Český tenisový svaz

Peterková Adina

Datum narození:
29.02.2008
Platnost reg. do:
17.10.2021
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Sparta Praha
213 (12)
 
 
 
2020
TK Sparta Praha
120 (15)
693 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/-

7
2
07.12.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 600), K: 8/-

0
3
14.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 5/5

0
4
21.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

7
5
27.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/-

10
6
30.12.2019, TS Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 4/4

0
7
11.01.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/4

0
8
18.01.2020, TK TENIS S&C SVITAVY

TK TENIS S&C SVITAVY (C - 500), K: 4/4

0
9
08.02.2020

TK Zlín (C - 500), K: 4/4

0
10
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

10
11
22.02.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

10
12
29.02.2020

TK SC OSTRAVA (C - 500), K: 4/4

0
13
07.03.2020

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

0
14
29.05.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

0
15
01.07.2020, IVECO BUS CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 400), K: 8/-

0
16
03.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

0
17
11.07.2020

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

10
18
18.07.2020, Podhostýnská juniorka 2020

TK Bystřice p.H. (C - 200), K: 4/4

7
19
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

0
20
28.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/-

0
21
31.07.2020, Pohár starosty T.J.Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 400), K: 8/8

0
22
03.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/-

7
23
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
68/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/-

-
2
07.12.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 600), K: 8/-

-
3
14.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 5/5

0
4
21.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

0
5
27.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/-

-
6
30.12.2019, TS Cup

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500), K: 4/4

0
7
11.01.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/4

10
8
18.01.2020, TK TENIS S&C SVITAVY

TK TENIS S&C SVITAVY (C - 500), K: 4/4

7
9
08.02.2020

TK Zlín (C - 500), K: 4/4

7
10
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

10
11
22.02.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

0
12
29.02.2020

TK SC OSTRAVA (C - 500), K: 4/4

0
13
07.03.2020

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

5
14
29.05.2020, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 5/5

7
15
01.07.2020, IVECO BUS CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 400), K: 8/-

-
16
03.07.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/4

5
17
11.07.2020

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

15
18
18.07.2020, Podhostýnská juniorka 2020

TK Bystřice p.H. (C - 200), K: 4/4

10
19
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

0
20
28.07.2020

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 300), K: 4/-

-
21
31.07.2020, Pohár starosty T.J.Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 400), K: 8/8

0
22
03.08.2020, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 300), K: 4/-

-
23
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
76/16
08.02.2020

TK Zlín (C - 500), K: 4/4

8>4 Peterková, Žáčková - Fraňková, Mastná 6:7 (4), 6:4, 1:0 (4)
4>2 Nerudová, Tichá - Peterková, Žáčková 6:3, 6:3
získané body: 7 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
20.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
20.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
25.01.2020

TK Zlín (C - 500), K: 4/4

4>2 Mrázová, Pohanková - Peterková, Šenková 3:6, 6:4, 1:0 (3)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK AGROFERT Prostějov - TC BORS CLUB-STK Břeclav
0
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - ŽLTC Brno B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK AGROFERT Prostějov - TC BORS CLUB-STK Břeclav
0
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TC BORS CLUB-STK Břeclav - ŽLTC Brno B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0