Český tenisový svaz

Vokrojová Barbora

Datum narození:
10.10.2009
Platnost reg. do:
26.10.2020
Klub:
LTC Modřany 2005
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Modřany 2005
252 (12)
 
 
 
2021
LTC Modřany 2005
89 (20)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: -/8

8
 Jednotlivci celkem
8/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

15
2
07.12.2019, Tenis Cibulka Cup 2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

15
3
14.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

0
4
21.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/6

20
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

0
6
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

15
7
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

15
8
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 5/5

15
9
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

22
10
15.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/4

15
11
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

10
12
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
13
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

0
14
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 5/5

20
15
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

0
16
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 6/6

0
17
07.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

30
18
20.07.2020

LTC Pardubice (C - 300), K: 4/4

20
19
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

0
20
01.08.2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 4/4

20
21
08.08.2020

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

30
22
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
23
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

20
24
22.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

30
25
24.08.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/4

20
26
28.08.2020, RADOST DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 250), K: 4/4

30
27
05.09.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

20
28
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

0
29
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

0
30
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
31
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

0
32
11.01.2020

Tempo Praha (C - 500), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
382/31

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

20
2
07.12.2019, Tenis Cibulka Cup 2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

15
3
14.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

10
4
21.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/6

20
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

0
6
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
7
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

-
8
31.01.2020

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 5/5

20
9
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

0
10
15.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/4

0
11
29.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
12
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

0
13
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
14
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 5/5

0
15
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

0
16
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 6/6

20
17
07.07.2020, SLANY CUP

LTC Slaný (C - 200), K: 4/4

10
18
20.07.2020

LTC Pardubice (C - 300), K: 4/4

15
19
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

0
20
01.08.2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 4/4

10
21
08.08.2020

TK Benešov (C - 200), K: 4/4

10
22
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

19
23
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

15
24
22.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

15
25
24.08.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/4

10
26
28.08.2020, RADOST DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 250), K: 4/4

15
27
05.09.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
28
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

16
29
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

30
30
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
31
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
32
11.01.2020

Tempo Praha (C - 500), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
270/28

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, SK Meteor Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
3.
41. 1.třída A
28.6.2020, TJ Solidarita Praha 10 A - TENIS Klánovice B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, SK Meteor Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
5
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Solidarita Praha 10 A
0
3.
41. 1.třída A
28.6.2020, TJ Solidarita Praha 10 A - TENIS Klánovice B
5
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11