Český tenisový svaz

Zdeňková Anna

Datum narození:
25.03.2009
Platnost reg. do:
11.10.2020
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Slavia Plzeň
55 (30)
411 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
 Jednotlivci celkem
22/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

30
 Jednotlivci celkem
30/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
04.5.2019, TK Slavia Plzeň - LTK Klatovy
3
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019, TK Slavia Plzeň - LTC Sušice
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
04.5.2019, TK Slavia Plzeň - LTK Klatovy
8
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
11.5.2019, TK Slavia Plzeň - LTC Sušice
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/5

27
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

50
3
15.12.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

30
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

30
5
18.01.2019, A1

TC VŠ Praha (A - 700), K: 13/13

0
6
26.01.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

30
7
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
8
16.02.2019

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

0
9
02.03.2019

středočeský (B - 500), K: 11/11

43
10
09.03.2019, I.ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 11/12

0
11
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/13

0
12
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

30
13
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

16
14
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
15
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

45
16
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

22
17
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

22
18
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

0
19
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

22
20
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/12

0
21
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

45
22
21.09.2019, IVECO BUS CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (B - 300), K: 8/8

30
23
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/-

50
24
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

30
25
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

0
26
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

32
27
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

32
28
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

-
29
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: -/8

-
30
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
680/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/5

15
2
08.12.2018

Tenis Tábor (B - 500), K: 10/10

24
3
15.12.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 4/4

7
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

22
5
18.01.2019, A1

TC VŠ Praha (A - 700), K: 13/13

0
6
26.01.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

0
7
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
8
16.02.2019

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

24
9
02.03.2019

středočeský (B - 500), K: 11/11

28
10
09.03.2019, I.ČLTK Praha Cup

I.ČLTK Praha (B - 500), K: 11/12

0
11
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/13

0
12
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

15
13
18.05.2019, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

16
14
02.07.2019, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
15
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/12

21
16
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

16
17
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

8
18
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/12

21
19
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

30
20
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/12

0
21
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/12

21
22
21.09.2019, IVECO BUS CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (B - 300), K: 8/8

0
23
15.03.2019, A3

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 13/-

-
24
10.06.2019, A1

Tenis Dobříš (A - 400), K: 13/-

-
25
16.07.2019, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 400), K: 12/-

-
26
16.08.2019, A3

TK DEZA Valašské Meziříčí (A - 400), K: 12/-

-
27
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

-
28
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: -/4

10
29
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: -/8

22
30
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: -/8

22
 Jednotlivci celkem
322/25
16.02.2019

TK Neridé (B - 500), K: 10/10

16>8 Nováková, Zdeňková - Donald, Náprstková 1:6, 7:6 (8), 1:0 (8)
8>4 Klemšová, Fajmonová - Nováková, Zdeňková 6:2, 2:6, 1:0 (10)
získané body: 24 b.