Český tenisový svaz

Levinsky Gloria

Datum narození:
09.02.2010
Platnost reg. do:
01.10.2021
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/-

15
2
01.08.2020

TC Holešov, o.s. (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
25/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.01.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/-

-
2
01.08.2020

TC Holešov, o.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
20.6.2020, TC-MJ TENIS Líšeň - TJ Žďár nad Sázavou
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
20.6.2020, TC-MJ TENIS Líšeň - TJ Žďár nad Sázavou
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

27
2
07.12.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 6/5

14
3
14.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600), K: 9/9

19
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/4

40
5
27.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 6/-

20
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/8

27
7
01.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 500), K: 5/4

27
8
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

22
9
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/10

0
10
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

0
11
07.03.2020, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 600), K: 9/9

0
12
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

22
13
13.06.2020, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 300), K: 4/4

30
14
27.06.2020

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

20
15
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

0
16
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

16
17
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
18
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

16
19
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

0
20
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/-

46
21
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/13

38
22
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/-

0
23
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

0
 Jednotlivci celkem
384/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 6/6

14
2
07.12.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 6/5

15
3
14.12.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 600), K: 9/9

0
4
21.12.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/4

10
5
27.12.2019, Mladcová Open

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 6/-

-
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/8

0
7
01.02.2020, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 500), K: 5/4

15
8
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

0
9
14.02.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B1

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 600), K: 10/10

0
10
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

0
11
07.03.2020, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 600), K: 9/9

19
12
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

8
13
13.06.2020, Sokol Zábřeh

Sokol Zábřeh (C - 300), K: 4/4

15
14
27.06.2020

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
15
01.07.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

22
16
06.07.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

0
17
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
18
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

22
19
24.07.2020, LAMA Cup 2020

SK LAMA o.s. (B - 400), K: 8/8

8
20
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/-

-
21
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/13

0
22
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/-

-
23
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
158/19

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TK AGROFERT Prostějov - ŽLTC Brno
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TK AGROFERT Prostějov - ŽLTC Brno
28
 Družstva celkem (4hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28