Český tenisový svaz

Marešová Sofie

Datum narození:
25.03.2009
Platnost reg. do:
02.11.2020
Klub:
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
70 (25)
780 (3)
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA II.B
04.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně - Lokomotiva Plzeň
3
2.
OŽA II.B
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň - Čechie Dalovice
1
3.
OŽA II.B
08.6.2019, Lokomotiva Karlovy Vary - Lokomotiva Plzeň
1
4.
OŽA II.B
15.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Sokolov
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA II.B
04.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně - Lokomotiva Plzeň
4
2.
OŽA II.B
25.5.2019, Lokomotiva Plzeň - Čechie Dalovice
1
3.
OŽA II.B
08.6.2019, Lokomotiva Karlovy Vary - Lokomotiva Plzeň
1
4.
OŽA II.B
15.6.2019, Lokomotiva Plzeň - TK Sokolov
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

20
2
08.12.2018

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 11/-

0
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

10
5
26.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/-

15
6
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
7
05.01.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

30
8
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

15
9
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

10
10
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

10
11
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
12
09.02.2019, Oblastní přebor

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

43
13
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

20
14
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

30
15
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

30
16
15.03.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

20
17
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

30
18
13.04.2019, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/4

20
19
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
20
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

20
21
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/-

10
22
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/9

24
23
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/8

27
24
13.07.2019, Dobřany Open

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/4

30
25
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
26
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
27
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
28
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

45
29
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
30
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

30
31
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

45
32
21.09.2019, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/-

0
33
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: 8/8

0
34
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

0
35
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

0
36
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

0
37
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
675/37

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Královice (C - 400), K: 4/4

0
2
08.12.2018

TK Roudnice n.L. (B - 500), K: 11/-

-
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
5
26.12.2018

TK Písnice (C - 400), K: 5/-

-
6
28.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
7
05.01.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

22
8
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

0
9
18.01.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
10
26.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

15
11
31.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
12
09.02.2019, Oblastní přebor

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

28
13
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
14
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

15
15
02.03.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

10
16
15.03.2019

Sokol Králův Dvůr (C - 400), K: 4/4

10
17
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

0
18
13.04.2019, Memoriál Mileny Hrdinové

TK Škoda Plzeň z.s. (C - 200), K: 5/4

15
19
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
20
01.06.2019, Energon open

Tenis Dobříš (C - 200), K: 4/4

15
21
26.06.2019, Letní pohár

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 200), K: 4/-

-
22
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/9

0
23
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/8

16
24
13.07.2019, Dobřany Open

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/4

15
25
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
26
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
27
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
28
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
29
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
30
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

16
31
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

0
32
21.09.2019, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/-

-
33
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: 8/8

0
34
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

-
35
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
36
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

-
37
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
292/29