Český tenisový svaz

Vrajíková Rozálie

Datum narození:
07.04.2009
Platnost reg. do:
12.10.2020
Klub:
TC BIOCEL Vratimov z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TC BIOCEL Vratimov z.s.
226 (12)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
06.06.2020, TK TENNISPOINT FM B(4) - TC BIOCEL Vratimov z.s.(7)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
20.06.2020, TC BIOCEL Vratimov z.s.(7) - Slavoj Český Těšín(2)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
06.06.2020, TK TENNISPOINT FM B(4) - TC BIOCEL Vratimov z.s.(7)
1
2.
Oblastní soutěž 1.třída skupina A
20.06.2020, TC BIOCEL Vratimov z.s.(7) - Slavoj Český Těšín(2)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

40
2
07.12.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/5

20
3
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/6

20
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/-

0
5
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/4

40
6
04.01.2020, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 500), K: 4/4

30
7
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 9/9

27
8
18.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

15
9
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/5

40
10
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/4

30
11
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/10

0
12
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

0
13
28.02.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 8/8

22
14
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/5

14
15
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

27
16
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

30
17
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

22
18
18.07.2020

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 5/5

20
19
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

30
20
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

50
21
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

36
22
22.02.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
513/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

14
2
07.12.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 500), K: 4/5

20
3
14.12.2019, Sdružený okresní halový přebor

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/6

14
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/-

-
5
27.12.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/4

7
6
04.01.2020, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 500), K: 4/4

15
7
10.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 9/9

0
8
18.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

10
9
25.01.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/5

15
10
08.02.2020, TENNISPOINT WINTER YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 500), K: 4/4

15
11
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/10

0
12
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

-
13
28.02.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 8/8

0
14
07.03.2020, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 500), K: 6/5

0
15
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 9/9

19
16
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

45
17
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

0
18
18.07.2020

TK SC OSTRAVA (C - 300), K: 5/5

10
19
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

45
20
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

-
21
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

-
22
22.02.2020, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: -/5

0
 Jednotlivci celkem
229/18

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, Tennis Hill Havířov o.s. A (1) - TK DEZA Valašské Meziříčí B (7)
1
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, Beskydský tenisový klub (6) - Tennis Hill Havířov o.s. A (1)
1
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, Tennis Hill Havířov o.s. A (1) - TC Ostrava Nová Ves A (8)
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
07.06.2020, Tennis Hill Havířov o.s. A (1) - TK DEZA Valašské Meziříčí B (7)
0
2.
Oblastní přebor skupina A
21.06.2020, Beskydský tenisový klub (6) - Tennis Hill Havířov o.s. A (1)
3
3.
Oblastní přebor skupina A
28.06.2020, Tennis Hill Havířov o.s. A (1) - TC Ostrava Nová Ves A (8)
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5