 18.09.2008 TENIS VLAŠIM,z.s.
44
30
 
 
17.11.2019 21:10:21
19.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
46
30
 
 
15.12.2019 08:52:10
20.
Dvořáčková Anna 22.10.2008 ŽLTC Brno
50
30
 
 
11.12.2019 19:42:31
21.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
51
30
 
 
01.11.2019 11:05:24
22.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
53
30
 
 
09.11.2019 18:23:41
23.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
55
30
 
volná karta ČTS
12.11.2019 22:38:16
24.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
58
30
 
 
04.11.2019 06:05:46
25.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
61
25
 
 
25.12.2019 10:22:34
26.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
85
20
 
volná karta-pořadatele
02.11.2019 07:42:51
27.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
132
15
 
volná karta-pořadatele
01.11.2019 13:17:30
28.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
 
volná karta ČTS
01.11.2019 08:22:13
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
64
25
 
 
04.11.2019 07:16:56
2.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
68
25
 
 
10.11.2019 20:14:38
3.
Ostravská Adéla 19.08.2008 TK Zlín
69
25
 
 
03.11.2019 19:11:56
4.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
72
25
 
 
07.11.2019 10:28:18
5.
Boudová Valerie 15.09.2008 ŽLTC Brno
74
25
 
 
03.11.2019 14:38:34
6.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
 
 
09.11.2019 21:26:21
7.
Blažková Klára 05.01.2008 TK Olymp Praha
83
25
 
 
01.11.2019 09:46:00
8.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
92
20
 
 
02.11.2019 07:50:16
9.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
105
20
 
 
03.12.2019 10:01:02
10.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
108
20
 
 
14.11.2019 09:33:47
11.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
volná karta ČTS
03.12.2019 17:29:33
12.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
124
15
 
 
01.11.2019 20:28:02
13.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
155
15
 
 
01.11.2019 08:42:14
14.
Cieslarová Barbara 09.06.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
299
9
 
volná karta-pořadatele
01.11.2019 15:31:06
15.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
volná karta ČTS
31.10.2019 23:42:51
16.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
volná karta-pořadatele
01.11.2019 00:04:27

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
MIČOLOVÁ BEATA 30.01.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
163
15
 
 
22.12.2019 19:13:10
2.
Sněhotová Karolína 13.11.2009 SK JC Sport Opava
232
12
 
 
07.12.2019 08:27:49
3.
Bečičková Laura 25.08.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
235
12
 
 
07.11.2019 13:39:57
4.
Hnidets Anastasiia 27.02.2009 TC Ostrava Nová Ves
707
4
 
 
18.12.2019 20:04:15
5.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
 
01.11.2019 00:18:08
6.
Holubčíková Anna 15.10.2009 TC Třinec
1227
1
 
 
03.11.2019 11:00:22

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klein Eva 03.07.2010 TC Ostrava Nová Ves
1227
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 06:39:19
2.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
06.11.2019 11:11:14
3.
Suchomelová Amálie 03.12.2009 TK Milo Olomouc
460
6
 
odhlášeno hráčem
16.11.2019 21:15:30
4.
Zedníčková Anna 16.03.2008 HTK Třebíč
321
9
 
odhlášeno hráčem
17.12.2019 09:39:46
5.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 22:14:32
6.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
60
25
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 12:18:33
7.
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé
88
20
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 19:05:15
8.
Vargová Nina 03.11.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.12.2019 22:18:34
9.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.12.2019 10:41:39
10.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
 
odhlášeno hráčem
25.12.2019 15:16:35
11.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2019 19:41:51
12.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 22:26:04
13.
Vantuchová Aneta 19.04.2009 TK PTA Kolín
202
12
 
odhlášeno hráčem
01.01.2020 23:39:46
14.
Myslivcová Lucie 14.01.2009 TK Havířov
243
12
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 00:13:55
15.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec
299
9
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 10:27:46
16.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
135
15
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 12:13:05
17.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 20:51:08
18.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 20:51:48
19.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
439
6
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 13:13:33
20.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
103
20
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 16:10:00
21.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 09:54:13
22.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 14:14:12
23.
Martináková Adéla 01.09.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 12:30:18
24.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
130
15
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 16:42:14
25.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
297
9
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 20:13:38
26.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
226
12
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 20:32:52
27.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 11:07:20
28.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 21:04:29
29.
Vobořilová Anna 27.08.2008 TO TJ Tesla Pardubice
57
30
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 09:59:12
30.
Kovar Nicol 31.07.2009 Severočeská tenisová o.s.
230
12
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 17:37:07
31.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 20:30:02
32.
Vokrojová Barbora 10.10.2009 LTC Modřany 2005
252
12
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 06:16:08
33.
Peroutková Eliška 20.05.2009 TK Na Dolině o.s.
435
6
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 07:51:35
34.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
330
9
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 14:37:54
35.
Kurková Sofie 20.02.2009 Beskydský tenisový klub
724
4
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 15:11:39
36.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
98
20
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 16:36:50
37.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
117
20
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 19:15:53
38.
Horutová Agáta 22.05.2008 Tenis Nový Jičín,z.s.
128
15
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 22:27:42
39.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
70
25
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 06:57:49
40.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
97
20
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 08:09:09
41.
Peterková Adina 29.02.2008 TK Sparta Praha
120
15
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 09:42:02
42.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:50:15
43.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 11:53:25
44.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 20:42:15
45.
Melicharová Kateřina 18.03.2008 TK Sparta Praha
34
35
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 06:14:10
46.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
12
60
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 15:42:13