Český tenisový svaz

Drbalová Linda

Datum narození:
30.06.2009
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK Meteor Praha
103 (20)
597 (4)
 
 
2021
SK Meteor Praha
46 (30)
254 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
6.6.2020, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha A
6
2.
31. 1.třída A
20.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - SK Meteor Praha A
0
3.
31. 1.třída A
27.6.2020, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
6.6.2020, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha A
9
2.
31. 1.třída A
20.6.2020, Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A - SK Meteor Praha A
7
3.
31. 1.třída A
27.6.2020, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

TK Most (B - 600), K: 10/10

0
2
14.12.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 600), K: 11/11

0
3
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

40
4
28.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

40
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

0
6
10.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 7/7

25
7
25.01.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/-

15
8
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

0
9
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

30
10
15.02.2020, B4

TK Neridé (B - 600), K: 11/11

43
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

35
12
13.06.2020, METEOR CUP 2020

SK Meteor Praha (C - 300), K: 5/4

40
13
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

0
14
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

24
15
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
16
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

30
17
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

40
18
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

0
19
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

30
20
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

45
21
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

0
22
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
23
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

30
24
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

45
25
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
512/25

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

TK Most (B - 600), K: 10/10

0
2
14.12.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 600), K: 11/11

28
3
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

20
4
28.12.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 5/5

15
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

0
6
10.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 7/7

35
7
25.01.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/-

-
8
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

0
9
08.02.2020, R a D Pneu Cup 2020

LTC Vysoké Mýto (B - 600), K: 8/8

22
10
15.02.2020, B4

TK Neridé (B - 600), K: 11/11

28
11
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
12
13.06.2020, METEOR CUP 2020

SK Meteor Praha (C - 300), K: 5/4

15
13
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

0
14
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

28
15
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

30
16
20.07.2020

TK Ústí n. Orlicí (B - 300), K: 8/8

16
17
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

27
18
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

0
19
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

22
20
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

16
21
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

0
22
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

21
23
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

0
24
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

22
25
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
361/23

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK Olymp Praha - SK Meteor Praha A
1
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK Meteor Praha A - I.ČLTK Praha A
0
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, SK HAMR, z.s. A - SK Meteor Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TK Olymp Praha - SK Meteor Praha A
1
2.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK Meteor Praha A - I.ČLTK Praha A
0
3.
40-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, SK HAMR, z.s. A - SK Meteor Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2