Český tenisový svaz

Sněhotová Karolína

Datum narození:
13.11.2009
Platnost reg. do:
24.10.2019
Klub:
SK JC Sport Opava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

0
2
08.12.2018, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

0
3
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/6

10
4
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

14
5
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

10
6
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

0
7
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

0
8
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/4

15
9
26.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
10
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/5

0
11
09.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

7
12
23.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

7
13
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

7
14
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

15
15
29.03.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

0
16
19.04.2019, Okresní přebory Opava

Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P - 200), K: 4/-

15
17
20.04.2019, Meziokresní přebor Šumperk-Jeseník

T.J. Sokol Šumperk (P - 200), K: 4/4

20
18
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
19
29.06.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

0
20
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

10
21
13.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

20
22
20.07.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/-

0
23
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

22
24
27.07.2019

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
25
20.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
26
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

8
27
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: -/5

-
28
30.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: -/4

-
29
13.08.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO II.

SK JC Sport Opava (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
195/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 6/6

0
3
21.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/6

0
4
27.12.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/6

10
5
29.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/6

0
6
04.01.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/10

0
7
12.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

-
8
19.01.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 5/4

0
9
26.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

5
10
02.02.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/5

7
11
09.02.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (C - 400), K: 4/4

0
12
23.02.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

7
13
16.03.2019, PRINCE WINTER TENIS YOUNG III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

0
14
23.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/4

7
15
29.03.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 400), K: 4/4

7
16
19.04.2019, Okresní přebory Opava

Tenisový klub Minerva Opava,z.s. (P - 200), K: 4/-

-
17
20.04.2019, Meziokresní přebor Šumperk-Jeseník

T.J. Sokol Šumperk (P - 200), K: 4/4

15
18
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
19
29.06.2019

Sokol Letovice (C - 200), K: 4/4

0
20
09.07.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

0
21
13.07.2019, PRINCE SUMMER TENIS YOUNG

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

10
22
20.07.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/-

-
23
24.07.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO DÍVKY

SK JC Sport Opava (B - 300), K: 8/8

0
24
27.07.2019

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

10
25
20.08.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 200), K: 4/4

10
26
01.03.2019, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/-

-
27
15.12.2018, SDRUŽENÝ MEZIOKRESNÍ HALOVÝ PŘEBOR KA,OV,NJ,FM,BR,SU,JE,OP,VS,PR,OL

TK TENNISPOINT FM (P - 500), K: -/5

0
28
30.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: -/4

0
29
13.08.2019, SK JC SPORT CUP 2019, MLADŠÍ ŽACTVO II.

SK JC Sport Opava (C - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
88/24

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, SK LAMA o.s. - SK JC Sport Opava B
4
2.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, Tenis Vsetín A - SK JC Sport Opava B
1
3.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, Tennis Hill Havířov o.s. A - SK JC Sport Opava B
0
4.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, SK JC Sport Opava B - Tenisový klub Šternberk, z.s. A
4
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, SK LAMA o.s. - SK JC Sport Opava B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
08.05.2019, Tenis Vsetín A - SK JC Sport Opava B
3
3.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, Tennis Hill Havířov o.s. A - SK JC Sport Opava B
5
4.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, SK JC Sport Opava B - Tenisový klub Šternberk, z.s. A
4
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21