Český tenisový svaz

Havelková Natálie

Datum narození:
13.10.2010
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK AGROFERT Prostějov
78 (20)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

14
2
07.12.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/5

7
3
14.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600), K: 9/9

19
4
21.12.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 500), K: 4/4

0
5
27.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 6/6

20
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/8

0
7
10.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

0
8
18.01.2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/4

20
9
25.01.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/4

10
10
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

22
11
16.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/-

15
12
22.02.2020, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

15
13
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

0
14
07.03.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

0
15
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

16
16
13.06.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

10
17
27.06.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

15
18
01.07.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
19
03.07.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

30
20
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

16
21
13.07.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/-

30
22
18.07.2020

TK Kunštát (C - 200), K: 4/-

15
23
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/-

0
24
21.07.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/-

0
25
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

22
26
30.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

20
27
04.08.2020, Cafex Open

SK Žalov (C - 200), K: 4/-

20
28
08.08.2020

TC Holešov, o.s. (C - 200), K: 4/-

15
29
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

30
30
12.08.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/-

30
31
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
32
22.08.2020, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/-

20
33
24.08.2020, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 250), K: 4/-

20
34
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

0
35
29.08.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

30
36
05.09.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/-

30
37
12.09.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/-

30
38
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

30
39
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

16
40
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/-

0
41
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

0
42
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

36
43
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

0
44
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
638/44

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

0
2
07.12.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/5

0
3
14.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600), K: 9/9

0
4
21.12.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 500), K: 4/4

0
5
27.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 6/6

10
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/8

16
7
10.01.2020, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/4

10
8
18.01.2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/4

10
9
25.01.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/4

7
10
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

0
11
16.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 4/-

-
12
22.02.2020, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

15
13
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

0
14
07.03.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/4

15
15
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

16
16
13.06.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

7
17
27.06.2020, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 300), K: 4/4

15
18
01.07.2020

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
19
03.07.2020, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/-

-
20
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

16
21
13.07.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/-

-
22
18.07.2020

TK Kunštát (C - 200), K: 4/-

-
23
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/-

-
24
21.07.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/-

-
25
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

16
26
30.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

-
27
04.08.2020, Cafex Open

SK Žalov (C - 200), K: 4/-

-
28
08.08.2020

TC Holešov, o.s. (C - 200), K: 4/-

-
29
10.08.2020, TS CUP 2020

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 400), K: 8/8

0
30
12.08.2020

ASK Lipůvka (C - 300), K: 4/-

-
31
17.08.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
32
22.08.2020, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/-

-
33
24.08.2020, Vlašimský pohár

TENIS VLAŠIM,z.s. (C - 250), K: 4/-

-
34
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

-
35
29.08.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

15
36
05.09.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/-

-
37
12.09.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/-

-
38
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

16
39
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

8
40
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/-

-
41
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

-
42
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

-
43
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

-
44
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
207/24

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, Tenis Vsetín A (3) - Beskydský tenisový klub (6)
4
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK DEZA Valašské Meziříčí B (7) - Tenis Vsetín A (3)
0
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, Tenis Vsetín A (3) - TK Slavia Orlová A (2)
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, Tenis Vsetín A (3) - Beskydský tenisový klub (6)
3
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, TK DEZA Valašské Meziříčí B (7) - Tenis Vsetín A (3)
14
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, Tenis Vsetín A (3) - TK Slavia Orlová A (2)
12
 Družstva celkem (4hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
33
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33