Český tenisový svaz

Padrnosová Nela

Datum narození:
07.08.2010
Platnost reg. do:
30.09.2021
Klub:
TK Spartak Jihlava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Spartak Jihlava
76 (25)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
III.TŘÍDA AS
6.6.2020, TK Spartak Jihlava D - Sokol Letovice
0
2.
III.TŘÍDA AS
20.6.2020, TK Spartak Jihlava D - SK Tenis Tišnov C
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
III.TŘÍDA AS
6.6.2020, TK Spartak Jihlava D - Sokol Letovice
0
2.
III.TŘÍDA AS
20.6.2020, TK Spartak Jihlava D - SK Tenis Tišnov C
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 5/4

20
2
07.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 10/9

35
3
14.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

15
4
28.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

15
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/8

0
6
11.01.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/4

15
7
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

10
8
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

35
9
08.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

10
10
15.02.2020, B4

TK Neridé (B - 600), K: 11/-

0
11
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

34
12
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/-

0
13
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

16
14
13.06.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

10
15
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

24
16
13.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/-

7
17
15.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

10
18
20.07.2020

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 9/10

0
19
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

0
20
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
21
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
22
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
23
29.08.2020, Mladší žákyně

TJ Nové Město na Moravě (C - 300), K: 4/4

30
24
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

45
25
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

22
26
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
27
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/-

0
28
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

36
29
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

0
30
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

0
31
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
389/31

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 5/4

15
2
07.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 10/9

0
3
14.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/5

20
4
28.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

7
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 9/8

16
6
11.01.2020, TK Sokol Horní Počernice

TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500), K: 4/4

15
7
18.01.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

15
8
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

0
9
08.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

7
10
15.02.2020, B4

TK Neridé (B - 600), K: 11/-

-
11
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

0
12
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/-

-
13
30.05.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

8
14
13.06.2020

Slavoj Český Brod (C - 200), K: 4/4

7
15
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

0
16
13.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/-

-
17
15.07.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

15
18
20.07.2020

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 9/10

0
19
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

16
20
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
21
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

8
22
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

8
23
29.08.2020, Mladší žákyně

TJ Nové Město na Moravě (C - 300), K: 4/4

15
24
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
25
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

16
26
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
27
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/-

-
28
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/-

-
29
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

-
30
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/-

-
31
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
188/23

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC Brno. - TK Spartak Jihlava
0
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TK Znojmo - TK Spartak Jihlava
0
3.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Spartak Jihlava - ŽLTC Brno B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TC Brno. - TK Spartak Jihlava
0
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, TK Znojmo - TK Spartak Jihlava
0
3.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Spartak Jihlava - ŽLTC Brno B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0