Český tenisový svaz

Vrajíková Rozálie

Datum narození:
07.04.2009
Platnost reg. do:
12.10.2019
Klub:
TC BIOCEL Vratimov z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/-

14
2
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

0
3
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
4
26.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

15
5
09.02.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

10
6
23.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
7
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

10
8
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/-

0
9
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

10
10
29.03.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/-

10
11
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 4/4

20
12
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
13
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/-

7
14
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

10
15
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/-

10
16
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/-

15
17
20.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/4

10
18
27.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

0
19
30.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

10
20
03.08.2019

TK SC OSTRAVA (C - 200), K: 4/4

10
21
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

10
22
13.08.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO II.

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 4/4

0
23
31.08.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
24
07.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
204/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: 6/-

-
2
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

-
3
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/6

0
4
26.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

5
5
09.02.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

0
6
23.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

7
7
09.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

0
8
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/-

-
9
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

0
10
29.03.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/-

-
11
18.04.2019, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 200), K: 4/4

10
12
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
13
01.06.2019

TK Opava (C - 200), K: 4/-

-
14
22.06.2019

TO VOKD Ostrava-Poruba (C - 200), K: 4/4

0
15
02.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
16
05.07.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/-

-
17
20.07.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/4

7
18
27.07.2019

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 200), K: 4/4

10
19
30.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

10
20
03.08.2019

TK SC OSTRAVA (C - 200), K: 4/4

0
21
10.08.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

10
22
13.08.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO II.

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 4/4

10
23
31.08.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
24
07.09.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
91/17

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
08.05.2019, TC Ostrava Nová Ves B - TC Vratimov z.s.
1
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
12.05.2019, TC Vratimov z.s. - Rožnovský tenisový klub
1
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
16.06.2019, TK Opava-Minerva - TC Vratimov z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
08.05.2019, TC Ostrava Nová Ves B - TC Vratimov z.s.
1
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
12.05.2019, TC Vratimov z.s. - Rožnovský tenisový klub
3
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
16.06.2019, TK Opava-Minerva - TC Vratimov z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6