Český tenisový svaz

Šnajdrová Lucie

Datum narození:
18.02.2009
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
ŽLTC Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
4.5.2019, ŽLTC Brno D - TK Vyškov
0
2.
II.TŔÍDA sk.AS
22.6.2019, ŽLTC Brno D - HTK Třebíč B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
4.5.2019, ŽLTC Brno D - TK Vyškov
0
2.
II.TŔÍDA sk.AS
22.6.2019, ŽLTC Brno D - HTK Třebíč B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor ročníku 2009

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

5
3
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

0
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

0
5
12.01.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
19.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 5/5

10
7
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

0
8
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/-

0
9
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/-

0
10
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

0
11
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 4/4

15
12
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/-

0
13
01.06.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

0
14
20.07.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

10
15
23.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

0
16
27.07.2019, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/-

0
17
03.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 200), K: 4/-

15
18
10.08.2019

BLTC Brno (C - 200), K: 4/-

0
19
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
20
16.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

0
21
24.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

0
22
30.08.2019, Tesla Cup 2019

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/-

0
23
07.09.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
55/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor ročníku 2009

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

5
3
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

0
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

0
5
12.01.2019

TK Česká Třebová, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
6
19.01.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 5/5

0
7
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/-

-
8
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/-

-
9
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/-

-
10
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

-
11
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 4/4

0
12
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/-

-
13
01.06.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

-
14
20.07.2019

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

0
15
23.07.2019

TK Blansko (C - 200), K: 4/4

7
16
27.07.2019, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 200), K: 4/-

-
17
03.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 200), K: 4/-

-
18
10.08.2019

BLTC Brno (C - 200), K: 4/-

-
19
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
20
16.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

0
21
24.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

0
22
30.08.2019, Tesla Cup 2019

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/-

-
23
07.09.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
12/12

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŔÍDA M
23.6.2019, TK Zlín B - ŽLTC Brno B
0
1.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, SK Zlín-Mladcová - ŽLTC Brno C
0
2.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TK Fatra Napajedla - ŽLTC Brno C
3
1.
III.TŔÍDA AM
26.5.2019, Tenisový klub Tesla Brno - ŽLTC Brno D
0
2.
III.TŔÍDA AM
9.6.2019, ŽLTC Brno D - Sokol Brno Žabovřesky
3
3.
III.TŔÍDA AM
16.6.2019, SHARK club s.r.o. - ŽLTC Brno D
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŔÍDA M
23.6.2019, TK Zlín B - ŽLTC Brno B
0
1.
II.TŔÍDA BM
5.5.2019, SK Zlín-Mladcová - ŽLTC Brno C
1
2.
II.TŔÍDA BM
12.5.2019, TK Fatra Napajedla - ŽLTC Brno C
5
1.
III.TŔÍDA AM
26.5.2019, Tenisový klub Tesla Brno - ŽLTC Brno D
4
2.
III.TŔÍDA AM
9.6.2019, ŽLTC Brno D - Sokol Brno Žabovřesky
2
3.
III.TŔÍDA AM
16.6.2019, SHARK club s.r.o. - ŽLTC Brno D
3
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20