Český tenisový svaz

Ostravská Adéla

Datum narození:
19.08.2008
Platnost reg. do:
10.10.2019
Klub:
TK Zlín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Zlín
222 (12)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/-

0
2
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/-

-
2
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
25.5.2019, TK Zlín B - TK Blansko
1
2.
II.TŘÍDA BS
8.6.2019, TK Zlín B - ŽLTC Brno E
1
1.
III.TŘÍDA ES
27.4.2019, TK Zlín C - TC Holešov, o.s.
1
2.
III.TŘÍDA ES
4.5.2019, TJ Sokol Vizovice - TK Zlín C
3
3.
III.TŘÍDA ES
15.6.2019, TK Zlín C - TC Brno E
1
4.
III.TŘÍDA ES
22.6.2019, TC Bajda Kroměříž B - TK Zlín C
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
25.5.2019, TK Zlín B - TK Blansko
5
2.
II.TŘÍDA BS
8.6.2019, TK Zlín B - ŽLTC Brno E
1
1.
III.TŘÍDA ES
27.4.2019, TK Zlín C - TC Holešov, o.s.
1
2.
III.TŘÍDA ES
4.5.2019, TJ Sokol Vizovice - TK Zlín C
2
3.
III.TŘÍDA ES
15.6.2019, TK Zlín C - TC Brno E
0
4.
III.TŘÍDA ES
22.6.2019, TC Bajda Kroměříž B - TK Zlín C
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/5

15
2
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

0
3
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/6

0
4
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

0
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

0
6
12.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/4

20
7
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/-

15
8
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/5

20
9
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

0
10
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

30
11
23.03.2019, TJ Mez Vsetín

TJ MEZ Vsetín (C - 400), K: 4/4

15
12
30.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

20
13
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

24
14
01.06.2019, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 4/4

30
15
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

16
16
13.07.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 200), K: 4/4

30
17
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
18
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

22
19
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
20
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

30
21
26.08.2019

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

22
22
07.09.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/-

30
23
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
361/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/5

10
2
15.12.2018, Mladcová Open 2018

SK Zlín-Mladcová (B - 400), K: 11/11

0
3
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/6

0
4
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

20
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 9/8

16
6
12.01.2019, O pohár Valašska

Rožnovský tenisový klub (C - 400), K: 4/4

0
7
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/-

-
8
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/5

15
9
15.02.2019, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 500), K: 9/8

0
10
09.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

15
11
23.03.2019, TJ Mez Vsetín

TJ MEZ Vsetín (C - 400), K: 4/4

10
12
30.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

15
13
18.05.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 10/10

0
14
01.06.2019, JUNIOR CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 4/4

0
15
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/8

0
16
13.07.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 200), K: 4/4

15
17
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
18
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

16
19
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
20
22.08.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

16
21
26.08.2019

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

0
22
07.09.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/-

-
23
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
148/20