Český tenisový svaz

Oliveriusová Sára

Datum narození:
18.04.2009
Platnost reg. do:
08.10.2021
Klub:
LTK Liberec
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTK Liberec
74 (25)
 
 
 
2021
LTK Liberec
18 (60)
164 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Moneta-Oputovní pohár prezidenta ČTS DD1A
07.06.2020 10:00., LTK Liberec A - SK Tenis Duchcov
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Moneta-Oputovní pohár prezidenta ČTS DD1A
07.06.2020 10:00., LTK Liberec A - SK Tenis Duchcov
8
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
20.06.2020, LTK Liberec A - LTC Panorama Teplice A
3
2.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
27.06.2020, TK Kadaň - LTK Liberec A
4
3.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
06.06.2020 10:00 h., LTK Liberec A - LTK TEPLICE o.s. A
9
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
20.06.2020, LTK Liberec A - LTC Panorama Teplice A
6
2.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
27.06.2020, TK Kadaň - LTK Liberec A
0
3.
Moneta-O putovní pohár prezidenta ČTS - DS1A
06.06.2020 10:00 h., LTK Liberec A - LTK TEPLICE o.s. A
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

TK Most (B - 600), K: 10/10

50
2
14.12.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 600), K: 11/11

43
3
04.01.2020, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

100
4
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/14

0
5
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

50
6
08.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

0
7
15.02.2020, B4

TK Neridé (B - 600), K: 11/11

43
8
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/13

0
9
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

53
10
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/10

60
11
30.05.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

100
12
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/14

0
13
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

64
14
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

50
15
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

95
16
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

100
17
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

95
18
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

65
19
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

45
20
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

75
21
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

100
22
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

45
23
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

100
24
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/-

55
25
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

50
26
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/-

55
 Jednotlivci celkem
1493/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019

TK Most (B - 600), K: 10/10

0
2
14.12.2019

TK Konstruktiva, z.s. (B - 600), K: 11/11

28
3
04.01.2020, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

45
4
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/14

0
5
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

60
6
08.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

0
7
15.02.2020, B4

TK Neridé (B - 600), K: 11/11

28
8
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/13

0
9
29.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 600), K: 12/11

28
10
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/10

24
11
30.05.2020, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
12
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/14

0
13
01.07.2020, Mistrovství ČR mladšího žactva

ČTS (H), K: 15/15

0
14
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

60
15
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

30
16
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/8

45
17
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/14

30
18
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

45
19
27.08.2020, A4

SK Tenis Tišnov (A - 500), K: 12/12

21
20
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

70
21
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

45
22
19.09.2020, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (B - 400), K: 8/8

45
23
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

16
24
17.01.2020, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 800), K: 14/-

-
25
21.02.2020, A2

TK SC OSTRAVA (A - 800), K: 13/-

-
26
09.06.2020, A1

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (A - 500), K: 14/-

-
 Jednotlivci celkem
642/23