Český tenisový svaz

Skořepová Isabela

Datum narození:
17.02.2009
Platnost reg. do:
23.10.2020
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TC Brno.
136 (15)
611 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

15
2
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
15/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

7
2
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
7/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
27.4.2019, TC Brno C - ŽLTC Brno D
1
2.
II.TŔÍDA sk.AS
25.5.2019, TC Brno C - TK Vyškov
0
3.
II.TŔÍDA sk.AS
8.6.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TC Brno C
0
1.
III.TŘÍDA ES
11.5.2019, TC Brno E - TC Bajda Kroměříž B
1
2.
III.TŘÍDA ES
15.6.2019, TK Zlín C - TC Brno E
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŔÍDA sk.AS
27.4.2019, TC Brno C - ŽLTC Brno D
0
2.
II.TŔÍDA sk.AS
25.5.2019, TC Brno C - TK Vyškov
0
3.
II.TŔÍDA sk.AS
8.6.2019, TJ Žďár nad Sázavou - TC Brno C
0
1.
III.TŘÍDA ES
11.5.2019, TC Brno E - TC Bajda Kroměříž B
1
2.
III.TŘÍDA ES
15.6.2019, TK Zlín C - TC Brno E
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

10
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor ročníku 2009

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

15
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

15
5
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

20
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

0
7
12.01.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

15
8
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

0
9
26.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 6/6

14
10
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/5

14
11
02.03.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

10
12
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

7
13
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

15
14
30.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

15
15
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

5
16
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

24
17
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
18
13.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

15
19
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

0
20
24.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

30
21
26.08.2019

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

22
22
21.09.2019, IVECO BUS CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (B - 300), K: 8/8

16
23
28.09.2019, Start Cup

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 300), K: 8/8

30
24
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

0
25
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

0
26
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

24
 Jednotlivci celkem
326/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

7
2
08.12.2018, Halový oblastní přebor ročníku 2009

jihomoravský (P - 500), K: 2/2

7
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
4
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
5
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

10
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

0
7
12.01.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

10
8
19.01.2019

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/5

0
9
26.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 6/6

10
10
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/5

0
11
02.03.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

15
12
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

0
13
23.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 5/5

10
14
30.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

7
15
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
16
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

14
17
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

16
18
13.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

7
19
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

0
20
24.08.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/4

15
21
26.08.2019

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

22
22
21.09.2019, IVECO BUS CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (B - 300), K: 8/8

0
23
28.09.2019, Start Cup

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (B - 300), K: 8/8

16
24
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
25
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
26
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
183/22